Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hasiok


SarkastyczneSerce

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, SarkastyczneSerce napisał:

Jakaś dziewczyna się przedstawiała na forum, wyszedł z tego ciekawy offtop i poleciał do kosza. To forum głównie o depresji, gdy ludzie żartują i żyją to rozmowa nie powinna być przerywana.

Władza jest po to żeby rządzić czyli przeszkadzać zwykłemu obywatelowi w zażywaniu wolności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carica Milica Ale Wy tu macie problemy z dystansem na forum, ehh. Ekipa ma i tak niezmiennie końcowe zdanie niezależnie od mojego, nic nowego. Chyba, że już nie mogę zabójcy odpisać bo masz zły nastrój?

I tak, wiem, jak się nie podoba to mogę zmienić forum albo zdanie w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zdrajca napisał:

Władza jest po to żeby rządzić czyli przeszkadzać zwykłemu obywatelowi w zażywaniu wolności.

Brzmi zabawnie ale niestety władza jest potrzebna ;) Nikt by nie korzystał z forum, na którym nie byłoby moderacji.

Nie zakładajmy jeszcze żółtych kamizelek 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SarkastyczneSerce napisał:

Brzmi zabawnie ale niestety władza jest potrzebna ;) Nikt by nie korzystał z forum, na którym nie byłoby moderacji.

Nie zakładajmy jeszcze żółtych kamizelek 😁

Rób co chcesz ja do strajku się nie przyłączam. Ja tylko stwierdziłem fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heledore napisał:

@SarkastyczneSerce jak masz jakieś pretensje, to mów otwarcie a nie "ktoś kogoś". Dział witam jest od przywitania nowego użytkownika. Do rozmowach o religii jest odpowiedni wątek. Od spraw erotycznych też. Więc nie będę tolerować robienia z forum śmietnika. Chcecie mieć swoje ciekawe rozmowy- załóżcie wątek w offtopie.

Jeżeli mam pretensje to zawsze mówię otwarcie. A "ktoś kogoś" bo nie obchodzi mnie nick tej dziewczyny na tyle by go pamiętać ani nie uznałem, że ma jakieś znaczenie w tej historii. Wyraziłem swoje zdanie, sądzę, że mogę i sądzę, że nawet mogę w tym temacie. Jestem gadułą, dużo piszę, nie obchodzi mnie specjalnie czy ktoś czyta bo zawsze się ktoś znajduje kto się odezwie ;) I zdecydowanie nie napisałem tego by kogoś nazwijmy to "obgadywać", znów to samo proponuję co w poprzednich postach - więcej dystansu ;)

I również życzę poprawy nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heledore napisał:

Bo rzeczywiście w cholerę mamy Modów na tym forum.

Autor tematu miałem na myśli. Co za różnica, który mod usunął.

3 minuty temu, Heledore napisał:

A ja życzę więcej odwagi...

Odwagi? Jestem chyba jedną z dwóch osób na forum, która nie ogranicza swoich wiadomości tym co wypada i innymi bzdurami. Na tym forum nie można dostać bana, mogę rzucać ku*wami na prawo i lewo gdybym chciał i wyzywać do woli innych, tutaj odwaga to nie jest pasujące słowo.

A może byś dopuściła możliwość swojej pomyłki i że nie wszystko kręci się wokół Ciebie / moderacji? ;)

Albo zignorowała jak ja Twój żalący się post o mnie (zakładam, że o mnie bo użyłaś tych danych zwrotów w ciągu kilku minut) ;)

Tak z innej beczki... Szturchałaś kiedyś jakiegoś kotka, czy szczeniaka, żeby go rozzłościć dla zabawy?

2 minuty temu, zdrajca napisał:

Nie za mocno się gryziecie? Czy może powinienem to zgłosić do moderacji?

Zdrajca. Ja nie czuję złości, gniewu ani takich uczuć, nie zawsze umiem też rozpoznać, że ktoś ma coś do mnie, często po prostu piszę bo lubię pisać i rozmawiać. No i lubię wyrażać moje zdanie. I dopiero po czasie się dowiaduję, że ktoś się kłócił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heledore napisał:

Prawda, Spamowa to nie miejsce na takie rzeczy. Czyszczę wątek.

Pierwszy raz widzę, żeby wątek spamowy czyścić, byłem pewien, że z założenia spamu nie dotyka się postów.

<Nie kłócę się, mówię, że widzę coś nowego> 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×