Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Dział zabawy - możliwość poznania innych czy forma spamu?

Rekomendowane odpowiedzi

Odniosę się teraz bezpośrednio do Naszego Forum. Istnieje tutaj dział zabaw. Kiedyś usłyszałam, że można skasować wpisy w dziale zabaw, ponieważ one nie mają głębszego znaczenia, działają na zasadzie bezmyślnego spamu, a ja uparcie dorabiam do tego ideologię. Otóż uważam, że dzięki postom w dziale zabaw można nie tylko w dość niefrasobliwy sposób rozmawiać z ludźmi, ale również ich poznać. Wiele razy słyszałam, że ten dział nie jest potrzebny. Moim zdaniem jest. Nie tylko stanowi formę oderwania się od otaczającej rzeczywistości i problemów, ale jest ciekawą formą rozmowy między Użytkownikami. A rozmowa jest ważna. A jak jest Waszym zdaniem? Uważacie, że przez zabawę można z innymi rozmawiać i ich poznać? Wyczuć, na co są wrażliwi, jakie mają zainteresowania? Myśleliście kiedyś o tym dziale właśnie w ten sposób? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Linnea
1 godzinę temu, Lilith napisał:

Uważacie, że przez zabawę można z innymi rozmawiać i ich poznać?

Jak najbardziej pod warunkiem, że odpowiedzi na w zadajesz pytanie lub Powidz prawdę i tylko prawdę są szczere ale zakładam, że tak.  Sama uczestniczę w zabawach forumowych i dzięki nim "poznałam" bardziej niektórych użytkowników niż coś o nich wywnioskowałam w tematach np forumowych. Tak więc uważam, że zabawy są na plus. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja akurat niespecjalnie się tam udzielam, ale wydaje mi się, że taki dział jest bardzo potrzebny dla osób, które potrzebują czasu aby się oswoić z forum. Można nawiązać pierwsze interakcje w skrajnie niezobowiązujący sposób. Do tego czasem jak ktoś jest samotny nawet taka forma kontaktu jest jakąś rozrywką i uspołecznieniem 🙂

W dniu 14.01.2019 o 05:47, Lilith napisał:

Wiele razy słyszałam, że ten dział nie jest potrzebny. 

🤔 Kompletnie nie rozumiem takich opinii. Skoro dział "żyje" i nikt nie robi nikomu tam krzywdy, to nic innego jak się z tego cieszyć 🙂

Chyba w każdym dziale poznajemy siebie z trochę innej strony. Zupełnie inaczej czyta się posty w "Socjologii" a inaczej np. w "Depresji". IMO im więcej tym lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tosia_j
W dniu 14.01.2019 o 15:30, wiejskifilozof napisał:

Ja lubię odpowiedzi Nieboszczyka 

ja lubię interpunkcje wiejskiego 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, tosia_j napisał:

ja lubię interpunkcje wiejskiego 👍

Kiedyś nie używał w ogóle, dziś stawia jak popadnie. Ale gwoli ścisłości ja też mam z nią spore kłopoty, jak większość Polaków pewnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tosia_j

lepiej. jest nie stawiac w, ogole niz gdziekolwiek

ps zabawy bez hardinga to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zboczyliście z tematu ;)

Przez dział zabaw można się dowiedzieć bardzo wielu rzeczy o danym człowieku. Jak myśli, kojarzy, jakich słów używa, jakie ma poglądy, co jest dla tego kogoś ważne. Można zobaczyć interakcję między ludźmi. Dla mnie zabawy są ciekawym i przydatnym działem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi