Skocz do zawartości
Nerwica.com

No cześć brzoskwinki.


SarkastyczneSerce

Rekomendowane odpowiedzi

@SarkastyczneSerce,,Po czekoladzie" na prezent świąteczny???!!! To nie czasy PRL-u, gdzie prawdziwa czekolada była na wagę złota. Jezuuuu. Będą mówili, przyjechał ze Szwecji, pewnie świetnie zarabia i kupił po czekoladzie. To już lepiej przywieźć jakieś ciekawe szwedzkie pamiątki.

Faceci nie mają wyobraźni, to pewne.... Kup kilo cukierków i rozdaj po cukierku 😛 Święta to święta, coś pod choinką musi leżeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karalajna napisał:

@SarkastyczneSerce,,Po czekoladzie" na prezent świąteczny???!!! To nie czasy PRL-u, gdzie prawdziwa czekolada była na wagę złota. Jezuuuu. Będą mówili, przyjechał ze Szwecji, pewnie świetnie zarabia i kupił po czekoladzie. To już lepiej przywieźć jakieś ciekawe szwedzkie pamiątki.

Faceci nie mają wyobraźni, to pewne.... Kup kilo cukierków i rozdaj po cukierku 😛 Święta to święta, coś pod choinką musi leżeć.

By coś komuś kupić trzeba tę osobę znać, tak więc dziadkom wiem co kupić, reszcie, cóż...
O, kurde, siostrze muszę coś kupić. Na strzelnicę ją wezmę, jeszcze nie miała broni w ręku + dobre białe wino i z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karalajna napisał:

Siostrze kup raczej coś z biżuterii, ładne i drogie.

To jest dopiero staroświeckie podejście ;) choć biorąc pod uwagę obecną cenę złota w skupie pomysł dobry.

Ja uważam, że jeśli prezent nie jest spersonalizowany i poczyniony szczerze, tak by sprawił obdarowywanej osobie przyjemność to się nie liczy. Najgorsze są gotowce, zestawy, to takie prezenty na odpierdol, zupełnie jakby ktoś ci powiedział "masz i spierdalaj".

Dziś się okazało, że muszę coś kupić matce. Niechcący dałam się wciągnąć w jej gierki przez co nie mogę się dalej izolować :( 

Mam zawsze problem co kupić szwagrowi. Kupuję mu słodycze ale dzieci mu zjadają. Myślałam o książkach ale pewnie wszystkie przeczytał które mogłyby go zainteresować 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Karalajna napisał:

Siostrze kup raczej coś z biżuterii, ładne i drogie.

Bardziej ucieszy się mogąc strzelać z 9 do tarczy wyobrażając sobie podstawę czaszki wykładowcy z fizyki.

Biżuterię kupuję dziewczynom, nie siostrom ;)

6 godzin temu, arahja7 napisał:

To jest dopiero staroświeckie podejście ;) choć biorąc pod uwagę obecną cenę złota w skupie pomysł dobry

Szybciej kupiłbym małą sztabkę lokacyjną. To ma więcej sensu niż błyskotka od brata.

6 godzin temu, arahja7 napisał:

Mam zawsze problem co kupić szwagrowi. Kupuję mu słodycze ale dzieci mu zjadają. Myślałam o książkach ale pewnie wszystkie przeczytał które mogłyby go zainteresować 😕<span><span>

Mężczyźni dają zjeść swoje słodycze osobom, które kochają, jeżeli to robi, oddaje dzieciom, to dobrze dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SarkastyczneSerce napisał:

Mężczyźni dają zjeść swoje słodycze osobom, kre kocha

muszę wypróbowac na mezu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SarkastyczneSerce napisał:

Mężczyźni dają zjeść swoje słodycze osobom, które kochają

Czyli jeśli się Tobie kupi 20 czekolad, to zjesz je wszystkie hehehe 😜

PS. Boże jak spokojnie dzisiaj na tym forum, nikt nikogo nie obraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Karalajna napisał:

Czyli jeśli się Tobie kupi 20 czekolad, to zjesz je wszystkie hehehe 😜

PS. Boże jak spokojnie dzisiaj na tym forum, nikt nikogo nie obraża.

Wystarczyło, że nie ma tego z dziwnym nickiem, którego nie mogę zapamiętać 😂

No i lepiej nie zaczynaj tematu bo się ludziom przypomni jak wesoło jest gdy jest zadyma na forum 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, distorted_level68 napisał:

za długo by tłumaczyć, ale zawsze staram się udzielić odpowiedzi najlepiej jak potrafię, jak ktoś mnie o coś pyta, co oznacza? wytłumaczę ci piosenką, no i zakopuję topór wojenny, piszę to szczerze i poważnie! odgryzka odgryzką, ale nie mam zamiaru tutaj nikogo straszyć, czy zastraszać, każdy ma tam jakieś problemy z którymi się borykamy...

to moja przeszłość, z którą się zmagam! to wszystko!

Zobaczyłem i tylko szczęka otwarta i "jaaaa pierdolę". To było oczywiste, a ja tego nie widziałem za pierwszym razem. Dlaczego się nie domyśliłem sam, że jest związek, ehh, nie mam pojęcia. Tak czy inaczej czasem piosenka idealnie oddaje obraz sytuacji czy uczucia, sam mam co najmniej jedną taką.
Topór wojenny zakopany również, nawet bym mógł zapalić fajkę pokoju, zależy czym ją nabić ;)

@KotJaroslawa Aż chyba obejrzę te film w weekend, lubię wszystkie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×