Skocz do zawartości
Nerwica.com

3 traumy w krótkim czasie . Czyli C- PTSD


Elendil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Zbierałem się tyle czasu na pisanie a więc....

 

W dzieciństwie i wogólę byłem zaniedbywany przez rodziców , kłótnie,bicie,prowokacje, ojciec wracał do domu z pracy pijany , zabicie psa przez mojego wujka łopatą w biały tydzień.....i kilkaset innych traum.

 

A najgorsze nadeszło w wieku 26 lat teraz mam 29 lat.

 

1. Trauma z wiązana z Psychiatrą która nie była kompetetna i wogóle nie pisała prawdę a ja jej zaufałem

Byłem zagubioną owieczką mając 17 lat poszedłem z matką do tej psychiatry nie wiedząc co to za leki . Matka zamiast pójść do poradni zdrowia psychicznego weszla na odział młodzieżowy .

Po 10 latach przebudziłem się z letargu lekowego i manipulacji . Co się okazało. Wtedy jak byłem w tym miesiącu dopiero zaczeła staż , przepisała za silne leki,nie dała odrazu na psychoterapie, w karcie nie pisała leków, leki przepisywane były na lewo, uzależniła mnie od leków na spanie neuroleptyków które nie dość że mnie uszkodziły to zniszczyły cały wygląd, recepta i dowidzenia, była sutuacja że poprosiłem żeby napisała zwolnienie z 1 semestru w-f bo wstydziłem się ćwiczuć . W dokumentacji przekręciła że chciałem zwolniene z w- f bo że nie zdam z 2 semestru . 

Była to psychiatra na nfz i była starą panną.

Biorę 13 lat neuroleptyki na spanie

 

Gdy się dowiedziałem dostałem lęków napadowych i silnej traumy.

2 . Silna trauma poszedłem spać i obudziłem z bardzo dużą  ilością mętów myślałem że oszaleje 

 

 Takich :

 

 

 

 

 

Trzecia trauma dostałem dostałem Syndromu visual snow mnóstwo objawów

http://visualsnowsyndrome.com/symptoms/

 

 

 

 

Teraz jestem odcięty od świata mam anhedonie i anhedonie sexualną,derealizacje i depersonalizacje

Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, giroditalia napisał:

Mam bardzo podobne problemy ze wzrokiem.Musisz iść do dobrego psychiatry aby to jakoś odkręcił i na psychoterapie bo bez tego same leki sobie nie poradzą.

To wszystko jest choroba neurologiczna . Psycholodzy nie mają pojęcia a lekarzy neurologów jest 3 których się zna . Psychiatrzy też nie mają pojęcia i pakują leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Elendil napisał:

To wszystko jest choroba neurologiczna . Psycholodzy nie mają pojęcia a lekarzy neurologów jest 3 których się zna . Psychiatrzy też nie mają pojęcia i pakują leki.

Przez pierwsze 2 tygodnie na Sertralinie miałem hipomanie przy której wszystkie objawy w połowię zniknęły.Problemy ze wzrokiem i bóle zaczęły się w momencie powstawania traumy,lęków,depresji itp.

Teraz jestem na Paroksetynie która działa silnie przeciwlękowo.Światłowstręt zmniejszył się o połowe.Tydzień temu miałem duże problemy z jazda samochodem w nocy a teraz dużego problemu nie mam.

Jaka to jest choroba bo mnie zaciekawiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem błyski przed oczami, śnieżenie jakby wiatr mi antenę przekręcił, światło i dźwiękowstręt, na szczęście to nie była wścieklizna xD tylko nerwica tak mnie nakręciła że mój mózg już nie wyrabiał z tyloma bodźcami lękowymi :D  wiem że za bardzo nie pomogłem ale tak tylko chciałem się pochwalić że nie jesteście sami :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2018 o 19:25, giroditalia napisał:

Przez pierwsze 2 tygodnie na Sertralinie miałem hipomanie przy której wszystkie objawy w połowię zniknęły.Problemy ze wzrokiem i bóle zaczęły się w momencie powstawania traumy,lęków,depresji itp.

Teraz jestem na Paroksetynie która działa silnie przeciwlękowo.Światłowstręt zmniejszył się o połowe.Tydzień temu miałem duże problemy z jazda samochodem w nocy a teraz dużego problemu nie mam.

Jaka to jest choroba bo mnie zaciekawiłeś?

Rzadka dysfunkcja mózgu zwana syndrom visual snow . Kora wzrokowa jest nadaktywna .

 

Tutaj badają i masz wszelkie info

 

https://www.visualsnowinitiative.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×