Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Chadowców i nie tylko :)


makogliwice1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Jestem z Gliwic . Na dzień dzisiejszy stwierdzony Chad choroba efektywna dwubiegunowa od 2017 Września :). Lecze się od 2014 . Najpierw lęki nerwica Natręctw depresja uzaleznilony od Benzodiazepiny . Leki które biorę Lit Kwatepina Paxtin Propranol . Wcześniej masę innych dopóki nie stwierdzono u mnie Chada . Jeden pobyt w szpitalu . Dosyć silna pół roczna depresja na dzień dzisiejszy wszystko wporzadku . Ogólnie jestem.pozytywntm człowiekiem do życia uśmiechnięty kocham podróże przyrodę góry zwierzęta . Na codzien ciężko pracuje a więc Witam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem ostatnio w Gliwicach na rowerze, ja jestem ze Strzelec Opolskich. Jaką dawkę kwetiapiny bierzesz, jak tam u Ciebie przebiega maniakalna faza co robisz w niej, jak się czujesz jak masz manię? Często masz zmiany faz? Jakie benzo ulubione masz bo ja bromazepam, alprazolam, lorazepam, klonazepam. Chada niemam tylko schizofrenię prostą, obniżony nastrój to mój główny objaw. Teraz jest dobrze ;)

Edytowane przez Mbleble1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na dzień dzisiejszy biorę na noc kwatepina 800 mg:) Końska dawka ale skuteczna dobrze się śpi . Benzo kiedyś brałem bylem cholernie uzależniony od tego Klon Cloraxen Klon 🙂 . Na szczeście nie biorę juz benzo . Od roku wszystko wporządku co do mań . Manie mialem ostro nie spałem chodziłem na automaty piłem dużo głupot sie narobiło na dzien dzisiejszy jest ok:) . Nastrój mam rózny ale raczej pozytywny lit działa dobrze :l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×