Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Rekomendowane odpowiedzi

Niby psycha jak najbardziej na miejscu ale za dużo śpię chyba już czas do roboty :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesiennie, ale w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez szału, trochę senny ale nie dałem się i odpuściłem picie kawy (tylko bym się energiczniej opierdzielał)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odebrałam fajny prezent, nastrój całkiem ok. Mam dziś nieco więcej energii 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Im bliżej wieczora to lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źle,  źle, źle... Najgorsze pory dnia dla mnie: poranek, od razu po przebudzeniu, fala strachu, stresu, paniki jest tak ogromna, że przez kilka minut leżę i nie mogę się ruszyć. Druga pora: wieczór, kiedy cholernie boję się kolejnego dnia. Jest mi tak strasznie źle z samym sobą, nie daje już rady, nienawidzę siebie, wszystko w moim organizmie mnie zawodzi, sypie się pomału totalnie.

Powoli staje się wrakiem... Ale własnie, czy to nie jest tak, że jak jestem wrakiem, to powinienem być pusty emocjonalnie, zero stresu i w ogóle. A może własnie o to chodzi w byciu wrakiem, odczuwasz tylko stres, niepokój, absolutny brak szczęścia.

A później zalewanie tego wszystkiego alkoholem, żeby chociaż zasnąć spokojnie, tylko, że wtedy poranki są dwa razy gorsze niż normalnie. Moje życie to koszmar, a ja nie mogę się obudzić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Czuję się nawet ok, biorę antybiotyk. Smutek jak zawsze, czekam na zagojenie ran. Chcę wyglądać lepiej niż obrzydliwie na sylwestrze. Planuję się wybrać z kolegą... Eh, dobrze że zimno nie trzeba nic krótkiego nosić ;3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem dobrze. Oprócz tego jestem senna i znudzona, ale niedługo może się to zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie najgorzej, wizyta u lekarki odbębniona, recepta wykupiona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słabo, jesień dorzuca od siebie dodatkowe trudności, mało siły, łatwo mnie rozdraznic, zwijam się w kłębek przed światem zewnętrznym. Boje się wyzwań i cofam.sie umysłowo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobrze, spokojny dzień, pyszna potrawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lece w dół... Czuję się koszmarnie, każdy dzień to droga przez mękę, mam już tego dość... Proszę o tylko jeden dzień spokoju, czy to naprawdę tak dużo? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Melancholijny, słaby, proszący o godność i uwagę, nie do końca godzący się z losem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Codziennie klasyk. Do 17 dobrze, potem nastrój spada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Człowiek aplikuje na wyższe stanowisko... przyjmują kogoś innego, choć zostawałem na nadgodziny. Zawsze uśmiechnięty i skory do działania. Jakoś mi się kurwa odechciało pracować. W ogóle się wszystko sypie. Chętnie bym gdzieś zniknął, cokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zresztą z ludźmi też się nie dogaduje 🙄 hehe, nawet nie mam gdzie uciec, zamknąć się. Zawsze uciekałem w pracę, teraz... a tam 🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mama niepełnosprawna, niedożywiona, po wypadku i operacji, za kilka dni wychodzi ze szpitala a ojciec nie daje rady z opieką. Zgnoił mnie dzisiaj, zwyzywał, był wulgarny i agresywny. Boję się, że będzie się wyżywał psychicznie na mamie. Jestem zestresowana i przerażona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmęczony, tak to jest jak się robi projekt dla kilku, jak nie kilkunastu firm w UK #meme #noschizo #nohomo #hohohohohoho #dx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Aurora88 napisał:

Mama niepełnosprawna, niedożywiona, po wypadku i operacji, za kilka dni wychodzi ze szpitala a ojciec nie daje rady z opieką. Zgnoił mnie dzisiaj, zwyzywał, był wulgarny i agresywny. Boję się, że będzie się wyżywał psychicznie na mamie. Jestem zestresowana i przerażona.

Przykro mi. Trzymasz się jakoś? Mam nadzieję, że jednak Twój ojciec nie będzie się wyżywał na mamie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Lilith napisał:

Przykro mi. Trzymasz się jakoś? Mam nadzieję, że jednak Twój ojciec nie będzie się wyżywał na mamie. 

Trzymam się, minęły już czasy, kiedy przejmowałam się słowami rodziny. Smutno tylko, że niszczy relacje z ostatnią osobą, która próbowała być mu przyjazna. 

Dzisiaj czuję się nawet ok, posprzątałam, zrobiłam pranie, może nawet będę miała ochotę upiec sobie ciasto 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Aurora88 napisał:

Trzymam się, minęły już czasy, kiedy przejmowałam się słowami rodziny. Smutno tylko, że niszczy relacje z ostatnią osobą, która próbowała być mu przyjazna. 

Myślę, że jednak mimo wszystko Cię to boli. Może faktycznie nie tak, jak kiedyś, ale gdzieś na dnie ma to na Ciebie jakiś wpływ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czuję się nawet nawet takie3/10 tylko prawie psychiatrzy na forum mnie wku... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi