Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Rekomendowane odpowiedzi

Było źle, ale teraz... Przyjemnie nacpana. Benzo <3 i życie staje się prostsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest dobrze, ale to mnie tak męczy, że nie wytrzymałam i padłam do łóżka.

Ostatnie dni i wychodzenie z domu mnie wykańczają energetycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

jak wkurwiona lesba impotentka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zajebiście" . Dostałem dzisiaj wypowiedzenie z pracy po 4 latach bez podania przyczyny .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

12-godzinna podróż samochodem z mega lękiem i mega nudnościami. Myślałam, że wyjdę z samochodu i strzelę sobie w łeb. Teraz leżę w domu i nie moge uwierzyć, że to przeżyłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boże, jakie nerwy, jak gorąco... I to nie przez temperaturę na zewnątrz.

Ja się nie nadaję do życia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czuję się rozkojażony, nie potrafię przestać myśleć negatywnie, z wszystkimi utraciłem kontakt, żyję bo żyję tylko dla siebie, samotność mnie dobija i nie potrafię z tym nic zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Chce juz do domu! Lozko szpitalne jest niewygodne i nie moge spac na nim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przerażona, że muszę wyjść w ten upał z ciężką walizką i dostać się na dworzec a potem jeszcze jechać autobusem pełnym ludzi.

Roztopię się ._.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiepsko... Obudziłam się dziś cała w wysypce czy pokrzywce (choooinka wie co to jest) i nie wiem od czego to :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystraszony nieco sytuacją. Martwię się co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10h snu to zdecydowanie za duzo. Głowa mi pęka. Sny wydawały sie bardziej realne niz zycie. Głupio. Taka nerwica przez to..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko byłoby ok gdyby nie to że wróciłam do samookaleczania. Wszystko jest za płytkie, mam wrażenie że ten problem będzie mógł być wzięty na poważnie jeżeli zrobię to dostatecznie głęboko. Jestem sfrustrowana bo wczoraj to wszystko rozdrapałam żyletką i zaczyna swędzieć. A 30 stopni to nie jest pogoda na długi rękaw. Nie mogę iść do pracy do której bym chciała, nie mogę ćwiczyć na wf. A więc tak, frustracja. Jestem sfrustrowana jak diabli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źle mi się oddycha. Jestem otłumaniona i senna. Nie mam na nic siły :? Znowu marnuje kolejny dzień..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kompletna dezorientacja, zagubienie, pustka w głowie, a już dawno miało być lepiej. Nadal nie mam kontaktu z rodziną, rozmawiam tylko sam ze sobą. Czarne myśli krążą koło mnie i nasuwają mi tysiące sposobów na zakończenie tego obłędu. Nie można z tym normalnie żyć, wszystko jest dla mnie takie trudne i skomplikowane, że mój umysł nie może tego ogarnąć. Nie wiem na czym to wszystko polega, i nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu siedzę sam przy kawie z tabletem w rękach i przeglądam posty, natomiast rodzinka (żona z dziećmi), siedzą razem w kuchni rozmawiają i również popijając kawę. Już tak bardzo jestem zagubiony, że nie wiem czy to ja się wycofuję, czy rodzinka mnie tak traktuje, myślę że jedno jest wynikiem drugiego, a mnie przestało zależeć na tym żeby przede mną udawali, bo dało się to zauważyć. Czuję się samotny i nie potrzebny nikomu, chyba że tylko do spłacania długów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pitole openspace pusty, siedzi może z 10 osób, reszta na urlopach. Jak ja kocham taką ciszę w pracy! Nikt nie zawraca gitary, nie gapi się w monitor, można sobie kulturalnie usiąść z kawką i zająć się robotą, nie słychać wszechobecnego pierdo/enia o dzieciach, samochodach, grach, rowerach, piłce nożnej, można się normalnie skupić na robocie i robić swoje. Aż się chce pracować. Słyszę własne myśli w pracy po raz pierwszy odkąd przekroczyłam drzwi tego przybytku! Szkoda, że w poniedziałek wszystko wróci do normy :( Ale przynajmniej dzisiaj wrócę do domu mniej zmęczona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś nie umiem tego opisać. Jest źle. Bardzo źle. I psychicznie i fizycznie. Prawie zemdlałem dziś w pracy z wycieńczenia. Nie wiem kompletnie co robić. Nie mam do czego w kraju wracać. Nie mam za co wracać. Kurwa, tak źle dawno nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na_leśnik, jesteś już w Holandi?? Az tak cieżko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MalaMi1001, też lubię spokój w pracy, wręcz kocham. Fajnie by było pracować w samotni.

Mnie prześladuje taki pech ze ja pierdole... Teraz Okazuje się ze nie będę miała jak wrocic z pracy w przyszlym tyg po 22...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Średnio. Czytam gazetę i z jednej strony chciałbym jak najwięcej zrozumieć, z drugiej wydaje mi się to wszystko głupie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czuję rozpacz. I nawet nie mam miejsca, gdzie mogę się wyalienować i popłakać >

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi