Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Co może wpłynąć na to, że zapragniemy zmian?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Pytanie z cyklu co by było gdyby, ale może komuś się to przyda do analizy samego siebie.

Co Waszym zdaniem może być bodźcem do zmian w życiu, postrzeganiu sytuacji, postrzeganiu siebie i otoczenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacja, w której dosięga się takiego bólu egzystencjalnego, że każda zmiana wydaje się być lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Frustracja która nie daje żyć. Po prostu dochodzisz do momentu gdzie musisz coś zrobic (cokolwiek) bo inaczej wybuchniesz. Troche jak biegunka, wiem głupie porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To co najlepsze mam pod nosem, ziemia, zieleń, można sadzić, uprawiać, podlewać, pielęgnować, podziwiać jak rośnie itd. "Ktoś" mi kiedyś powiedział, że byłbym/powinienem być rolnikiem/sadownikiem. Tak mnie to uderzyło, że to przecież jest to co kocham.

Po cholerę mi było wykształcenie techniczne, informatyczne, tułaczka po pierdo*lonych zakładach pracy do których nie pasuje?  Młodość jakby już przegrana, teraz patrzę jak żyją i prosperują profesjonalni rolnicy, mają niektórzy ciężko.

W odpowiedzi na pytanie

W dniu 15.12.2018 o 14:58, Lilith napisał:

Co Waszym zdaniem może być bodźcem do zmian w życiu, postrzeganiu sytuacji, postrzeganiu siebie i otoczenia?

Jak się człowiek zorientuje, że jest ubrany tak samo jak inni ludzie, robi to samo, o tych samych godzinach, niewiele z tego ma, to znaczy, że czas tym pierdo*nać i zacząć robić coś innego.

Zdjęcie poglądowe przedstawia próbę zrobienia z ludzi robotów, a każdy jest unikatowy i inny. Doszło do patoli, że myślenie większości skupione jest na tym, że "unikatowy i inny" jest gorszy, bo przecież w systemie każdy ma być taki sam ;/ patola

5e29a11f22c255-645-377-0-66-800-468.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.12.2018 o 14:58, Lilith napisał:

Odpowiedni przeskok potencjału elektrycznego między synapsami, otrzymany farmakologicznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi