Skocz do zawartości
Nerwica.com

No cześć brzoskwinki.


SarkastyczneSerce

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie odczuwasz złości, to pewnie się na mnie nie zdenerwujesz, jak napiszę, że faktycznie, czytając Twoje posty odnośnie pracy, czy tego co robisz w wolnym czasie i patrząc na to jak wyglądasz można odnieść wrażenie, że jesteś człowiekiem, który ma fajne życie, fajną, dobrze płatną prace, powodzenie u kobiet. Napisałeś w innym temacie że mało kto wierzy Ci, że czujesz się nieszczęśliwy, czy masz problemy natury psychicznej. I ja też pomyślałam w pewnym momencie "co ten chłopak tu robi?", a potem przeczytałam Twoją historię i już rozumiem. Skoro kiedyś jednak odczuwałeś szczęście i potrafiłeś kochać, pewnie nic straconego i w jakiś sposób kiedyś blokada emocjonalna(czy jakkolwiek by ją nazwać) zniknie, sama albo z czyjąś pomocą. Życzę, żebyś jak najszybciej znalazł przyczynę swojego stanu (i dobrego lekarza)

 

 

P.S " JAK NIE ZJEŚĆ CAŁEJ CZEKOLADY? "- Nie da rady. Albo jej w ogóle nie kupujesz, albo czym prędzej komuś podaruj w prezencie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aylen90 nie widzę powodu do nerwów ;) Np teraz nic mi nie brakuje, a i tak nie jestem szczęśliwy ;) Ten typ ma już taką wadę. Nuda, zwykła nuda jest groźna u mnie. Nie widząc sensu łatwo jest o zła decyzję patrząc obiektywnie. Dlatego nie trzymam w domu broni. Ale postrzelać lubię, siostrę będę uczył za tydzień na urlopie 😂

Weź i oddaj czekoladę gdy jest taka pyszna 😂

36 minut temu, Karalajna napisał:

A te koleżanki wiedzą na co ,,chorujesz"? Może by zastosowały jakieś leczenie 😏

Niektóre tak. Raczej uznają to za wymyślanie. A ja nie drążę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja sprzed chwili idealnie oddaje moje życie. Uderzyłem kolanem w słupek na barierce oddzielającej pasy na międzymiastowej słuchając tego.

Jezu jak bolało i boli ale nie mogłem się zatrzymać bo samochody 😂

Dobrze, że lewym, gdybym uderzył prawym mógłby znowu być szpital. I znowu się tłumacz "co pan zrobił" ;)

Bez celu, bez planu, goniąc za zachcianką.

Co jeżeli moje życie to naprawdę taki bieg? Biegnę bez celu, a losowe wypadki powodują ból, a ja biegnę dalej śmiejąc się przez zaciśnięte zęby? Czy to ma sens? 

Spędziłem dziś świetny wieczór, rozmawiałem z ludźmi, których lubię, dostałem zaproszenie do Escape Roomu i na nic od znajomej, żebym został dzień dłużej w Gdańsku (ludzie kojarzą mnie z dobrą zabawą bo nie mam ograniczeń i od ręki realizuję nawet głupie pomysły), było darmowe żarcie co zawsze cieszy, popchnąłem swoje granice ciut do przodu. No wszystko dobrze, wszystko na plus, obiektywnie dobre życie i udany dzień. A ja wciąż nie jestem szczęśliwy! Ku*wa jego mać, jakby to mój dziadek powiedział ;)

Może się myliłem i ktoś inny ma rację? Może rzeczywiście nie jestem sobą? Bo dlaczego miałbym nie być szczęśliwy, ku*wa. Może mam tę maskę i udaję ale czy to możliwe nie wiedząc o tym? Wmówić sobie coś tak by o tym nie pamiętać? By uznawać fałsz za jedyną i niezmienną prawdę? Dlaczego siedzę teraz sam w jednym z ulubionych barów zamiast dalej gadać ze znajomymi? 

Tyle pytań bez odpowiedzi, tyle pytań, na które nie chcę z lenistwa odpowiadać.

Chyba powinienem dość więcej zdjęć do planu, mniej myśleć, mniej spać bo zmęczony po prostu działam jak maszyna realizując cel za celem. Tyle, że teraz nawet w tym przestaję powoli widzieć sens.

Co zrobić by odnaleźć siebie, zwiedzić z plecakiem Europę? Pracować jako wolontariusz w hospicjum? Tyle rzeczy już w życiu robiłem i nic nie dało mi szczęścia na dłużej niż chwilę.  I od dawna nic nie dało mi szczęścia w ogóle. Radość tak ale nie szczęście. Co jeżeli jestem szczęśliwy i tego nie widzę i nie doceniam? To by dopiero było kiepskie, od razu bym się zabił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SarkastyczneSerce napisał:

Pracować jako wolontariusz w hospicjum?

Bardzo dobry pomysł. Bez emocji będziesz bardzo skutecznym wolontariuszem, zwłaszcza, że umierający nie cierpią użalania się i lamentowania nad sobą.

Wszyscy piszą, jakie to masz niby powodzenie u kobiet. Ale to dlatego, że stosujesz niedozwolone metody, z którymi KAŻDY miałby powodzenie.

Krok pierwszy: deklarujesz, że szukasz w życiu tylko miłości, chcesz kochać i być kochany, pragniesz uleczyć się ze smutku etc. (czyli to, co w sumie każda dziewczyna chce usłyszeć i do tego ma chwalebną misję do spełnienia)

Krok drugi: idziesz z dziewczyną do łóżka

Krok trzeci: oświadczasz z przykrością, że jednak nic nie czujesz, tylko niestety pociąg fizyczny i musisz szukać dalej. Bęc. :classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Karalajna napisał:

Bardzo dobry pomysł. Bez emocji będziesz bardzo skutecznym wolontariuszem, zwłaszcza, że umierający nie cierpią użalania się i lamentowania nad sobą.

Wszyscy piszą, jakie to masz niby powodzenie u kobiet. Ale to dlatego, że stosujesz niedozwolone metody, z którymi KAŻDY miałby powodzenie.

Krok pierwszy: deklarujesz, że szukasz w życiu tylko miłości, chcesz kochać i być kochany, pragniesz uleczyć się ze smutku etc. (czyli to, co w sumie każda dziewczyna chce usłyszeć i do tego ma chwalebną misję do spełnienia)

Krok drugi: idziesz z dziewczyną do łóżka

Krok trzeci: oświadczasz z przykrością, że jednak nic nie czujesz, tylko niestety pociąg fizyczny i musisz szukać dalej. Bęc. :classic_wink:

Wolontariat to rzeczywiście dobry pomysł, nawet nie musi od razu to być hospicjum, ale np schronisko dla zwierząt (o ile Sark lubi zwierzęta)- poczuje że robi coś wartościowego, jest komuś potrzebny- a nie tylko praca, kasa, i dawanie nadziei kobietom.

 

I masz sporo racji, że kobiety łatwo dają się nabrać na takie deklaracje, zaraz pojawia się myśl " dobra, ja go naprawię, do mnie coś poczuje"

 

Nie wiemy tylko dokładnie jaki jest ten pierwszy krok w przypadku Sarkastycznego, nigdzie się nie natknęłam na Jego zwierzenia w tym temacie 🙂

Jedyne co mi utknęło w głowie i nie spodobało mi się szczerze powiedziawszy to to, jak w jakimś temacie pisał o jakiejś kobiecie "seks jest świetny, ale nie za taką cenę, ta kobieta jest problemowa"- odkryłeś to, że jest problemowa przed seksem, czy już po?;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karalajna napisał:

Bardzo dobry pomysł. Bez emocji będziesz bardzo skutecznym wolontariuszem, zwłaszcza, że umierający nie cierpią użalania się i lamentowania nad sobą.

Nie lubię starych ludzi, przypominają mi o tym, że ja też będę w przyszłości stary, niedołężny i żałośnie samotny.

3 godziny temu, Karalajna napisał:

Wszyscy piszą, jakie to masz niby powodzenie u kobiet. Ale to dlatego, że stosujesz niedozwolone metody, z którymi KAŻDY miałby powodzenie.

Krok pierwszy: deklarujesz, że szukasz w życiu tylko miłości, chcesz kochać i być kochany, pragniesz uleczyć się ze smutku etc. (czyli to, co w sumie każda dziewczyna chce usłyszeć i do tego ma chwalebną misję do spełnienia)

Krok drugi: idziesz z dziewczyną do łóżka

Krok trzeci: oświadczasz z przykrością, że jednak nic nie czujesz, tylko niestety pociąg fizyczny i musisz szukać dalej. Bęc. :classic_wink:

Nie znasz metod, które stosuję. Jak już to biorę dziewczyny na swój luz, inteligencję, pewność siebie i brak ograniczeń ;) Spontaniczność i pomysłowość często jest kluczem.
Ale jestem raczej tym miękkim, nieprzystojnym, nieatrakcyjnym typem siedzącym przy barze, a nie królem podrywu.
I w tym roku mocno przystopowałem z takimi relacjami, no dobra, nie mogę zaprzeczyć, że nie będę tego robić na urlopie ale to nie to czego naprawdę chciałbym od życia. Może i sobie daruję, spędzę więcej czasu z rodziną, a nie tylko prochy i alkohol w kółko jak przez cały zeszły rok (w tym roku coraz mniej, teraz od września nic nie brałem, normalnie mi się znudziło :D ). Jestem naprawdę innym człowiekiem na co dzień i na urlopach. Gdy nie muszę ustawiać budzika budzi się we mnie zło.

3 godziny temu, Aylen90 napisał:

Wolontariat to rzeczywiście dobry pomysł, nawet nie musi od razu to być hospicjum, ale np schronisko dla zwierząt (o ile Sark lubi zwierzęta)- poczuje że robi coś wartościowego, jest komuś potrzebny- a nie tylko praca, kasa, i dawanie nadziei kobietom.

Lubię pomagać tym, którzy nie mogą poradzić sobie sami, w tym zwierzętom.
I przez Karalajnę macie tu o mnie zdecydowanie nieprawdziwe zdanie na temat tego jaki jestem dla kobiet :P
Pozdrawiam Cię @Karalajna, nie przestawaj być sobą, lubię te komentarze :D
Jestem raczej zwyczajnie dobrym facetem dla kobiety gdy jestem z nią w związku.

3 godziny temu, Aylen90 napisał:

I masz sporo racji, że kobiety łatwo dają się nabrać na takie deklaracje, zaraz pojawia się myśl " dobra, ja go naprawię, do mnie coś poczuje"

Dwa głosy za, w tym coś może być, muszę zapamiętać.

3 godziny temu, Aylen90 napisał:

Jedyne co mi utknęło w głowie i nie spodobało mi się szczerze powiedziawszy to to, jak w jakimś temacie pisał o jakiejś kobiecie "seks jest świetny, ale nie za taką cenę, ta kobieta jest problemowa"- odkryłeś to, że jest problemowa przed seksem, czy już po?;)

He he he he he he, na początku nie była problemowa, ja byłem, dużo pracowałem, nie miałem dla niej czasu, później było sporo numerków, później zaczęła chcieć ode mnie czegoś więcej, nie dziwię się jej, a ja ją pod tym względem zawiodłem, powiedzmy.
Ale jest śliczna, 170cm, na oko z 49-50kg, idealna figura, stanik D. Ale tym razem chyba zrezygnowałem z niej na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzysz mi się trochę z Joeyem z "Friendsów"- i to jego słynne "How you doin' "..., nawet podobny jesteś.😎

Cytat

Jestem raczej zwyczajnie dobrym facetem dla kobiety gdy jestem z nią w związku.

A przed związkiem?:>

Cytat

później zaczęła chcieć ode mnie czegoś więcej, nie dziwię się jej, a ja ją pod tym względem zawiodłem, powiedzmy

A wcześniej nie myslałeś o tym, że Ona będzie chciałą czegoś więcej?

Cytat

Ale jest śliczna, 170cm, na oko z 49-50kg, idealna figura, stanik D

A poza tym, że jest śliczna? 🙂

Boże, mam nadzieje, że mało który facet ma w oczach takie miarki 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Aylen90 napisał:

Kojarzysz mi się trochę z Joeyem z "Friendsów"- i to jego słynne "How you doin' "..., nawet podobny jesteś.😎

Uwierzysz jak powiem, że nie pamiętam bo może kilka urywków tylko oglądałem? :D

8 minut temu, Aylen90 napisał:

A przed związkiem?:>

Też, lubię ten etap zdobywania ;)

9 minut temu, Aylen90 napisał:

A wcześniej nie myslałeś o tym, że Ona będzie chciałą czegoś więcej?

Myślałem tylko o sobie.

10 minut temu, Aylen90 napisał:

A poza tym, że jest śliczna? 🙂

Boże, mam nadzieje, że mało który facet ma w oczach takie miarki 😆

To jest mocno problemowa ;)
Każdy ma, tak samo Ty potrafisz ocenić faceta jak jest zbudowany w ciągu pierwszego spojrzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SarkastyczneSerce napisał:

żałośnie samotny

Ale Ty już jesteś żałośnie samotny 😜

 

3 godziny temu, SarkastyczneSerce napisał:

Jestem raczej zwyczajnie dobrym facetem dla kobiety gdy jestem z nią w związku

No błagam! Zdradzasz na potęgę, nie masz dla niej czasu, nie myślisz o niej na poważnie, po co komu taki związek? Najlepiej się spotykaj z mężatkami, które są zaniedbywane przez męża, dla takich będziesz idealnym facetem 😆 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SarkastyczneSerce napisał:

Ale jest śliczna, 170cm, na oko z 49-50kg, idealna figura, stanik D. Ale tym razem chyba zrezygnowałem z niej na dobre.

Weź się zdecyduj czy chcesz być z kimś takim jak ona czy jest tylko opcją dodatkową XD mniejsza o nią bo jej nie znam ale Ty się chyba zagubiłeś we własnych chceniach... albo dyskusji na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SarkastyczneSerce napisał:

Nie lubię starych ludzi, przypominają mi o tym, że ja też będę w przyszłości stary, niedołężny i żałośnie samotny.

wpadniesz do mnie i wyskoczymy gdzieś jakieś babcie powyrywać co ty już jakąś czarną przyszłość przewidujesz :D 

3 godziny temu, SarkastyczneSerce napisał:

I przez Karalajnę macie tu o mnie zdecydowanie nieprawdziwe zdanie na temat tego jaki jestem dla kobiet :P

no mam wrażenie że o mnie też xD

11 minut temu, Karalajna napisał:

Ale Ty już jesteś żałośnie samotny 😜

proszę mi tu nie obrażać mojego kolegi 😥

 

12 minut temu, Karalajna napisał:

No błagam!

no słucham :D 

13 minut temu, Karalajna napisał:

Zdradzasz na potęgę, nie masz dla niej czasu, nie myślisz o niej na poważnie, po co komu taki związek?

on zdradza, ona zacznie i sobie poswingują 🙂 mało karalajna wiesz o życiu oj mało 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, arahja7 napisał:

stary

no właśnie wciąż czekam na pierwszy siwy włos xD i wtedy wiem, że koniec już bliski 😅

 

3 godziny temu, SarkastyczneSerce napisał:

Ale jest śliczna, 170cm, na oko z 49-50kg, idealna figura, stanik D

nono, szarpał bym jak reksio szynkę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadwyżki, witaminki na potęgę zjadam. Za to w dzieciństwie nie piłam atramentu z pióra, może to przez to XD

Nie no, ze stresu ludzie siwieją. Przychodzą na świat dzieci i nagle ojcowie siwieją. U mnie było odwrotnie. Urodziłam się i zaczęłam siwieć.

Chyba czas na mnie, głowa mnie łupie przez co pisze głupoty xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2018 o 10:06, arahja7 napisał:

Też o tym słyszałam. Jeśli oddaje ostatni kawałek pizzy choć kocha pizzę to znaczy, że ciebie kocha bardziej niż pizzę :D

 

W dniu 3.12.2018 o 10:11, SarkastyczneSerce napisał:

A jak kocha bardziej niż pizzę to można brać ślub, serio.

Mój Robert oddaje mi swoja pizze ;_; ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×