Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ja, po 24 latach od pożaru hali Stoczni Gdańskiej


bori

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem się z Wami podzielić moimi odczuciami po mojej tragedii 24 lata temu. Na razie zamieściłem na swoim blogu dwa artykuły, jeden napisałem dwa lata po wypadku, natomiast drugi powstał niedawno. Oczywiście nie nie sposób opisać wszystko naraz, zwłaszcza kiedy myśli są szybsze niż palce na klawiaturze, dlatego zachęcam do pisania, a ja będę się starał odpowidzieć na nurtujące Was pytania. Zgodnie z zasadą co dwie głowy, to nie jedna. Jedno pytanie, jakieś zagadnienie pociągnie za sobą następne. O ile piszę o tym, że może w okresie bezpośrednio nie popadlem w depresje, jak mi się zawsze wydawało, to popadłem w ciężki alkoholizm, ale to na inny dział tego forum, a na blogu dopiero poruszę ten temat, zachęcony Waszymi postami. W skrócie, to przepiłem 20 lat swojego życia,  w skutek czego straciłem rodzinę, przyjaciół, dom, nogę, dobra materialne, a teraz mieszkam i  to nie sam... Inwalidztwo to bardzo duży ciężar na psychice, ale dla mnie brak DOMU... Na razie zapraszam zainteresowanych do lektury o pożarze, wszak 24 listopada 24 rocznica tej tragedii, gdzie zginęło 7 osób, w tym mój kolega z pracy, a 250 było poparzonych ...  TESTMISJA.BLOGSPOT.COM  głowa do góry! Inaczej bym tu nie pisał! Chciałbym zarazić Was otuchą, nadzieją, wiarą, że przed nami jeszcze duuuużo dobrego! 

hala.jpg

Rafał dziś.jpg

Edytowane przez bori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

@boriCzekam na kolejne wpisy, te dotychczasowe czytałem z zaciekawieniem, witam i pozdrawiam.

@tosia_j są i osoby po jeszcze gorszych przejściach, zarówno tutaj, jak i generalnie w sektorze ludzi mniej lub bardziej uszkodzonych psychicznie.

Edytowane przez weltschmerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×