Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie, h*jowy dzień w robocie, depresja, pójście spać o 16, dopiero teraz wstałem.
Ehh zaczynam czuć się znów tak samo jak czułem się na Olanzapinie (z tego powodu chciałem ją odstawić).
Czyli mam anhedonię i depresję od neuroleptyków xD Typowe działanie tych leków. I to ciągnie się już rok.
Zaburzenia funkcji poznawczych i nadmierna senność to też jedne z ich działań. Super bulwo xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Balonowo i boleśnie jeśli chodzi o fizyczność. Psychicznie? Przygaszona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, ograniczyłem fajki do dwóch dziennie, trochę schudłem, teraz ważę 59 kg na 180 cm wzrostu, niedowaga. Może dlatego, że jem mało, dużo się ruszam i nie jem mięsa za to dużo owoców i dużo wody piję. Nastrój cały czas dobry, silne pobudzenie dalej jest, problemy ze snem też mam, zwłaszcza z zaśnięciem ale za to przyjemne sny.

Idę sobie kawę zrobić, potem z mamą na miasto, a potem spacer, długi spacer i potem koło 17 jeszcze jeden spacer albo basen, zobaczę jeszcze, pod wieczór bieganie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Mbleble1990 napisał:

Dobrze, ograniczyłem fajki do dwóch dziennie, trochę schudłem, teraz ważę 59 kg na 180 cm wzrostu, niedowaga. Może dlatego, że jem mało, dużo się ruszam i nie jem mięsa za to dużo owoców i dużo wody piję. Nastrój cały czas dobry, silne pobudzenie dalej jest, problemy ze snem też mam, zwłaszcza z zaśnięciem ale za to przyjemne sny.

Idę sobie kawę zrobić, potem z mamą na miasto, a potem spacer, długi spacer i potem koło 17 jeszcze jeden spacer albo basen, zobaczę jeszcze, pod wieczór bieganie

Dej mi te leki, ja jak śpię 7-8h to mam zmułę na 300mg amisulprydu, jestem zombie, pękają mi usta, boli żołądek i mam depresję. Nawet nie piję tyle kofeiny co kiedyś. Nie mam siły wychodzić z domu, h*j nic mi nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ergo nie odczuwam anhendonii, ale dopiero wtedy jeżeli dużo śpię, a teraz jej wcale nie mam ale jak się spało łącznie 12-14h to nic dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak żyć gdy się nie chce? Istnieje a kolejnie dni się przewijają bezsensu...

Sama nawet nie wiem po co to pisze i tak tego nic nie zmieni ani nikt mi nie pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ujdzie, raczej czeka mnie weekend przed konsolą i YT, ale ujdzie,. Szkoda, że nie udaje się z ludzmi spotkać, a to koleżanka wyskoczyła z pomysłem, ale z facetem sie rozstaje i nie chcemy draki, a to kolega niby weekend wolny, ale z dziewczyną. Czuje że nie jestem zbyt potrzebny, a przez ostatnie lata miałem klientów, nie kolegów. Jak nie sprzedaję, to i widocznie nie opłaca się ze mną kolegować. Fuck it.

Idę przejść singla w Battlefiled 1, fajny jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Reghum napisał:

Dej mi te leki, ja jak śpię 7-8h to mam zmułę na 300mg amisulprydu, jestem zombie, pękają mi usta, boli żołądek i mam depresję. Nawet nie piję tyle kofeiny co kiedyś. Nie mam siły wychodzić z domu, h*j nic mi nie wychodzi.

Flupentiksol 20 mg w zastrzykach raz na dwa tygodnie

I Klonazepam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Suuuuuuuuuuper :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobrze) siedze w domku z kotkiem ogladam film)jutro wpadna znajomi, wtorek spotkanie z dawno nie widziana kolezanka)

jak skonczy sie sesja mam zamiar odswiezyc stare znajomosci i isc na wolontariat do szpitala)

a tak pozatym zapalenie ucha.ale lecze sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest dobrze, ale nie jest też źle ... jest 18:42 a ja nie mogę się obudzić ...

Choć "obudziłem" się ok 9. rano, o 10.00 poszedłem z psem na spacer (2 godziny) ...

Ale nie jest najgorzej ... gdybym mógł sobie na to pozwolić pewnie nie wstałbym z łóżka - a tak ... mam za sobą prawie 17.000 kroków i jeszcze wybieram się na basen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czuję się coraz bardziej zdziczały przez brak życia towarzyskiego i funkcjonowanie wyłącznie w trybie Praca-Dom, staję się też coraz bardziej zobojętniały na otaczającą mnie rzeczywistość -Mógłbym zobaczyć za oknem latający spodek, a i tak miałbym to gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje życie jest takie puste i bezwartościowe, odczuwam pustkę, smutek i beznadziejność, tak jakby moje życie już dawno się skończyło. Teraz tylko wegetacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet dobrze, chociaż czuję jakąś pustkę, na niczym mi już nie zależy, taki spokój, obojętność na wszystko. Wszystko mnie nudzi, jakoś tak pusto się czuję, najchętniej bym tylko leżał i gapił się w sufit. Dość depresyjnie ale nawet fajny stan, derealizacja też jest, wszystko wydaje mi się być bajkowe jak w śnie, takie odrealnione. Idę się przejść za niedługo tak gdzieś koło 16,17 na długi spacer. Potem chciałem iść na basen, koło 18,18:30. Jak wrócę to będę już zmęczony, wezmę tabletki koło 20, posiedzę na forum i idę spać o 21 ;)

Wstaje tak koło 6,7 czyli dość wcześnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czarna rozpacz :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mam poczucie, że jestem beznadziejny, że zawaliłem sprawę. I wstydzę się o tym powiedzieć innym na głos.

I wstydzę się swojego wstydu, tego że się wstydzę.

Edytowane przez nvm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja też czuję lęk, ale uczę się do niego przyzwyczajać, uczę się go lubić :) W końcu będzie mi towarzyszył przecież przez całe życie a i pewnie dłużej :) 

Nawet robi się całkiem przyjemny, gdy się go już zaakceptuje :)

Edytowane przez nvm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem totalnie nieprzytomny, mam już dość tego wszystkiego, nic mnie już w życiu dobrego nie czeka... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj bedzie albo sukces albo porazka. Booooje się....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nvm, posyłam wiązkę pozytywnej energii. Jak możesz tak źle o sobie myśleć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkurzony. Ile można słuchać czyjegoś marudzenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie dobrze, chociaż niewiem co robić, nuda, zaniedługo idę się przejść z mamą,na miasto po sklepach połazić, zegarek chciałem sobie kupić, iść do fryzjera bo już mam za długie włosy, potem samemu pójdę na dłuższy spacer tak gdzieś koło 16,17, pogoda chu,jowa, chce już wiosnę ;) wieczorem albo na basen albo pobiegać zobaczę jeszcze. Jutro stresujący dzień, bo mają mnie badać biegli a to od nich zależy co sąd zdecyduje, mogę albo trafić do psychiatryka więziennego a nie chciałbym ale też biorę pod uwagę taką opcję, w sumie jakoś to przeżyje bo ile tam będę, myślę koło 1.5 roku, może być fajnie, poznam ludzi podobnych do mnie czyli takich samych degeneratów ;) albo mi odpuszczą i wystarczy, że się leczę na wolności, więc raczej będzie dobrze tylko przez te trzy miesiące do sprawy nie mogę nic zawalić 😜 ; P zaniedługo mam zastrzyk dostać z fluanxolu flupentiksolu, fajnie na mnie działa ten lek, pobudza i poprawia nastrój, najlepszy lek do tej pory jaki brałem, najlepiej się po nim czuję ze wszystkich innych leków które brałem a brałem już naprawdę prawie wszystko ;d ; d 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi