Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresiak z 10 letnim stażem wita forumowiczów ;-)


Loop

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nigdy nie trafiłem na tego typu forum, pomimo że ze względów zawodowych przy komputerze spędzam dziennie minimum ok. 10 godzin ;-) Po prostu nie szukałem. Teraz żałuję - choruję na depresję od ponad 10 lat i myślę że byłoby mi łatwiej gdyby trafił tu wcześniej.

 

Pozdrowienia dla wszystkich zmagających się ze swoimi problemami, ograniczeniami i walczących o lepsze samopoczucie.

 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czym się chwalic, ale do Twojej 10 doloze 20.Trzymaj sie. Ostatnio za bardzo uwierzylem w leki. pzdr dla @bethi

p.s. wrocil dol i alk.

Uwazaj na kompa, pamietam jeszcze komputery z "filtrem". Wizyta u okulisty zbliza sie nieuchronnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć anietka33, miło Cię poznać. Ja to nazywam efektem jojo :lol: Wybacz, że się śmieję, ale jeśli wykorzystasz wiedzę, którą nabyłaś podczas ostatniej 'wojny', następne 'ataki' będą coraz słabsze, przewidywalne, mniej groźne i coraz krótsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jest podobnie. Niby już ok., niby już czuję się dobrze, ale wystarczy kilkudniowe przeforsowanie się w pracy, jakiś splot stresujących sytuacji i wracają dolegliwości. Jednak rzeczywiście, jak na początku choroby były to poważne ataki, tak teraz już wiem czego się spodziewać i już samo doświadczenie częściowo pacyfikuje te dolegliwości.

 

W ciągu mojego stażu oduczyłem się też być mądrzejszym niż mój lekarz i przestałem kombinować przy lekach ;) Kazał łykać to łykam. Okresowo zwłaszcza na jesień mój druid zapisuje mi antydepresanty co z pewnością powoduje że kryzysy są słabsze niż dawniej.

 

pozdrawiam

Loop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kryzysach bardzo pomaga również pozytywne nastawienie i afirmacja ;) Z czasem zauważysz również, że musisz zrobić krok na przód, że samo zażywanie leków to nie wszystko co możesz dla siebie zrobić - wtedy zastosuj pozytywne nastawienie. Zobaczysz, jak wiele się zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×