Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica


Olusia96

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem Olcia jestem zielona jeśli chodzi o leki. Będę musiała pójść znowu do doktora i powiedzieć mu wszystko,że boję się leków że nawet po Wit.C się źle czuje. Narazie biorę cały czas te same od początku tylko że się rano zle po nich czuje,puls mam 140 i trzęse się dlatego nie wiem czy to uboczne tego leku czy moja nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Gosia_848 napisał:

W końcu i ja tutaj trafiłam ... 

Witam Was. 

Na razie czytam, przeglądam co tutaj ciekawego piszecie. Nie wiem od czego zacząć swoją historię. Ciężko mi przychodzi opowiadanie o sobie i swojej nerwicy. 

 

 

Cześć Gosiu! Czekamy aż  napiszesz.  Najlepiej zacznij od początku 😊

Edytowane przez Marcelina 28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Marcelka 🙂 u mnie całkiem ok. ( ciągle problemy z żołądkiem ale da się przeżyć, dzisiaj lekkie problemy z oddychaniem) . A po całym dniu odpoczywam ogl film polski na TVP 2 o budowie portu. Ogl bardzo długo sypiam po 9-10h co do mnie jest to mega nie podobne. Ale wstałam do 12 porozmawialam z rodzinką, a potem pojechaliśmy do babci (babula jest w szpitalu) ale już jest dobrze. Czekamy aż wyjdzie ze szpitala. A na 18 pojechałam do kina na " planeta singli 2". Matko dziewczyny i chłopaki polecam iż super film. Nasmialam się naprawdę i polecam wam, moim nerwuską lecieć na ten film 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj znośnie. Małe problemy rano Ale to już normalne. Panika i straszny lęk,serce chciało wyskoczyc. Zajęłam  się dziećmi zrobiłam pyszny obiad i pojechaliśmy do babci. Moja babcia wyszła właśnie że szpitala i potrzebuje opieki. Jutro ok 8 muszę właśnie do niej jechać. Ale się cieszę bo lubię czuć się potrzebna, wtedy nie myślę o lękach.  Też ostatnio lubię pospać zasypiam przed dziecmi czasami.  Podziwiam że poszłaś do kina,dla mnie to narazie niemożliwe,byłam 2 mc temu i jakoś przeżyłam.teraz nie czuje się na siłach,ciemność glosny dźwięk może spowodować napad. Mam nadzieję że wkrótce odzyskam siły.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz kochana może dlatego że mnie łapią lęki najbardziej o moje życie, jak coś nowego mnie zaboli, albo długo trwa to wariuje. Teraz denerwuje się bo ten żołądek już długo mnie boli przez tydzień. Nie cały czas ale powraca. I czuję dyskomfort często w przełyku i gardle. Nie tylko problem z oddychaniem, ale takie dziwne uczucie przy wydychaniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się denerwuje na to że ciągle coś odczuwam w przełyku gardle żołądku... A miałam badania które nic nie wykazały. Żadnego refluksu, wrzodow nic. A jednak ciągle mi tam coś doskwiera. No ale chyba rezonans, usg brzucha, gastroskopia i przeswietlenie klatki piersiowej coś by wykazało co nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×