Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Gajver248

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Adam mam 27 lat, mieszkam w Rzeszowie, choruję na fobie społeczną/nerwicę lękową oraz depresję oraz na chorobę dwubiegunową. 

Moim głównym problemem jest Fobia społeczna i depresja boję się ludzi maam jazdy ze inni mogą pić, a ja nie i im zazdroszczę, uciekam przed nowymi ludzmi gdy przyjdą i wiele innych, myślałem nad terapią bechawioralno-poznawczą. Czy to wyleczalne ? A moze po prostu mam zakceptować siebie takiego jakim jestem ? Chyba nie umiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Chad dostałem Depakine 300 mg, teraz mam na depresję i lęki wenlafaksyne Axyven 75 mg. Leki mam odlistopada. Tak przez specjaliste zdiagnozowano mnie. Tzn. Ja lekarce mowilem że siedzę w domu, boję sie ludzi ze mi ciągle się w głowie kręci i że mam poczucie że jestem inny bo młodszy o 4 lata brat jest rozrywkowy, zdrowy i ma mnustwo znajomych a ja nie wychodzę bo nie mogę pić i inne wymówki ale wiem że to nie problem w tym że pić nie mogę tylko problem w leku, fobi. Wcześniej mialem lek sertagen. Jestem taki od dziecka bojach ale tylko od czasów początku szkoły, po za nią byłem normalny grało się w piłkę na wsi miało kolegów. Wszystko zaczęło się po 1 spiciu 2 tyg. jak na karuzeli od tamtego czasu zacząłem diagnozę. Ale dopiero od paru lat wiem co mu dolega a do lekarza psychiatra chodzę na NFZ co 3 Msc od roku. Leki nw czy pomagają. Bo i tak ciągle myślę że jestem inny. Nie mam odwagi iść na terapię ale lekarka chce mnie na nią wysłać. Pomoże ona? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×