Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam serdecznie


Rafał.W

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry jestem tu nowy dopiero poznaję regulamin forum jeżeli popełniłem błąd pisząc na temat xxxx to przepraszam poprostu nie znam regulaminu co wolno a co nie pisać .😉
 Zacznę od początku od dwudziestu pięciu lat cierpię na depresję wiele osób to wykorzystuje mam liczne napady jakby opuszczenia ciała przez umysł chodzę do pracy rozmawiam ale nie myślę racjonalnie podejrzewam że ma to coś wspólnego z trauma z dzieciństwa właśnie teko dnia mój umysł się wyłączył wiedziałem co się dzieje ale miałem jakby paraliż całego ciała  podejrzewam że to wyjaśnia moje problemy że znalezieniem własnego ja teko prawdziwego mnie kiedy jestem w trakcie rozmowy mam napady paniki widzę osobę  słyszę tą osobę ale informacje nie docierają do mózgu zupełnie jakbym spał na jawie wiele osób mnie wtedy oszukuje manipuluje nie wiem jak to opisać poprostu wykonuje ich polecenia np podpisuję umowę pożyczki nie jedną a kilka lub robię inne zeczy nie myśląc racjonalnie i tak całe życie chce odmówić ale jestem martwy w środku nawet kiedy rozmawiam i ktoś mnie obraża nie reaguje poprostu nastepuje paraliż całego ciała umysłu wyniku czego wpadłem w pętlę zadłużenia problemy są coraz większe na chwilę obecną miałem kilku komornikow splacilem około 60 tyś zł a jeszcze zostało że 80  tyś zł żeby wyjść z pętli zadłużenia założyłem profil na zrzutka pl zostałem wpisany jako potrzeby dostarczylem wszystkie potrzebne dokumenty potwierdzające moją sytuację  nie wiem czy uda mi się uzbierać choć część kwoty ale się staram kilka razy pisałem z pracownikiem strony xxxx.który udzielił mi wiele rad między innymi że  nie muszę się wstydzić prosząc o pomoc że dlatego powstała zrzutka tylko trzeba być uczciwym a żeby uzbierać choć część kwoty muszę przyznać że mam problemy co nie jest łatwe ale wiem że potrzebuje pomocy mam nadzieję że administrator będzie wyrozumiały i nie usunie mojego wpisu powoli próbuje naprawić swoje życie ale potrzebuje pomocy  jeżeli ktoś chce mi pomóc to podaję mój profil xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx na końcu przepraszam za błędy ortograficzne wiem że jest ich sporo

Podczas rejestracji akceptuje się regulamin- radzę go przestrzegać. Z pozdrowieniami od Moderacji.

Edytowane przez Heledore
Nie przeczytanie regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Rafał.W napisał:

napady paniki widzę osobę  słyszę tą osobę ale informacje nie docierają do mózgu zupełnie jakbym spał na jawie wiele osób mnie wtedy oszukuje manipuluje nie wiem jak to opisać poprostu wykonuje ich polecenia np podpisuję umowę pożyczki nie jedną a kilka lub robię inne zeczy nie myśląc racjonalnie i tak całe życie chce odmówić ale jestem martwy w środku nawet kiedy rozmawiam i ktoś mnie obraża nie reaguje poprostu nastepuje paraliż całego ciała umysłu wyniku czego wpadłem w pętlę zadłużenia

Wiele mi nie pasuje w tej twojej historii... :?
piszesz że masz jakieś zaćmienia i napady paniki jak podpisujesz /bierzesz te pożyczki...  ale jednocześnie pracujesz więc przez większość czasu  funkcjonujesz bez tych zaćmień. No więc np gdybym był na twoim miejscu i na drugi dzień zorientowałbym sie że ktoś mi wcisnął pożyczkę - to poszedłbym natychmiast to na policje i z policją do tej firmy , natychmiast oddałbym całą sumę i odkręcił sprawe... 

Wydaje mi sie że żeby zrobić 140 tys zł zadłużenia to ty w tych chwilach realizmu/bez zaćmień :  biegasz po sklepach i kupujesz sobie fajne prezenty ,robisz ogromne zakupy w necie ,może jakieś fajne używane autko ,jeździsz sobie na jakąs fajną zagraniczną wycieczkę 🗻  🏝️ - tylko dlaczego teraz my z forum mamy za to płacić ??
Dlatego nie dorzucę Ci sie na zrzutka.pl  i myśle że wciskasz nam ciężki kit. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety napisałem prawdę i nie jestem oszustem bardziej idiotą i porażką .Wiele razy próbowałem zrozumieć dlaczego tyle razy daję się oszukać wydaje mi się ze ludzie potrafią mną manipulować kiedy mam silną depresję ale masz rację nie potrzebnie napisałem na temat zrzutki poprostu nie pomyślałem właśnie na tym polega mój problem ja nie myślę i nie potrafię tego zrozumieć poprostu jestem chodzącą porażką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Rafał.W napisał:

Wiele razy próbowałem zrozumieć dlaczego tyle razy daję się oszukać wydaje mi się ze ludzie potrafią mną manipulować kiedy mam silną depresję

Jak dla mnie w tym zaznaczonym fragmencie zawiera się sedno Twoich kłopotów. Bo nawet, jeśli spłacisz jedne długi, to nie jest wykluczone, że ponownie nie zaciągniesz kolejnych pod czyimś wpływem. Wygląda na to, że walczysz ze skutkami, a nie przyczynami Twoich problemów.
Może źródło tkwi właśnie w tej traumie z dzieciństwa, o której napomknąłeś? Może ona wywołała taki "szok" w Twojej psychice, że zaczęła się bronić "wyłączaniem się" pod wpływem stresu i w takich momentach pojawiał się ktoś pozornie życzliwy, w czyje łaski dosłownie próbujesz "wkupić się" i stąd te długi?

W każdym razie z takimi pytaniami najlepiej byłoby udać się do psychologa. Niech on swoim fachowym okiem na to spojrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję popełniłem błąd napisałem pod wpływem emocji .Jeżeli chodzi o przychologa byłem dwadzieścia lat temu bo pierwszej próbie samobójczej spotkania trwały 7 miesięcy  raz w tygodniu w centrum pomocy przydzielono mi młodą osobę która nic nie rozumiała choć się starała  i próbowała pomóc ale ja nie potrafiłem się otworzyć bo co miałem powiedzieć że mimo tylu lat wciąż czuję jego oddech na sobie że codziennie mam napady paniki że gubię dni że mam wrażenie jakbym był dwiema osobami minęło tyle lat a ja wciąż czuję pustkę i nie potrafię spojrzeć w lustro nie czując obrzydzenia myje się kilka razy  dziennie próbując zmyć jego oddech ale nie daję rady ciągle słyszę głos w głowie że moje życie nie ma sensu. Tak wiem że potrzebuje pomocy ale pochodzę z małej miejscowości gdzie każdy się zna a to utrudnia sprawę dwadzieścia lat wcześniej wyjechałem na drugi koniec Polski wszystko zaplanowałam prócz jednego że pragnie mi odwagi  poszłem  do lasu ale było za dużo ludzi zbierali grzyby

 

Edytowane przez Rafał.W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje życie jak najbardziej ma sens! To, co już rzuca się w oczy to fakt, że jest w Tobie dobro, bo chcesz pomagać innym, a nie krzywdzić ich. Niestety, ta pomoc zdaje się być niewłaściwie ukierunkowana, na ludzi, którzy nie są jej warci.

Mieszkanie w małej miejscowości nie neguje szukania dla siebie pomocy. To przede wszystkim danie sobie na nią szansy, przyzwolenie na nią. Jeśli próbowałeś 20 lat temu porozmawiać z psychologiem i nie umiałeś się otworzyć, to nic nie stoi na przeszkodzie, by obecnie znów spróbować. Dziś wiesz o sobie więcej, jesteś bogatszy w inne doświadczenia. Inaczej mówiąc masz w sobie większy "kapitał", by móc lepiej zadbać o samego siebie.

W chyba każdej większej miejscowości są poradnie zdrowia psychicznego. A oprócz nich gabinety prywatne. To oznacza, że można dojechać samochodem, autobusem czy pociągiem w miejsce, gdzie ta pomoc będzie, a jednocześnie szanse na bycie rozpoznanym maleją.

Sam sobie pozwól na tę pomoc, daj sobie szansę! Zasługujesz na to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam długi  i biorę za nie odpowiedzialnosc popełniłem błąd i zaufałem nic sobie nie kupiłem byłem u prawnika muszę wszystko spłacić  wziąłem kredyt pod zastaw mieszkania splacilem juz część zobowiązań zerwałem  wszystkie kontakty że wszystkimi nawet z najbliższą rodziną  nie mam już sił się tłumaczyć popełniłem błąd poruszając temat zrzutki  teraz widzę sprawę inaczej  ale rozumiem wasze zdanie kiedy proszono mnie o pomoc finansową zaufałem miałem depresję teraz widzę sprawę inaczej a byli znajomi śmieją mi się w twarz dwóch jest za granicą trzeci mieszka klatkę obok mnie  .Więcej nie będę się tłumaczyć.

 

Edytowane przez Rafał.W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafał.W wybacz takie chłodne powitanie - to wynik tego że napisałeś b.nieprecyzyjnie o twoich kłopotach.

W dniu 28.10.2018 o 13:39, Rafał.W napisał:

kiedy proszono mnie o pomoc finansową zaufałem miałem depresję

Teraz zaczynam rozumieć że chodziło o "podżyrowanie pożyczek" -czyli w razie jak ta osoba biorąca nie spłaca to banki dobierają sie do żyranta -czyli Ciebie.

To nauczka dla wszystkich forumowiczow żeby nie pomagać brać pożyczek kolegom z nowej pracy których znasz pobieżnie 1 rok ,albo niepewnym znajomym z bloku...

W dniu 28.10.2018 o 13:39, Rafał.W napisał:

zerwałem  wszystkie kontakty że wszystkimi nawet z najbliższą rodziną

wszyscy z rodziny cie tak wykorzystali ? -  to niedobrze zrywać kontakty ze wszystkimi.
 

W dniu 28.10.2018 o 13:39, Rafał.W napisał:

byli znajomi śmieją mi się w twarz dwóch jest za granicą trzeci mieszka klatkę obok mnie

nie przejmuj sie -te kanalie trafią do piekła :evil::evil::evil:


Już zacząłeś wychodzić na prostą ,znajdź psychologa z którym dobrze ci sie gada /rozmawia.

Czuj sie dobrze na forum i czerp radość z rozmów ze wspaniałymi ludźmi
Pozdrawiam


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×