Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś czuję się znakomicie, nie dokuczają mi negatywne emocje, jestem cały w skowronkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmęczona i na razie bez życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem ok, ulozylam kolekcje nagrywam ją w końcu by się nie pochwalić nikomu. Po prostu zanim umrę chce ją uwiecznić bo na to zasługuje 🙂 ja to tylko dodatek do niej. Czuję się nawet dumna ze ja mam, i poza nią czuje się bez celu. Moja pasja mnie ratuje, ale chcę znaleźć inna jeszcze. To więc się czuję dziś niezle, pójdę na rower i puszczę w słuchawkach Enye, ona to ma piosenki.. Ahhh 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zmęczona, wyczerpana emocjonalnie i czuję się ambiwalentnie, mam pozytywne, jak i negatywne nastawienie do różnych spraw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mi się chce spać ciągle >< Mam nadzieję że to przejdzie, a nie zostanie tak już, no :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeżyłem dzień bez urojeń, omamów, zachowań psychotycznych i nerwicy natręctw, czyli można powiedzieć, że normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam kilka dni nad morzem, wypoczęłam, czuję się o kej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałam, że radzę sobie ze sku*wielstwem, chamstwem i głupotą, jednak wczoraj mój od rana niezmącony spokój zburzyła *^!@#, która mnie obraziła.

Jestem kasjerką w hipermarkecie. I dochodzę na tej taśmie do parki. Mniejsza z wyglądem ale już widać na twarzy, że kultura to oni w słowniku w podstawówce mijali wertując strony. Kasuję ich artykuły no i podjeżdża mi NIE ICH mleko, a że zaraz mi upadnie i nie daj Bosz kasę mi zaleje, no to trzymam, żeby nie upadło. Karyna z ryjem:
- TO JUŻ NIE NASZE!

Olałam, nie będę pyskować. Kasuję hajs, wydaję resztę i zgodnie z przepisami daję paragon a tot z ryjem po raz drugi:

- NIE CHCĘ PARAGONU, MÓWIĘ CHYBA NIE?!

Ja: - Nie musi Pani się drzeć.
- BO DWA RAZY POWTARZAM A PANI JAKAŚ ZNIEDOŁĘŻNIAŁA! (oczywiście jak kogoś obrażać to już jak się od kasy odwróci bo odwagi w twarz powiedzieć brak). Ciul, że chodzą urządzenia, ludzie gadają, kasa pika, mogłam mieć nawet zasrany niedosłuch bla, bla, bla... NIE! Przyjdzie takie ścierwo i Cię zwyzywa bo ośmieliłaś się niedosłyszeć...

Wybuchłam... Rykiem po pięciu minutach... Wyszłam godzinę wcześniej bo nie dałam rady... Nadal mnie boli... Dzisiaj się ciągnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Cassidy napisał:

Myślałam, że radzę sobie ze sku*wielstwem, chamstwem i głupotą, jednak wczoraj mój od rana niezmącony spokój zburzyła *^!@#, która mnie obraziła.

Jestem kasjerką w hipermarkecie. I dochodzę na tej taśmie do parki. Mniejsza z wyglądem ale już widać na twarzy, że kultura to oni w słowniku w podstawówce mijali wertując strony. Kasuję ich artykuły no i podjeżdża mi NIE ICH mleko, a że zaraz mi upadnie i nie daj Bosz kasę mi zaleje, no to trzymam, żeby nie upadło. Karyna z ryjem:
- TO JUŻ NIE NASZE!

Olałam, nie będę pyskować. Kasuję hajs, wydaję resztę i zgodnie z przepisami daję paragon a tot z ryjem po raz drugi:

- NIE CHCĘ PARAGONU, MÓWIĘ CHYBA NIE?!

Ja: - Nie musi Pani się drzeć.
- BO DWA RAZY POWTARZAM A PANI JAKAŚ ZNIEDOŁĘŻNIAŁA! (oczywiście jak kogoś obrażać to już jak się od kasy odwróci bo odwagi w twarz powiedzieć brak). Ciul, że chodzą urządzenia, ludzie gadają, kasa pika, mogłam mieć nawet zasrany niedosłuch bla, bla, bla... NIE! Przyjdzie takie ścierwo i Cię zwyzywa bo ośmieliłaś się niedosłyszeć...

Wybuchłam... Rykiem po pięciu minutach... Wyszłam godzinę wcześniej bo nie dałam rady... Nadal mnie boli... Dzisiaj się ciągnie...

I takim śmieciem się przejęłaś.

olej to szkoda nerwów serio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Lusesita Dolores napisał:

I takim śmieciem się przejęłaś.

olej to szkoda nerwów serio

Akurat ja przejmuję się wszystkim niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj źle się czuję fizycznie, boli mnie brzuch, mam pierwszy dzień miesiączki (najgorszy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, Cassidy napisał:

Akurat ja przejmuję się wszystkim niestety 😕

Na szczęście mogłaś się tutaj poskarżyć, ulżyło? Szkoda przejmować się takimi betonami 😕 Kobieta straszna! Ja zawsze jestem miła dla kasjerek, generalnie do ludzi, nie umiałabym na nikogo tak najechać. Zresztą, nawet bym nie chciała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czuję się zestresoowana, bo jutro znowu podróż a po ostatnich jazdach nie wiem czego się spodziewać :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Aurora88 napisał:

Na szczęście mogłaś się tutaj poskarżyć, ulżyło? Szkoda przejmować się takimi betonami 😕 Kobieta straszna! Ja zawsze jestem miła dla kasjerek, generalnie do ludzi, nie umiałabym na nikogo tak najechać. Zresztą, nawet bym nie chciała.

Wspolczuje. Ja tez pracuje w sklepie.niestety zdarzaja sie wredoty.,poiciesz sie ze pewnie to sfrustrowana kobieta ktora nie znosi swojego zycia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Huśtawkowo, jak co dzień. Natomiast bez lęku, za to z nadzieją w sercu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jadę do poradni przyjąć się na oddział dzienny leczenia nerwic. Potem planuję jakieś lumpy pozwiedzać. Na razie czuję się średnio. Trochę spięta i z mdlosciami bo kręgosłup szyjny znów powoduje zawroty ale jakoś daję radę... 💪🏻

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi