Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć ;)


KamilWro

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Kamil i mieszkam we Wrocławiu. Nie jest ze mną źle, bo przez kilka lat miałem depresję, z której się wyleczyłem i już od 4 lat jej nie odczuwam. Przez całe moje życie nadmiernie wszystkim się stresowałem i miałem wyrzuty sumienia z powodu wielu sytuacji, nawet tych wymyślonych. Często czuję, że niszczę sobie życie robiąc rzeczy, które inni uważają za normalne i nieszkodliwe. Zdarzało mi się obudzić w środku nocy z lękiem i myślami, że kiedyś będę musiał umrzeć. Wmawiam sobie, że wszystko jest ze mną w porządku i próbuje ignorować swoje negatywne odczucia, ale ostatnio słabiej mi to wychodzi i boję się, że wróci moja depresja. Postanowiłem, że pójdę do lekarza i powiem mu, że chcę brać te same tabletki, które kiedyś mi przepisał. To była tianeptyna, bardzo łagodny lek, ale ja po nim odżyłem. Moje problemy są raczej łagodne, ale przewlekłe i utrudniają mi życie. Nie chcę ich tutaj opisywać, ale mam nadzieję, że znajdę na tym forum tematy, z których będę mógł dowiedzieć się czegoś na ich temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×