Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nienaturalne czyszczenie i odnawianie przedmiotów.....


DarkAngel

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd pamietam miałem manię czyszczenia sprzetu RTV i telefonów.

Już zaczyna mnie to trochę męczyć...hehe. W domu nie ma sprzetu który nie był by idealnie czysty....... nad czyszczeniem wieży potrafię siedzieć nawet trzy godziny.To samo tyczy sie telefonów komórkowych, uwielbiam je czyścić, nawet cudze. Kiedyś na imprezie zacząłem czyścić telefon kumeli. Zauważyła to i zapytała sie po co to robię......nie mogłem przecież jej powiedzieć że muszę...hehe. To samo jest jak ide do brata w odwiedziny, ale on już jest do tego przyzwyczajony.

To nie jest jedyny problem. Jeszcze większym jest odnawianie telefonów komórkowych....buuuu. Nieraz wydaję na telefon więcej forsy niż jest wart. Ostatnim przykładem jest nokia 5510, która niedawno zakupiłem..... Krótko mówiąc była w opłakanym stanie, to był tylko telefon przejściowy, na dwa góra trzy tygodnie. Później miałem go sprzedać. Dobijał mnie jego wygląd więc kupiłem nowy oryginalny panel, za który zapłaciłem tyle ile wart był telefon. Niestety tym samym wkopałem, bo teraz nie sprzedam go, tak aby zwrócił mi sie wydatek, więc telefon trafił do szuflady i chyba tam pozostanie....... To nie jest pierwsza taka sytuacja.....

Takie natręctwa mam od zawsze. Nie należę do pedantów, więc nie mam pojęcia skad u mnie takie zachowanie.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię DarkAngel !!!

Wiesz co muszę Ci powiedzieć że jestem dokładnym przeciwieństwem Ciebie a ponieważ jesteśmy z tego samego miasta może wpadłbyś na chwilę i zaopiekował sie moim sprzętem. Och miałbyś wiele pracy a przy tym może nauczyłabym się czegoś pożytecznego od Ciebie. hihihi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×