Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie moge z tym wytrzymac :(


ktos96

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Ja już nie mogę z tym wszystkim wytrzymać :(  Nie wiem czy w dobrym dziale to umiejscowiłem :( Chodzi o to, że mam myśli typu (jak ta teraz najbardziej aktualna, wymyslila mi sie w nocy jak sie przebudzilem - a teraz sobie wmawiam ze moze to byl sen? a nie byl sen, tylko juz nie spalem i myslalem o druzynie pilkarskiej :( ze jak dany zawodnik (a to taki mieszkaniec mojej miejscowosci) przejdzie do danego klubu ( a jest jakies ryzyko ze przejdzie ) to bedzie sygnal od Jezusa, ze nie moge byc ze swoja dziewczyna :( (ja ja kocham najmocniej na swiecie i nie wyobrazam sobie jak cos takiego mogloby byc), non stop mam takie mysli, np. tydzien temu latal samolot kolo mnie i krazyl, i ze jak sie rozbije, to ,,wroca stare zle czasy" (mialem taki okres ze tez mi sie albo cos wkrecalo, albo cos nie tak bylo), w kazdym badz razie nawet pisalem do portu lotniczego co sie dzieje :( tak sie balem ze sie rozbije i wroci ten slaby stan psychiczny. Albo ze jak jutro pojde na warsztaty (na ktorych mi bardzo zalezy), a w srode zdam egzamin (na tym jeszcze bardziej), to jesli Jezus umarl na krzyzu, tak jakby Jezus mi sie do glowy, to ze wroca stare czasy... Chwilami bylo to mega silne, teraz zelzalo, ale dalej siedzi i kole, i tak nie potrafie normalnie funkcjonowac i pojsc na te warsztaty tylko bede musial mozliwe ze odpuscic :( Z wszystkim tak mam, ze jak nie ten cos (a zwlaszcza korzystne rzeczy), to bedzie to... Tak samo nieraz ze jak ten zawodnik ze zdjecia to ten sam i inny to tez ze cos sie stanie... 

 

Teraz najbardziej mam z tym zawodnikiem, ze jak osoba X przejdzie do klubu X to, ze Jezus mi pokazuje, ze wiecie :( Tak sie boje zeby ta osoba nie przeszla do tego klubu, a to jeszcze z pol roku do okienka, chyba zwariuje :( Prosze, pomozcie ze to nie ma nic do rzeczy, bo tak sie boje :( A nie daj Boze, tak bedzie ze przejdzie do tego klubu (jest to mozliwe), to chyba sie zalamie :( I wtedy wyjdzie, ze tak sie stalo, jak zakladalem :( Blagam pomozcie bo nie wiem jak wytrzymac z tym :( P.S jak powiem o tym dziewczynie mojej to powie ze znowu sobie cos wymysliles i tak w kolko :( Ale to teraz najbardziej sie boje blagam pomozcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz - "czy to prawda"? Jeśli jesteś w stanie zdobyć się na krytycyzm to jeszcze jest dla Ciebie ratunek. Jeśli nie to wylądujesz w domu bez klamek (albo raczej w wrsji wspolczesnej-bez kluczy) i to na długo. Dobra rada co do pomocy specjalisty. Jakie masz zaburzenie?jeśli coś o tym wiesz, ale nie z autodiagnoz tylko czy korzystales kiedykolwiek z specjalistów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos96, to o czym piszesz, to magiczne myślenie i zabobon, nie ma to nic wspólnego z wiarą i Jezusem, a raczej jest wikłaniem się w zło. Bóg nie działa przez magiczne sztuczki i ręczne sterowanie. Człowiek ma być wolny, posługiwać się rozumem i sercem, masz się zastanawiać, czytać swoje wnętrze, interpretować świat, snuć plany, mieć marzenia, szanować swoje uczucia, tworzyć,  szukać szczęścia, harmonii, a nie czekać na jakieś sygnały.

Odmaszerować i starczy tych wkrętek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nieprawda wszystko, to tylko w Twojej głowie siedzi, ale nic z tych rzeczy nie jest prawdą, nie wierz w to, nic złego się nie stanie, od tego czy coś się tam stanie czy nie nic nie zależy, nie masz żadnych mocy sprawczych, to jest bzdura i wymysł umęczonego umsyłu. Nie ma się czego bać. Najważniejsze do zachować spokój i spojrzeć na to chłodnym okiem jakby z boku. Jeśli się nie da to może pomóc rozmowa z kimś kto ma inną perspektywę, ale musi to być osoba świadoma i godna zaufania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×