Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ogromny strach przed pracą


Gość myślący91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myślący91

Cześć jak sobie poradzić ogromnym strachem przed podjęciem pracy,lub już samego pracowania ?, W wtorek mam rozmowę i mam straszne lęki połączone z mega depresją z myślami samobójczymi. Co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

Boje się że nie dam razy, że jak będę pracował to będę czuł się jeszcze gorzej, do tego czuje ogromny strach przed ludźmi. Mam jeszcze tak że boje się nie wiadomo dokładnie czego. 

Teraz siedzę i normalnie płacze że jutro tam muszę iść, ja już nie wiem co ja mam z sobą robić 

Edytowane przez myślący91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

Praca niby spoko, 8 godzin dziennie 10 minut od busa,pakowanie paczek i przyjmowanie towaru. W głowię widzę że ta praca wygląda na łatwą a i tak mnie "wygina". Ze względu na "warunk"i pracy chciałbym tam iść ale psychika i tak robi swoje.  

Edytowane przez myślący91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@myślący91

Cześć! 

Nie wiem czy to Ci pomoże, mi czasem pomaga : W kazdej pracy jesteś tylko chwilowo. Za jakiś czas i tak ją zmienisz. Nie przejmuj się co pomyślą o Tobie wapolpracownicy-predzej czy później kadra się wymieni. Nie przejmuj się, że coś Ci nie wyjdzie- i tak kiedyś będziesz mieć inną pracę i przyjdziesz znowu "z czystym kontem". Nie przejmuj się, że szef Cię nie lubi - kiedyś będziesz mieć innego. Jesteś tam na chwilę. Jak Ci spodoba to na dłuższą, ale mimo wszystko chwilę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×