Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja lękowa znajdę tu tak kogoś kto się tez z nia zmaga?


Klara79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od roku zmagam się z depresja lękową zaczęło sie od problemów z nastoletnim synem który wpadł w złe towarzystwo i zaczęło się alkohol dopalacze i Bóg wie co jeszcze tak się o niego martwiłam ze popadłam w leki i wieczny strach pół roku temu trafiłam na neurologii z objawami wylewy trzymali mnie 3 tygodnie jedyne co wyszło to przepuklina w odcinku szyjnym wróciłam do domu i wszystko wracali paraliż ciała szczekoscisk paniczny lęk przestałam panować nad swoim ciałem i umysłem wiele miesięcy żyłam jak szczur który się chowa jak tylko może na szczęście mój partner z którym jestem 7 lat zorientował sie ze jest ze mną źle poszłam do psychiatry pierwszy lek niestety nie trafiony było po nim gorzej Aciprex więc poszłam prywatnie do psychiatry od 1,5 miesiąca biorę Sulpiryd do przedwczoraj bylo dobrze i od nowa zaczął się strach,lęk  zadzwoniłam do mojej psychiatry i od wczoraj biorę 100 a nie 50 mg zobaczymy co bedzie dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Droga Prawda Życie napisał:

To było jakieś 10 lat temu i wtedy już na psychicznym dnie zrozumiałem że tylko Wszechmogący Jezus może mi pomóc i zmienić mnie

a dlaczego nie "Latający potwór spaghetti" albo jakiś inny cudak ? xD

27 minut temu, Droga Prawda Życie napisał:

dla JEZUSA nie ma rzeczy niemożliwych. Nikt z ludzi nie jest MU obojętny

no przejdź się po hospicjach to zobaczysz jaki on miłosierny xD chyba że dzieci i dorośli cierpią żeby doznać tego słynnego zbawienia 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Droga Prawda Życie napisał:

Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie

Gdzie mam podejsc dokladnie,to pójdę.W biblii znajde wskazówki jak żyć zeby bylo dobrze ta ?

9 godzin temu, Droga Prawda Życie napisał:

Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. 

Jarzmo czyli grzechy calego swiata,czy co? Mamy ze swoimi grzechami i krzywdami byc cisi i pokorni ?

 

10 godzin temu, Droga Prawda Życie napisał:

Choćbym nawet chodził doliną cienia śmierci, zła się nie ulęknę, bo ty jesteś ze m

nie ulękne się bracie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej....tez mam zdiagnozowana depresje lekowa.....zaczęło sie u mnie od takich samych problemow jak u Ciebie.....niestety skończyło sie wszystko źle, dodam tylko ze w domu jest jeszcze młodsze dziecko ktore tez było świadkiem wszystkich wydarzeń....tez było leczone u psychologa....na szczęście juz ok, natomiast ja jestem w tej chwili wrakiem człowieka 😟.....moze wspólnie pokonamy problemy czego Ci życzę.....pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×