Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej!


RedCornish

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 30 lat, jestem mężem i ojcem, od dziecka zmagam się z nerwica. Była dłuższa przerwa ale dwa lata temu cholera wróciła. Najbardziej doskwiera mi notoryczne myślenie o chorobie, ostatnio jest jakiś nawrót tych myśli. Wierzę że pomożemy sobie nawzajem ✨ pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@myślący91 heh widzisz, ja ciesze sie jak mam bardziej zalatane dni, wtedy nie mysli sie tak I nie nakrecam sie. Dla mnie najgorsza jest bezczynnosc bo wtedy przekierowywuje nieswiadomie moje myslenie na szukanie jakichs objawow, etc. Ostatnio "mialem" tetniaka, raka watroby i bialaczke... 😕 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to psycholog, mgr nauk humanistycznych, daje skierowane do psychiatry, czyli lekarza? Od diagnozowania jest lekarz

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak leczenie to obecnie nie działa, warto więc chyba przejść się do lekarza, żeby je zmienić, czy uważasz że powinno się przy nim trwać mino braku skuteczności? 

Nie mówiąc już o danych naukowych, każdy lekarz ma obowiązek postępować wg protokołu opartego na ebm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz stwierdzil ze zaczniemy od delikatniejszych lekow + psychoterapia. Dwa lata temu mialem nawrot nerwicy, wtedy pramolan w miare pomogl, bylo lepiej, choc mialem czasem delikatne objawy. Teraz pogorszylo sie w listopadzie, po smierci kolegi. Poki co zaczynam wiec ciezko powiedziec czy bedzie skuteczne czy nie, nie mialem jeszcze nawet pierwszego spotkania z psychoterapeuta, wiec zobaczymy z czasem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×