Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Was moi Drodzy


Bartosz90

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem Bartek od kilkunastu dni zauważyłem u siebie dziwne objawy m.in

- uderzenie ciepła do głowy

- odruchy wymiotne ( bez wymiotowania )

- niepokój

- brak apetytu

- suchość w ustach

 

to tylko niektóre miesiąc temu pojechałem na sor zrobić badania wtedy pobrano mi krew zrobiono tropolinę badanie robione z podejrzeniem zawału serca WSZYSTKO OK

Fajnie aż do wczoraj przyjechała karetka ekg zabrali do szpitala krew mocz prześwietlenie klatki piersiowej wszystko super...

No naprawdę super jestem zdrowy wyszedłem gorzej wściekły z tego szpitala niż tam pojechałem naprawdę ciężko mi z tym jestem tu nowy na forum i szukam pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej właśnie raczej nie mam. Zmieniłem miejsce zamieszkania, zaznaczę że biorę proszek od ciśnienia ale ciśnienie mam ok wszystkie badania robione do tej pory są dobre, a jednak organizm zachowuje się dziwnie szybkie zmęczenie itd można by było napisać książkę. Może to coś z dzieciństwa rodzice są po rozwodzie od małego mieszkałem z mamą i babcią teraz z narzeczoną. Nigdy mi nic nie brakowało nie byłem bity ani nic z tych rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od dawna tak masz?moze to stres i nerwy związane z przeprowadzka?To drastyczna zmiana, kilkaset km czy kilka osiedli?:)

Może boisz się ze nie odnajdziesz się w nowym miejscu, nie znajdziesz fajnej pracy?

Ale rzeczywiście, płacz u dorosłego faceta tak bez wyraźnej przyczyny jest podejrzany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 2 może 3 miesięcy troche się stresowałem lotem samolotem. Wyprowadzka raczej nie daleko 30 km od rodzinnego domu. Raczej się odnalazłem 🙂 właśnie pracę mam dobrą i na miejscu wcześniej troche tu dojeżdzałem. Rozmawiając ze mną nikt nie stwierdzi że coś we mnie siedzi psychicznie a jednak te objawy bardzo dziwne. Wymieniłem je wyżej na pewno mógłbym jeszcze do tego dużo dodać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×