Skocz do zawartości
Nerwica.com

chora akcja mee too


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem,że karać gwałty.Karać pedofilię,ale nie filtry.Bo,to jest już chore.Chore i nienormalne.

To czego,to prowadzi.Miła,rozmowa według.Feministek prowadzi do molestowania.

Lewico co Ty wyrabiasz.Feministki niszczą relację między ludzkie.Facet zawsze się patrzył na kobiety.

Nic tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie lubi szefa, ma sprany mózg tymi wszystkimi bredniami, wystarczy powiedzieć "mee too" i wtedy zyskujesz szacunek ludzi lewicy. Może trochę grosza wpadnie bo niewinny szef zechce załagodzić sprawę, a może go zamkną niesłusznie, wtedy kobieta zyskuje jeszcze większy szacunek w tych pojebanych kręgach. Po takim czymś może sobie zgolić głowę na łyso bo nikt normalny jej nie zechce.

Może jak by faceci nie byli tacy jebnięci i w ogóle nie molestowali, to akcji by nie było, ale niestety są i jest nawet rejestr takich zjebów i to z cięższymi zarzutami. Szczytem głupoty męskiej jest zostać księdzem, ubierać się w sukienkę i molestować dzieci - no ale zboczyłem z tematu. Nie obserwuję co się dzieje w mediach, ale trendy mocno dotyczą Polski? Akcja bardziej kojarzy mi się z tym hollywoodzkim gównianym kolorowym światem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kto mówi o flircie? :roll:@wiejskifilozof, czy Ty w ogóle wiesz co to jest molestowanie? 

Godzinę temu, wiejskifilozof napisał:

Miła,rozmowa według.Feministek prowadzi do molestowania.

A co to dla Ciebie znaczy miła rozmowa? Bo dla niektórych panów to znaczy, że mogą powiedzieć wszystko, nieważne jak obrzydliwe albo w trakcie sobie pomacać mimo, że kobieta nie chce być dotykana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, phœnīx napisał:

Bo dla niektórych panów to znaczy, że mogą powiedzieć wszystko, nieważne jak obrzydliwe albo w trakcie sobie pomacać mimo, że kobieta nie chce być dotykana

kurcze gdyby tak panie się zachowywały i łapały wiadomo gdzie ;)  kto tak chce niech dołącza do mojej akcji #i_want xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KotJaroslawa napisał:

kurcze gdyby tak panie się zachowywały i łapały wiadomo gdzie ;)  kto tak chce niech dołącza do mojej akcji #i_want xD

No tak... U mężczyzn często gwałt jest fantazją. Tylko co to za gwałt czy molestowanie jeśli ktoś chce? Jakby łapały takie, które Cię brzydzą i od których chciałbyś się trzymać z daleka albo gdyby robili to inni faceci, to nagle by się okazało, że doskonale wiesz co to świadoma zgoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, phœnīx napisał:

No tak... U mężczyzn często gwałt jest fantazją. Tylko co to za gwałt czy molestowanie jeśli ktoś chce? Jakby łapały takie, które Cię brzydzą i od których chciałbyś się trzymać z daleka albo gdyby robili to inni faceci, to nagle by się okazało, że doskonale wiesz co to świadoma zgoda.

ha!

pełna racja kolego :D dlatego też zmieniam kontekst swojego hasła :D 

#i_want_only_pretty_ladies 😎

Edytowane przez KotJaroslawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiejskifilozof, a co mnie ma oburzać, większe głupoty już czytałam od facetów na ten temat. Bawi mnie tylko i zastanawia skąd wziąłeś to, że flirt to molestowanie? :D I w ogóle dlaczego ten temat tak Cię interesuje? Flirtujesz z jakimiś i boisz się, że wsadzą Cię za to do więzienia? Powodzenia to chyba nie miałeś zbyt dużego z tego, co pamiętam, więc nie powinieneś się obawiać, będzie dobrze, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

Też uważam, że to bez sensu, bo po 20-30 latach od domniemanego zdarzenia można obsmarować każdego, udowodnić się nie da, a gawiedź to łyka jak głodne pelikany rybę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×