Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, że wszystko ok - czuję się dość depresyjnie - nie wiem dlaczego. Na szczęście jutro terapia - dyskusje z moim terapeutą zawsze dają mi do myślenia i trafiają do sedna. Jestem silna - poradzę sobie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

jasaw, skończył mi się Lit bo przegapiłam wizytę u psychiatry.Potem brałam od rodzinnego,ale też się już skończył.

Nie byłam z kolanem.Trochę przechodzi,z resztą ,powiem niepewnie :oops: ,że mam ważniejsze teraz sprawy.Jutro muszę jechać do psychiatry,potem na praktykę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kaja123, wiem,wiem :oops: ostatnio zawalam wszystko.Wszystko przez to,że leki na mnie nasenne tak działają,ze rano nie mam siły powiek otworzyć-dosłownie,ani ręką ani nogą ruszyć.

Bardziej się boję bo przegapiłam odhaczke w PUPie i nie wiem co dalej z tym fantem zrobić.Zawaliłam na całej linii,ale to było przeocznie bo bym pojechała :bezradny::why:

Mam jeszcze dowód osobisty do wyrobienia i też tak odkładam zawsze na następny dzień.Póki co używam paszport,ale to pewnie nie wystarczy jak dojdzie co do czego.

-- 02 sty 2013, 21:48 --

Zmiana planów.Szef napisał.Jutro na 10-ta do pracy :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasiątko, pamiętam jak to jest rano i Cie rozumię a nie możesz troszke zminiejszyć tych nasennych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kaja123, nie mogę bo to neuroleptyk,potrzebuję takiej dawki przeciwpsychotycznej.Jak pojadę do lekarza to zmienię na inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Lilith, martwiłam się o Ciebie bo Cię od Sylwestra nie widziałam.Przykro mi że źle się czujesz :( Stało się coś konkretnego czy tak gorsza forma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Do bani...

dzisiaj się dzień kończy na szczęście a jutro wstaniesz radosna jak skowronek :D

-- 02 sty 2013, 22:04 --

Jezu, łeb chce mi rozwalić z bólu. Pozostałość po sylwestrze.

:evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba przestaje czuć cokolwiek chcę zasnąć i się nie obudzic :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po świątecznej przerwie nadszedł zwykły dzień, optymizm jakby mniejszy, bo trzeba w końcu zacząć działać.

Nie jestem zadowolony z dnia, chociaż do końca tak stracony nie był :)

Na kolejne trzeba pomyśleć o konkretnym działaniu, może jakaś lista?

O tyle dobrze, że mimo zdarzyło się nie po mojej myśli z dwie sprawy, to nie miało to większego znaczenia na samopoczucie (jeszcze w połowie grudnia, byłby to początek do dołowania się) :)

Czyżby kroczek w dobrą stronę?

Trzeba to wykorzystać i o tej liście na poważnie popracować i działać, chociaż małe rzeczy, ale zawsze coś. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Po 3 godzinach snu czuję się jak po truciu lekami.Wstałam to pierwszych krokach zataczałam się obijając o ściany i robiło mi się słabo :shock: Cholera,a dzisiaj do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja czuję się zwyczajnie jak jedna z pośród wielu kostek brukowych na chodniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Saiga, naku*wiasz pozytywem :D

U mnie dobrze. Spałam w nocy grzecznie, wstałam bez problemu i mam energię :)

-- 03 sty 2013, 11:50 --

Co się stało z poprzednim wątkiem? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

girl anachronism, zwątpienie i słomiany zapał jak zwykle się odzywają

Co do poprzedniego wątku,awaria jakaś wczoraj była jak widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ja pierdziele!Jak mnie telepie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasiątko, byłam w Sylwestra na forum Kasiu,ale po północy poszłam zaraz spać ;)No właśnie ta gorsza forma już jakiś czas trwa,więc niezbyt mi się to podoba...no,ale może minie...

kaja123, nie wstałam radosna jak skowronek.Obudziłam się znów do niczego i z bólem głowy :hide:

-- 03 sty 2013, 12:02 --

kasiątko, co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Lilith, wzięłam Zomiren i powoli puszcza tyle,że bez popijania,a ja nie umiem i tabletka mi utknęła teraz mi gorszko i na wymioty się zbiera.Jak to kolokwialnie mówią-jak nie urok to sraczka :hide:

-- 03 sty 2013, 11:10 --

Wzięłam wczoraj mniej Klozapolu,żeby nie zaspać.Wypiłam kawę i mnie tak roztelepało. Do tego praca po 2 tygodniach przerwy to i stres.W sumie się nałożyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sobie siedzę z kawą, ale zdaje się to trochę bez sensu, bo po co mam się pobudzać siedząc w domu, hihi. iii czuje się dziś różnie, tego dnia baardzo dużo patrzyłem w lustro- dzień lustrowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi