Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to początki depresjii?


Rekomendowane odpowiedzi

A ile masz lat? Przeczytałem twój pierwszy wpis.Dlaczego uważasz że nie możesz zmienić tej pracy w budowlance, chociaż może na jakiś magazyn? Nie patrz na znajomych z Fejsbuka, większość z nich to ściemniacze i pozerzy.I dlaczego nie da się tych twoich zębów wybielić?  Też mam ojca alkoholika menela, więc wiem co czujesz.Jeśli chciałbyś coś zmienić to musisz zacząć pracować nad sobą.Na początek określić się czego tak naprawdę chcesz, ułożyć jakiś plan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 lat zaraz a pracy raczej nie zmienie na nic innego raczej bo zanim bym znalazl to by minelo troche czasu a sytuacja finansowa nie najlepsza. A Zebow sie nie da wybielic bo porpstu takie sa.Nigdy nie myslalem nad swoja przyszloscia jak bylem mlodszy itd.Teraz wiem ze to byl blad i jestem w czarnej d... :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 lat to dopiero początek życia. Możesz jeszcze zmienić swoje życie. W życiu na wszystko trzeba sobie zapracować, dobrej pracy nie dostaniesz, jeśli nic nie zaczniesz robić w tym kierunku. Na początek zmian w swoim życiu możesz iść do psychologa po pomoc, a potem albo psychiatra albo psychoterapia lub to i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×