Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natręctw myślowych?


Martiti

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, KotJaroslawa napisał:

od rozpoczęcia kuracji Sertraliną to nawet dość szybko się uspokoiło, ale były i są też fazy że to wraca na moment ale za chwilę nie ma już na szczęście 🙂 

obecnie biorę 400mg ale ja jestem hardcorem po prostu 🙃

1 godzinę temu, KotJaroslawa napisał:

miałem identycznie 🙂 leki wyciszyły 🙂 

A po jakim czasie brania leków ucichło i co bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, KotJaroslawa napisał:

od rozpoczęcia kuracji Sertraliną to nawet dość szybko się uspokoiło, ale były i są też fazy że to wraca na moment ale za chwilę nie ma już na szczęście 🙂 

obecnie biorę 400mg ale ja jestem hardcorem po prostu 🙃

O kurcze aż 400 mg? Czyli mogę być dobrej myśli, że mi to minie? Biorę nexpram 10 mg od 3 tyg. Myślisz że powinnam iść do lekarza czy poczekać aż te lęki się wyciszą?  Czy podczas lęków miałeś też momenty że bałeś się ostrych przedmiotów i bałeś się ze sobie lub komuś zrobisz krzywdę? Sorry, że tak męczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałem esci przez około 4-5miesięcy, nawet w dawce 40mg i był tylko jeden cały dzień gdzie czułem się dobrze :classic_huh: po pierwszej dawce 100mg sertry od razu poczułem poprawę, być może to było placebo a być może nie 🙂 w każdym bądź razie czuje że działa 🙂 podczas lęków, które trwały 24h na dobę to się bałem za siebie obrócić czy tam coś na mnie nie czyha :D  i tak miałem wizje że kogoś krzywdzę,, siebie przebijam nożem, wskakuje pod samochód, tylko że to budziło we mnie satysfakcje, wręcz radość xD  mój podpis nie jest z niczego :D 

12 minut temu, Martiti napisał:

Sorry, że tak męczę...

nie obwiniaj się bo....nikogo nie męczysz 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KotJaroslawa napisał:

ja brałem esci przez około 4-5miesięcy, nawet w dawce 40mg i był tylko jeden cały dzień gdzie czułem się dobrze :classic_huh: po pierwszej dawce 100mg sertry od razu poczułem poprawę, być może to było placebo a być może nie 🙂 w każdym bądź razie czuje że działa 🙂 podczas lęków, które trwały 24h na dobę to się bałem za siebie obrócić czy tam coś na mnie nie czyha :D  i tak miałem wizje że kogoś krzywdzę,, siebie przebijam nożem, wskakuje pod samochód, tylko że to budziło we mnie satysfakcje, wręcz radość xD  mój podpis nie jest z niczego :D 

nie obwiniaj się bo....nikogo nie męczysz 🙂 

No ja wizji nie mam. Jedynie ciągle powracający obraz postaci z horroru jednej konkretnej. Strasznie męczące i od rana już lekki lęk czy wieczorem bedzie ok czy nie. Wczoraj od razu strach bo mi sie zarowka za zarowka palila przy właczeniu światła i już myśl że może jednak jestem jakaś opętana? To mnie najbardziej prześladuje. Przerąbane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×