Skocz do zawartości
Nerwica.com

rangzen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Kasia. Bardzo się cieszę, że istnieje to forum! Mieszkam w Irlandii od 5lat. Przeszłam terapię psychoanalityczną. Cierpie na nerwice natręctw myślowych, związane z odrzuceniem i wyidealizowanych oczekiwań do bliskich relacji z ludzmi...upraszczając w skrócie 😊 Ostatnio urodziłam dziecko,jest to trudny czas i w głowie aż się kotłuje. Orginalnie pochodzę z Poznania. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kasiu ja tez mieszkam w Irlandi na obecna chwile przebywam w Polsce tutaj podjolem leczenie i powiem tobie ze to był bardzo dobry ruch by zacząć się leczyc w Polsce.Za granica leczyłem się około dajmy na to 12 lat bralem rozne leki nic mi nie pomagalo ataki paniki chciały mnie zabic .Wypadek sprawil ze mosialem wrocic do Polski i zaczolem się leczyc. Zalecam powrot do domu i tutaj podjąć jakies kroki to będzie najlepsze napisałem tak w skrocie o sobie jak to było u mnie pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rangzen napisał:

Witam. Mam na imię Kasia. Bardzo się cieszę, że istnieje to forum! Mieszkam w Irlandii od 5lat. Przeszłam terapię psychoanalityczną. Cierpie na nerwice natręctw myślowych, związane z odrzuceniem i wyidealizowanych oczekiwań do bliskich relacji z ludzmi...upraszczając w skrócie 😊 Ostatnio urodziłam dziecko,jest to trudny czas i w głowie aż się kotłuje. Orginalnie pochodzę z Poznania. Pozdrawiam wszystkich

Jestem absolutnie zadowolona z terapii tutaj. Pani psycholog jest Polką i na dodatek z Poznania. Mam tutaj w Ie poukładane życie i jest mi dobrze..oprócz małych epizodów gdzie moje demony wpadają na kawę 😊 Okres poporodowy niełatwy ale i dużo mnie uczy o sobie..bycie mamą mnie satysfakcjonuje ale, że moja relacja z moją mamą, która umarła dokładnie rok temu w lutym,nie była łatwa..to czasami pojawiają się flashbacki. Mam okazję spojrzeć na wszystko jeszcze z innej perspektywy..na wszystko czyli na przeszłość, rolę rodzica. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×