Skocz do zawartości
Nerwica.com

New user :)


mocarz

Rekomendowane odpowiedzi

Elo forumowicze!!

Też jestem nowy

Nie chcę mi się żyć tak serio mówiąc.oby tylko dziś, bo strasznie mnie boli głóowa< biorę od kilku dni Velafax >, wiem że muszę poczekać kilka dni na poprawę< może warto > .ogólnie nie jestem zadowolony ze swojego życia . wszystko mnie dobija < szczególnie dziś mam jakiś szczękościsk>, mało się odzywam do ludzi, bo mało wiem ogólnie, mam pustkę w głowie , no i jeszcze jest u mnie widoczne te spięciei dziwne zachowania przed grupką ludzi, więc życie idzie całkiem do przodu

a mam zresztą 21 lat, żadnej dziewczyny w dorobku< cool!! > nikomu nie życzę takiego życia jakie ja mam, no i jest jeszcze wiele wiele problemów. dobrze byłoby gdybyście się odzywali tutaj do mnie czasem, odwiedzali mnie, wspierali i dawali rady, wskazówki < bo już nie wyrabiam > a jeszcze na dodatek spaliłem dziś kolejny czajnik. a więc jak mówiłem jest spoko. wszystko idzie w dobrym kierunku

:(((((((((((((((((

a tak na serio to naprawdę pomóżcie, bo ze mną koniec:((

i jeszcze jedno słowo: dlaczego siedząc w domu , we własnym pokoju czuję lęk , przecież to do jasnej cholerki mój DOM więc powiedzcie mi co ze mną nie tak. codziennie żadnej motywacji, interesuję się spaniem i siedzeniem przed komputerem i nic nie robieniem

pa

narazie

do zobaczenia :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum mocarzu.

Miałem bardzo podobnie do Ciebie przez dłuzszy okres czasu.

I bardzo dobrze Cie rozumiem.Teraz też mi sie wydaje, że nie wiele

wiem i jedyne moje zainteresowanie to komputer i spanie przy muzyce.

Ale naszczeście chodze do szkoły co powoli wyciąga mnie z tego dołka.

Jest tu na forum dużo ludzi ktorzy chętnie Ci pomoga, poradzą i pocieszą.

Czuj sie jak u siebie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pocieszenie. Nie myślałem, że aż tak tu dużo zajrzy :)

No, po tych lekach jest trochę lepiej. Ale nie wiedziałem że NIE WOLNO nagle odstawiać leków. Koszmarnie się czułem: zawroty głowy (jakby coś się przemieszczało w mojej głowie), no i do tego trochę nie wiedziałem co się wqokół mnie dzieje.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×