Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zyskac szacunek u ludzi


Białoczarna

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam. Zalozylam tu dwa watki o pracy o facecie. Ludzie mnie nie szanuja. Nie wiem jak to zmienic. Strasznie przezywam, analizuje takie sytuacje. Wczoraj wlasna matka nazwala mnie kurwa bo wypilam piwo z jej znajoma. Ona mowi juz sie do ciebie nie odezwe, koniec z nami, idz do tej kurwy. To chore. Mnie to ogromnie boli bo to moja matka. I o ile obcy ludzie mnie nie szanuja. To ona doskonale wie ze mnie to boli i przezywam. Jak wyegzekwowac od niej szacunek? nie odzywac sie? Zbywac, wyzywac sie z nia? Poniekad to chyba wynioslam z domu. Przykre to jest bo ona nigdy do nikogo sie tak nie odniosla mimo ze braciszek pil i odsawal burdy. 

Czy ja mam cos na czole wypisane??? Naprawde nie mam juz sil. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja matka i ta baba dokuczajaca mi w pracy zachowuja sie podbnie, one mnie zgnoja a dla innych sa przemile. Jak reagowac?Powiecie wyprowadz sie od matki, zmien prace. Ale prawda jest taka, ze tacy ludzie sa wszedzie. Moze gdybym ustawila relacje z matka umialabym zrobic to w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem sobie tego wyobrazić, ale gdyby do mnie mama tak mówiła, to by mnie już tam nie było. Jesteś łatwym celem, bo każdemu ulegasz. Wiem, że to niepopularna opinia, ale czasami jest wskazane, aby być agresywnym (ale świadomym) i pokazać, że nie dasz sobie wejść na głowę. Masz niskie poczucie własnej wartości. Zacznij robić coś co podniesie Cię na duchu. Zapisz się na sztuki walki lub zacznij biegać. Jak w pracy pokażesz, że nie warto z Tobą zadzierać, to będziesz szanowna. Nie chodzi mi tutaj o bycie tyranem i wymuszanie szacunku. Tobie nie powinno zależeć na szacunku od takich osób, ale zależy Ci, żeby się od Ciebie odczepiły przynajmniej. Stań się silniejsza. Pracuj nad sobą. Wiem co mówię, bo ja od dziecka byłem prześladowany. Nie było to jakieś hardcorowe, ale jak się kilka razy postawiłem to w końcu dali mi spokój, pomimo, że kończyłem bójkę jako przegrany. Widać, że jesteś naturalnie osobą wrażliwą. Nie zmieniaj tego oczywiście. Na pewno inni ludzie okazują Ci szacunek, jednak nie pozwalaj tym drugim na to, aby Cię prześladowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×