Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przegrane życie ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Karalajna napisał:

@carlosbuenosame nieszczęścia :classic_biggrin: Znam wiele osób (w tym kilku facetów), którzy nie mają prawa jazdy i multum osób, które nie mają własnego lokum. Więc tak naprawdę wszystko sprowadza się do..... braku kobiety i znowu jesteśmy w punkcie wyjścia 🙂 

To zabrzmiało jak byś zgłaszała się na ochotniczkę. 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, weltschmerz napisał:

Daj spokój, większość uczestników tego forum była wychowywana przemocowo (ja akurat nie), a forum się nazywa Nerwica. 😕 Rozpieszczanie nie jest OK, nadopiekuńczość tym bardziej, ale regularny domowy wpierdol ma w dorosłości dodatkową cenę na recepcie z nazwą antydepresantu. Co najmniej.

Statystyk nie prowadziłem, trochę osób z tego forum znam i wg mnie wcale oni częściej nie pochodzą z przemocowych rodzin niż tzw normalsi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Karalajna napisał:

To od razu mamy dobrą radę dla @XonarZnajdź sobie przez Internet jakąś miłą dziewczynę z miasta (najlepiej z Warszawy). Zacznij ją odwiedzać w weekendy, rozejrzysz się czy odpowiadałoby Ci mieszkanie tam. Zobaczysz, czy byłaby dla Ciebie jakaś praca. Będziesz miał z kim rozmawiać o książkach. Ot i całe rozwiązanie problemu

Dzisiaj dziewczyny mają bardzo duże wymagania.Musiałbym się przebić przez dziesiątki adorujących ją stulejek internetowych a potem wykonać kilkadziesiąt manipulacyjnych piruetów, żeby w ogóle chciała się spotkać z kimś kto raczej niewiele sobą reprezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xonar napisał:

Dzisiaj dziewczyny mają bardzo duże wymagania.Musiałbym się przebić przez dziesiątki adorujących ją stulejek internetowych a potem wykonać kilkadziesiąt manipulacyjnych piruetów, żeby w ogóle chciała się spotkać z kimś kto raczej niewiele sobą reprezentuje

No jak napiszesz, jakie to masz przegrane życie, to na pewno nie zgłoszą się ochotniczki. Ale jak napiszesz, że jesteś miłym, uczciwym chłopakiem ze wsi, który chciałby poznać dziewczynę z miasta, aby móc z nią chodzić do kina, teatru itd. itp. i że szukasz poważnego związku, to myślę, że szanse są. Ona nie będzie przecież wiedzieć o Twoim ojcu alkoholiku itd. , będziesz tylko Ty ze swoim charakterem, aby ją przekonać do siebie. Dwoje ludzi, to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karalajna napisał:

No jak napiszesz, jakie to masz przegrane życie, to na pewno nie zgłoszą się ochotniczki. Ale jak napiszesz, że jesteś miłym, uczciwym chłopakiem ze wsi, który chciałby poznać dziewczynę z miasta, aby móc z nią chodzić do kina, teatru itd. itp. i że szukasz poważnego związku, to myślę, że szanse są. Ona nie będzie przecież wiedzieć o Twoim ojcu alkoholiku itd. , będziesz tylko Ty ze swoim charakterem, aby ją przekonać do siebie. Dwoje ludzi, to wszystko

Boooże :--) To tak nie działa...hahah  "Jestem miłym, uczciwym chłopakiem ze wsi".Dziewczyny pociągają dynamiczne, wytatuowane, dominujące bad-boye (Przynajmniej do pewnego wieku) a nie faceci co mają jakieś egzystencjonalne rozkminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
3 minuty temu, Xonar napisał:

Dziewczyny pociągają dynamiczne, wytatuowane, dominujące bad-boye (Przynajmniej do pewnego wieku)

Nie wiem czy większość, faktycznie jest taka grupa dziewczyn, ale nie wiem, czy jest tu za kim płakać, bo to zwykle są kukuryny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karalajna napisał:

Zupełnie jakbym oglądała ,,Chłopaki do wzięcia" 🙂  Spróbuj na przeznaczeni.pl, tam jest inny rodzaj dziewczyn

Ale tu nawet nie chodzi o rodzaj dziewczyn, po prostu są pewne cechy u faceta które kobieta podświadomie uznaje za atrakcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karalajna napisał:

Zupełnie jakbym oglądała ,,Chłopaki do wzięcia" 🙂  Spróbuj na przeznaczeni.pl, tam jest inny rodzaj dziewczyn

Ale tu nawet nie chodzi o rodzaj dziewczyn, po prostu są pewne cechy u faceta które kobieta podświadomie uznaje za atrakcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Karalajna napisał:

@carlosbuenoprzecież wiesz, że ja Cię uwielbiam, tylko dlaczego Ty zawsze przedstawiasz siebie w jak najgorszym świetle? Weź się czasem zareklamuj 🙂 

No dobra mam dom nad morzem i zarabiam ponad średnią krajową.😊 

No ale jest to prawda połowiczna bo jestem tylko współwłaścicielem domu i nie nad morzem tylko zatoką, a ta ponad średnia krajowa to nie w każdy miesiąc i oczywiście nieopodatkowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, weltschmerz napisał:

Nie wiem czy większość, faktycznie jest taka grupa dziewczyn, ale nie wiem, czy jest tu za kim płakać, bo to zwykle są kukuryny

Uwierz mi że nie żadne kukuryny, mam dynamicznych znajomych na magazynie i oni sypiają nawet z intelektualistkami z politechnik, a sami nie potrafią wypowiedzieć dwóch zdań bez "K" czy "Ch".Nie twierdzę że wszystkie dziewczyny są takie, ale zauważyłem że bardzo im się podoba dynamiczność, działanie(nawet bezmyślne) i pewność siebie.Kobiety to narkomanki emocjonalne, dlatego jak dasz im emocje to tracą zdrowy rozsądek.Dlatego gdy trzeźwieją po romansie czy związku to tak wiele z nich wypowiada potem frazy "Co ja w nim widziałam"...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Xonar napisał:

Ale tu nawet nie chodzi o rodzaj dziewczyn, po prostu są pewne cechy u faceta które kobieta podświadomie uznaje za atrakcyjne.

Najbardziej atrakcyjną cechą u faceta jest gotowość do założenia rodziny, tak uważa większość kobiet, serio. 

 

4 minuty temu, carlosbueno napisał:

No ale jest to prawda połowiczna bo jestem tylko współwłaścicielem domu i nie nad morzem tylko zatoką, a ta ponad średnia krajowa to nie w każdy miesiąc i oczywiście nieopodatkowana. 

No widzisz i to jest coś 🙂 Uwielbiam się kąpać i oglądać zachody słońca nad wodą i też jestem przeciwniczką oddawania Państwu tak dużej części swoich zarobków, nie dostając w sumie nic w zamian 🙂 

Dobra chłopcy, życzę Wam spokojnego wieczoru, idę do kina na horror. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
3 minuty temu, Xonar napisał:

Uwierz mi że nie żadne kukuryny, mam dynamicznych znajomych na magazynie i oni sypiają nawet z intelektualistkami z politechnik, a sami nie potrafią wypowiedzieć dwóch zdań bez "K" czy "Ch".Nie twierdzę że wszystkie dziewczyny są takie, ale zauważyłem że bardzo im się podoba dynamiczność, działanie(nawet bezmyślne) i pewność siebie.Kobiety to narkomanki emocjonalne, dlatego jak dasz im emocje to tracą zdrowy rozsądek.Dlatego gdy trzeźwieją to tak wiele z nich wypowiada potem frazy "Co ja w nim widziałam"...

W dobie masowej edukacji wyższej na uczelni też bez problemu spotkasz kukuryny. A jeżeli pierwotne instynkty często biorą górę nad planowaniem i rozsądkiem, to też nie wiem, czy można mówić o rozwiniętym intelekcie co najmniej emocjonalnym w przypadku takiej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Xonar napisał:

Uwierz mi że nie żadne kukuryny, mam dynamicznych znajomych na magazynie i oni sypiają nawet z intelektualistkami z politechnik, a sami nie potrafią wypowiedzieć dwóch zdań bez "K" czy "Ch".

Nie wiem, nie znam się. Jestem intelektualistką z uniwersytetu i nie mogłabym być z facetem, który nie umiałby sklecić dwóch zdań bez ,,K" czy ,,Ch", bez względu na to, jakie emocje by mi dawał 🙂 Chociaż Miodek powiedział kiedyś, że słowo na ,,k" jest w języku bardzo potrzebne, np. w sytuacji gdy się potkniesz i przewrócisz, nie ma drugiego takiego pasującego do sytuacji. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karalajna napisał:

Nie wiem, nie znam się. Jestem intelektualistką z uniwersytetu i nie mogłabym być z facetem, który nie umiałby sklecić dwóch zdań bez ,,K" czy ,,Ch", bez względu na to, jakie emocje by mi dawał 🙂 Chociaż Miodek powiedział kiedyś, że słowo na ,,k" jest w języku bardzo potrzebne, np. w sytuacji gdy się potkniesz i przewrócisz, nie ma drugiego takiego pasującego do sytuacji.

Oby było więcej takich jak ty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karalajna napisał:

Najbardziej atrakcyjną cechą u faceta jest gotowość do założenia rodziny, tak uważa większość kobiet, serio. 

 

No widzisz i to jest coś 🙂 Uwielbiam się kąpać i oglądać zachody słońca nad wodą i też jestem przeciwniczką oddawania Państwu tak dużej części swoich zarobków, nie dostając w sumie nic w zamian 🙂 

Dobra chłopcy, życzę Wam spokojnego wieczoru, idę do kina na horror. 

horror,    nic nie może być straszniejsze od mojego życia. Mam nadzieję że ostro się tam przestraszysz, chodzi mi o kino rzecz jasna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xonar chłopaku nic nie przegrałeś raczej wygrałeś dokonując świadomie tylu zmian 🙂 jak zaakceptujesz jak wygląda życie i że tak naprawdę naszym pierwotnym instynktem jest rozmnażanie to już całkiem się ustawisz 😜 bycie wrażliwym facetem to najgorsza cecha jaka może być dla płci przeciwnej i nic tu nie da pudrowanie rzeczywistości przez co niektórych :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Xonar napisał:

Dobrze wiesz że to nie ma większego znaczenia kto jak się starał, tylko jakie osiągnął rezultaty.Nie istnieje chyba uniwersalna definicja, ale po prostu takie mam subiektywne odczucia. 

W porządku, widocznie to ja należę do tej dziwnej grupy ludzi, dla których samo osiągnięcie celu nie jest aż tak istotne. Pewnie dlatego, że rzadko mi się to udaje. Jakby przyzwyczaiłem się do tego, co nie znaczy, że nie próbuje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fairytaled napisał:

W porządku, widocznie to ja należę do tej dziwnej grupy ludzi, dla których samo osiągnięcie celu nie jest aż tak istotne. Pewnie dlatego, że rzadko mi się to udaje. Jakby przyzwyczaiłem się do tego, co nie znaczy, że nie próbuje

Masz oczywiście rację z tym że to droga do celu powinna się liczyć i dawać frajdę, ale wiadomo że żeby zyskać takie nastawienie to potrzeba dużo pracy nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Xonar napisał:

Boooże :--) To tak nie działa...hahah  "Jestem miłym, uczciwym chłopakiem ze wsi".Dziewczyny pociągają dynamiczne, wytatuowane, dominujące bad-boye (Przynajmniej do pewnego wieku) a nie faceci co mają jakieś egzystencjonalne rozkminy.

W mediach masowych chyba.

 

3 godziny temu, Wielki Selfini napisał:

Na serio tak jest z tą wrażliwością? 😦

Jak wyżej. Wątpię, że można dzielić ludzi na wrażliwych i nie, ale sądzę, że jednych i drugich jest tak samo wielu. Chociaż w życiu nikt nie patrzy tylko na samą wrażliwość.

 

13 godzin temu, KotJaroslawa napisał:

@Xonar chłopaku nic nie przegrałeś raczej wygrałeś dokonując świadomie tylu zmian 🙂 jak zaakceptujesz jak wygląda życie i że tak naprawdę naszym pierwotnym instynktem jest rozmnażanie to już całkiem się ustawisz 😜 bycie wrażliwym facetem to najgorsza cecha jaka może być dla płci przeciwnej i nic tu nie da pudrowanie rzeczywistości przez co niektórych :D  

To jest chyba clue tego forum w postrzeganiu relacji damsko-męskich z perspektywy samotnego faceta.

Nie wiem, nie widzicie ludzi wokół siebie? W związkach są skrajnie różni ludzie - od cech fizycznych, po cechy osobowościowe, podejście do życia itd. Mi to szczerze gila, kto z kim sypia, na jakie kompromisy idzie (w życiu nie związałabym się z facetem, który miałby totalnie w dupie moją osobowość i byłby tak dynamiczny/pewny siebie i jednocześnie bezmyślny, a co drugie zdanie doprawiał kurwą albo innym chujem, że miałabym ochotę umrzeć po 20 minutach godzinach rozmowy), ważne jest to, czego ja oczekuję od drugiego człowieka, na ile jestem w stanie pójść na kompromis (bo związek to nie szukanie księcia, który spełni moje życzenie, tylko człowiek ze swoim światem itd., który akceptuję).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, stworzonabyzyx napisał:

Nie wiem, nie widzicie ludzi wokół siebie? W związkach są skrajnie różni ludzie - od cech fizycznych, po cechy osobowościowe, podejście do życia itd. Mi to szczerze gila, kto z kim sypia, na jakie kompromisy idzie (w życiu nie związałabym się z facetem, który miałby totalnie w dupie moją osobowość i byłby tak dynamiczny/pewny siebie i jednocześnie bezmyślny, a co drugie zdanie doprawiał kurwą albo innym chujem, że miałabym ochotę umrzeć po 20 minutach godzinach rozmowy), ważne jest to, czego ja oczekuję od drugiego człowieka, na ile jestem w stanie pójść na kompromis (bo związek to nie szukanie księcia, który spełni moje życzenie, tylko człowiek ze swoim światem itd., który akceptuję).

dziewczyno kochana, stawiam stówkę że jak się byś zauroczyła/zakochała to hormony by ci zrobiły taką siekę w mózgu że cały ten wywód można śmiało do kosza wrzucić :D  żadnych wad byś nie widziała :D a parę miesięcy/lat później okulary jeb z oczu 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×