Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Aurora88 napisał:

Kurczę, niby wszystko ok, a czuję strach. Chce mi się płakać, ale w oczach sucho. 

Czy potrafisz dogrzebać się do przyczyny? Choćby była według Ciebie największą głupotą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Aurora88 napisał:

Chce mi się płakać, ale w oczach sucho. 

Miałam tak na początku brania fluoksetyny. 

13 godzin temu, Aurora88 napisał:

Jak miałam 27 to chyba wszystko przewróciłam i zaczęłam zupełnie nową dziedzinę.

Uff, czyli jest jeszcze dla mnie nadzieja. ;)

12 godzin temu, z o.o. napisał:

ja w wieku 24 lat zaczęłam trenować sztuki walki, w wieku 30 nauczyłam się jeździć na deskorolce i snowboardzie, a teraz mam 36 i zaczynam nową ścieżkę kariery 🙂

Wow, imponujące!

4 godziny temu, Cassidy napisał:

Do 15 zrobiłam dużo rzeczy, więc byłam z siebie dumna

I powinnaś być nadal. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zwykle dobrze.Wróciłem do zajęć których mi bardzo brakowało(simracing na 1 miejscu jak zawsze) wreszcie dobre jedzenie bo to szpitalne pozostawało wiele do życzenia :D . Cieszę się spacerami i wyjazdami w plener na rowerze. Ahhhh życie jest piękne 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wyjdz_do_ludzi_pobiegaj po prostu w dzieciństwie niewiele mogłam. trochę dlatego, że mi wielu rzeczy zabraniali, a trochę dlatego, że moja rodzina była biedna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, wyjdz_do_ludzi_pobiegaj napisał:

Uff, czyli jest jeszcze dla mnie nadzieja. ;)

Wow, imponujące!

I powinnaś być nadal. 🙂

Nie bo potem już mi się nie chciało nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Cassidy normalna sprawa, nie można cały dzień być super produktywnym.

____ 

Spałam dzisiaj do 11:00. Wzięłam piguły, które ostatnio przepisał mi lekarz, a które wcześniej działały pobudzająco... tym razem ładnie mnie ululały. Poza tym nic mi się nie chce, czuję się trochę zawieszona w czasoprzestrzeni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Cassidy napisał:

Czy potrafisz dogrzebać się do przyczyny? Choćby była według Ciebie największą głupotą?

Chyba się dogrzebałam, psychiatra powiedziała że mam czasami nad sobą popłakać no i popłakałam. To zadziałało oczyszczająco, mam wrażenie że musiałam zrzucić z siebie całe to napięcie i potem poczułam się już lepiej.

14 godzin temu, wyjdz_do_ludzi_pobiegaj napisał:

W końcu mi się udało popłakać, ale faktycznie przez pierwszy miesiąc brania esci to w ogóle mnie nic nie wzruszało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stresuję się bo muszę w tym tygodniu być starostą grupy i prowadzić kronikę terapii a nie wiem czy coś zapamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.09.2019 o 09:59, wyjdz_do_ludzi_pobiegaj napisał:

28 🙃

Za późno na zaczynanie studiów, przewracanie życia do góry nogami, zaczynanie nowej kariery...

No weź Ty przestań, bo mam tyle samo i się zaraz i ja poczuję staro :P (a staram się na tym nie koncentrować).

Dzisiaj u mnie zamuła totalna, dopadł mnie znowu lęk o przyszłość (a już tak dobrze było po pregabalinie). No i całą chwilową stabilność szlag trafił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Cassidy poważna sprawa ja na karaoke przez chwilkę zamykam oczy i wyobrażam sobie siebie samego na pustyni . Otwieram i pomaga a też nie przepadam za publicznymi wystąpieniami 🙂 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Semir napisał:

@Cassidy poważna sprawa ja na karaoke przez chwilkę zamykam oczy i wyobrażam sobie siebie samego na pustyni . Otwieram i pomaga a też nie przepadam za publicznymi wystąpieniami 🙂 .

Ja nie stresuję się wystąpieniem a opinią w piątek, żeby nie było, że ktoś niedoceniony został -_-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Cassidy aha rozumiem ja zawsze robię notatki nawet tonę by nie zgubić czegoś tak wiem pracochłonne ale jestem perfekcjomistą a potem sprzątam to wszystko :D I też mam ciary jak ktoś mam mnie zopiniować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ha, czuję się świetnie, bo mam plan. Uwaga, uwaga...

Poczekam trochę, aż mi emocje opadną po ostatnim spotkaniu i dodatkowej pomocy pana, którym się zauroczyłam, a z którym drogi mi się rozeszły. Jak już dojdę do etapu "mam trochę wywalone (ale nie tak całkiem)" zadzwonię i zaproszę go na kawę w ramach podziękowania. Wtedy jak odmówi, to po pierwsze - nie będę tak zdruzgotana jak byłabym teraz, kiedy emocje we mnie buzują, po drugie - zamknę całkowicie ten rozdział i nie będę sobie pluła w brodę, że mogłam coś zrobić, a jednak nie zrobiłam. 

Proszę o oklaski. 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na zwolnieniu dochodzę do siebie po nieszczęśliwym wypadku parę miesięcy temu ale jest git dalej mam dobry humor szczególnie że wszystko poszło jak po maśle 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomimo rwącego bólu nogi jest w miarę okej. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czuję się przytłoczona po dzisiejszej sesji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez połowę dnia w robocie robiłam dobrą minę do złej gry, teraz siedzę w domu i czuję się samotna i przytłoczona. Nie wiem co robić. Nie wiem w jakim kierunku pójdzie moje życie. Brakuje mi kogoś, kto by mnie wsparł. Trochę mi smutno, że nie mogę mieć tej osoby. Jestem w zawieszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.09.2019 o 11:41, Aurora88 napisał:

A w ogóle to po wczoraj się czuję trochę podekscytowana, bo byłam u ginekologa, porozmawialiśmy o antykoncepcji długoterminowej i będę korzystać ^^ I się cieszę z tej zmiany w życiu ^^ 

Ginekolog mężczyzna, pierwszy raz w życiu, podczas badania zapomniałam o oddychaniu :P 

Ze stresu??? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, ŚwiatŚwiateł napisał:

Ze stresu??? 🤔

Taaaak, czasami w sytuacjach napięcia przestaję oddychać i najwyraźniej taki ginekolog podczas badania może to stwierdzić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beznadziejnie, jeszcze do niedawna towarzyszyła mi nadzieja i niezłomna wola do walki o własne szczęście, teraz po 48 godzinach spędzonych w łóżku dochodzi do mnie jak w mgnieniu oka to wszystko rozpadło się na małe kawałeczki, wszystkie siły i chęci mnie opuściły, zostałam sama, przytloczona przez otaczający mnie wszechświat, dryfując w bezkresach mojego umysłu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Paula818 napisał:

Beznadziejnie, jeszcze do niedawna towarzyszyła mi nadzieja i niezłomna wola do walki o własne szczęście, teraz po 48 godzinach spędzonych w łóżku dochodzi do mnie jak w mgnieniu oka to wszystko rozpadło się na małe kawałeczki, wszystkie siły i chęci mnie opuściły, zostałam sama, przytloczona przez otaczający mnie wszechświat, dryfując w bezkresach mojego umysłu. 

Czasami tak bywa, czasami tak się czujemy, może nie mam racji, ale myślę, że będzie lepiej. Odpocznij sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest w miarę ok. Tylko "w miarę", bo to pierwszy dzień bez bólu głowy i dochodzę do siebie. Pogoda się na szczęście stabilizuje, więc może nie będzie źle i zostanie "w miarę" dobre samopoczucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi