Skocz do zawartości
Nerwica.com

napięciowe bóle głowy


KoalaLala

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, KoalaLala napisał:

 

@Abigail_1Sm25 ja po trzech tygodniach na depakine (mimo wyżej chwalonej terapii i amitryptyliny) nie miałam siły wstać z łóżka, łzy mi się same lały z oczu, nasilenie lęku i myśli samobójczych. a no i ból głowy straszny. zadzwoniłam do pani neurolog, kazała zwiększyć dawkę. idąc za intuicją pod kontrolą innej neuro odstawiłam i po paru dniach poczułam się lepiej

Masakra. Biorę teraz właśnie Depakinę i nic takiego się nie dzieje. Jak te leki różnie działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Abigail_1Sm25 bardzo różne opinie czytałam, co człowiek to reakcja. plus najgorszy ból miesiączkowy ever. a do jakiego antydepresanta masz to dodane? 

@KotJaroslawa u każdego inaczej. dobrze, że pomaga w ogóle. teraz mi zaczęlo też troche pomagać bieganie i yoga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę 600 mg Depakiny i 112,5 mg wenlafaksyny. Mam podobno CHAD i Depakinę dostałam jakiś czas temu na pierwszą manię. Dobrze stabilizuje, ale w poniedziałek będę męczyć lekarkę, żeby mi zmieniła z powrotem na lamotryginę. Włosy mi wypadają i jakoś tak dziwnie, ni to aż za bardzo stabilnie, ni to skoki nastrojów, wiem, bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę leki z małymi, nieudanymi przerwami 11 lat (plus krótka terapia w 15), a mam 28l. Dotychczas diagnoza była: depresja nawracająca, no ale jak mnie wywaliło to już nie było wątpliwości, bo wcześniej tylko były podejrzenia.

Edytowane przez Abigail_1Sm25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KoalaLala napisał:

jak to możliwe, że mogło być ze mna tak źle, to na pewno już nie wróci!?

ja dobrze wiem że wróci szybko i przypierdoli tak że nie będę w stanie słowa powiedzieć xD dlatego korzystam z chwili i nie patrzę co będzie 🙂 wykorzystuje bycie na fali 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Abigail_1Sm25 napisał:

Im wyżej jesteś, tym głębiej spadasz i mocniej to odczuwasz, tę przepaść

nie mogłem się urodzić no nie wiem z 4 palcami u nogi zamiast z upośledzeniem umysłu ? xD no widocznie nie :D i to mnie tylko czasem boli 🙂 no i że ogólnie tego nie widać i reszta pierdoli mi za uszami że udaję 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KotJaroslawa myślę, że dużo osób z dolegliwościami i fizycznymi i psychicznymi myśli sobie na co by się zamieniła i z czym byłoby łatwiej. ja jak miałam ocd z depresją, to myślałam sobie jak chętnie zamieniłabym to na ból fizyczny. teraz mam ból fizyczny (znaczy somatyczny, ale i tak czuję to jako ból) z depresją i wydaje mi się, że znoszenie obsesji było o wiele łatwiejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×