Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jaki lek najlepszy na drgawki?


Pawełkk

Rekomendowane odpowiedzi

Wzialem wczodaj o 20.30 i jak sie obuszilem o czwartej rano to nie mialem drgawek a 2 godz. pozniej mialem juz drgawki czy lek juz przestal te 2 godz. pozniej dzialac, lepiej brac na rano? Skutki uboczne to uczucie oszolomienia i troche nogi z waty ale jest ok. Wzialem 1 mg. Teraz wezne dwa co? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

Po co ci lekarz przepisywał te abilify ?,nie czaje po co ten niedziałający lek wypisał, drgawki z biegiem czasu ustąpią. A jak nie dajesz rady to na drgawki dobrze działa np clonazepam lub relanium oczywiście na krótko to. 

Edytowane przez myślący91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, myślący91 napisał:

Po co ci lekarz przepisywał te abilify ?,nie czaje po co ten niedziałający lek wypisał, drgawki z biegiem czasu ustąpią. A jak nie dajesz rady to na drgawki dobrze działa np clonazepam lub relanium oczywiście na krótko to. 

A coa jest lepsze na objawy negatywne, np. zeldox? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies wyczytalem ze te drgawki nie mijaja nawet jak sie odstawi leki, to prawda? Generalnie jak sie denerwuje to sie tak trzese ze szkoda gadac masakra nawet nie umiem cos na telefonie normalnie zrobic, jak myslicie zmienic ten abilify na cos innego? Tylko na co zeby sie nie tylo, nie mialo drgawek ani zmulenia i nie bylo sennym, zeby nie powodowal impotencji i obnizonego libido oraz zeby dodawal kopa czlowiekowi na objawy negatywne?

Od dzisiaj biore 2 mg na rano i 2 mg na noc akinetonu, co o tym muslicie? Chyba zeby zmniejszyc abilify z 15 mg na 7.5 mg oplaca sie? 

Co do vanlaflaksyny to za jakis czas zmienie ja na moze wellbutrin na nerwice natrectw tylko czy pomoze bo venle biore juz jakis 6 rok... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak mała dawka 🙂 Ja biorę 70mg. Nie powiem jednak czy mi zaburza potencję, bo tę mam zaburzoną przez inne leki.

Na pewno jednak nie będzie zaburzał potencji jak antydepresanty.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja propranolol biorę na lęk społeczny i lęki uogólnione, bo im przeciwdziała.

Nie powiem Ci czy taka dawka zadziała na akatyzję, bo nie wiem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak ktos nie ma problemow z sercem to propanolol je wlasnie wywoluje, czy moge po jakims czasie miec problem z sercem skoro ich nie mam a zazywam propanolol?

Aha czy propanolol moze powodowac psychozy i omamy, miales je po nim? 

Edytowane przez Pawełkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×