Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytania TAK lub NIE


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, acarien napisał:

@z o.o. już pakuję walizki. 😆 Może kiedyś jak będzie okazja, kto wie...

Okazja? gwiazdka z nieba? chyba żartujesz. jak sam się nie przeprowadzisz, to nikt Ci tam tyłka nie zawiezie

 

nie

jesz słodycze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@acarien po pierwsze, uważam, że z ludźmi nie ma się co cackać i trzeba mówić wprost. Mnóstwo ludzi czeka na gwiazdkę z nieba, zamiast samemu zakasać rękawy. A można, czego ja jestem najlepszym przykładem. Po drugie, dlaczego spora część osób chorych psychicznie jest tak przewrażliwiona? Nic nie można Wam powiedzieć, bo zaraz "jak możesz mnie krytykować, jak ja jestem taki biedny, nieszczęśliwy itd."?

 

próbowałam grać w Lola, ale to nie dla mnie... chyba po prostu jestem z innego pokolenia

oglądasz anime?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@acarien fakty są takie, że ze schizofrenii nie można się wyleczyć, a z faktami się nie dyskutuje. Radzę sobie jak potrafię. Ale nie będę tolerować tłumaczenia swoich niepowodzeń życiowych za pomocą chorób psychicznych (jakichkolwiek). I nie uważam się za osobę chamską. Mylisz chamstwo ze szczerością. Nikt mnie nigdy nie głaskał po głowie i ja też tego nie robię innym ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@acarien cóż, uważam że wszyscy, niezależnie od doświadczeń życiowych, powinni w życiu się ogarniać i dawać z siebie przynajmniej 100%. Jest takie powiedzenie Legii Cudzoziemskiej, "kto nie maszeruje, ten ginie". To współczesne czasy przyzwyczaiły ludzi do wrzucania na luz, bo "ja już taki jestem" i "mi się należy".

 

Nie szantażuj mnie odejściem z forum, bo to dziecinne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@acarien próbujesz siebie wybielić pisząc o pacyfizmie na zasadzie kontrastu ze mną, tą "złą". Tymczasem mylisz pojęcia, bo co sport ma wspólnego z wojną? A poza tym ja też jestem pacyfistką. 🙂

Abstrahując od powyższego, nadal zostaję przy zdaniu, że w życiu trzeba być twardym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@acarien a co do tego, że nazwałeś mnie "narcystką". Nie mam zamiaru być fałszywie skromna, jak inni ludzie, tym bardziej, że coś w życiu osiągnęłam i mam prawo być z tego dumna, a także namawiać innych, żeby się starali i szli po swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@acarien jak długo trenowałeś sztuki walki, że tyle o nich wiesz? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że pierwszą rzeczą, której dziecko uczy się na treningu jest to, że walki nie wolno stosować poza matą/ ringiem?

 

3 minuty temu, acarien napisał:

@z o.o.

(...)

Jedno z drugim, to sprzeczne poglądy. To tak, jak Dalajlama mówił jednocześnie, że wojny są złem, a potem, że w życiu należy być twardym. To się poglądowo kupy nie trzyma.

 

 

Nie widzę związku. Słabi ludzie mają w życiu gorzej, twardzi odnoszą sukcesy. Chyba nie chcesz podważyć słów mojego ojca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, acarien napisał:

(...)

To są zachowania kojarzące się z narcyzmem. 

Nie. Po prostu nie chowam głowy w piasek, potrafię być dumna z siebie. Jeśli uważasz, że ludzie powinni być skromni i udawać gorszych, niż są w rzeczywistości, to idź na terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×