Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


KotJaroslawa

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Karalajna napisał:

Od razu zaznaczam, że nie jest to wątek o zatwardzeniu, także proszę pisać w prawidłowym wątku.

biorąc sertralinę raczej ciężko mieć takie dolegliwości :D 

8 minut temu, Karalajna napisał:

@KotJaroslawawitaj na forum. Co Cię do nas sprowadza?

przychodzę do was z dobrą nowiną 🙂 wszyscy umrzemy prędzej czy później xD

3 minuty temu, Xonar napisał:

Aż się boję co będzie po 30-tce.

życie dopiero zaczyna się po 30-tce tak więc nie bój żaby 😁

a co do tego jak się czuje to mniej więcej tak 🙂

 

1273689057_by_Demotywujek_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, oka22 napisał:

Kasze, ryżem codziennie

kurcze ja bym nie dał rady tak 🙂 

6 minut temu, oka22 napisał:

wróciłam do herbaty zielonej, unikam chleba

a ja pije wszelkie rodzaje no i chlebeczek też codziennie jadam 🙂 

no i co najważniejsze przed dietą ważyłem 145 kg a teraz mam 70 kg, więc wybierz @SarkastyczneSerce która lepsza xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, oka22 napisał:

Kasze, ryżem codziennie, i soki warzywne, mleko masło bez laktozy, wróciłam do herbaty zielonej, unikam chleba, bułek, 

To z czym robisz kanapki?

Pytanie może głupie bo mam 28 lat ale przeważnie czasu starcza to na wrzucenie czegoś na chleb i pobiegł dalej -_-

11 minut temu, oka22 napisał:

lepiej sypiam

No i nie jem już chleba ;)

7 minut temu, KotJaroslawa napisał:

no i co najważniejsze przed dietą ważyłem 145 kg a teraz mam 70 kg, więc wybierz @SarkastyczneSerce która lepsza xD

Przez kilka tygodni zrobiłem dietę tylko 2800 kalorii, zamieniłem napoje z cukrem na dietetyczne i zacząłem patrzeć na to co jest w jedzeniu, nie tylko na wygląd i cenę. I ciągle głodny bo niecałe 3 tysiące kalorii tylko, uuu. No i 5 kg w dół. Ogólnie mam spalanie zwykłe bez siłowni w granicach 4-5 tysięcy kalorii, pochłaniałem sporo więcej. Żarcie przed komputerem czekolad zrobiło swoje. Zauważyłem też w pracy, że się jakby "wyrobiłem", mogę przenosić dwa odważniki po 50kg na raz. Mamy takie, chciałem się sprawdzić i jestem zadowolony. Sam się zdziwiłem bo ręce mam bardzo chude i ogólnie mało mięśni.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, oka22 napisał:

Żeby nie było tak kolorowo słodycze, cole, energetyki, kawa, w granicach normy , nie gardze

Tu mam lepiej, nie piję coli, tylko energetyki. Colę zwykle kupuje się w 2l butelce, a to już 900 kalorii. 1/3-1/4 dziennej porcji. I energetyki łatwej zastąpić bezcukrowymi.

Lubisz colę bez cukru?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×