Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica


Olusia96

Rekomendowane odpowiedzi

@distorted_level68Jestem tutaj 1 raz utworzyłam ten wątek to prawda ale nie znam się na takim czymś więc piszę tu, jeżeli źle robię to możesz mi wytłumaczyć jak otworzyć ten sam wątek ale taki byśmy mogły dyskutować, a nie, odrazu o coś ci chodzi. I odrazu wypisujesz jakieś teksty które doprowadziły do wymiany zdań... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Anis napisał:

Witam Was. Mam do Was pytanie czy przy nerwicy macie też podwyższona temperaturę? Ja tak mam od 2 miesięcy, badania wychodzą ok, jak się zdenerwuje temperatura wzrasta... Bardzo się boję o siebie oczywiście objawy nerwicy jak uderzenia gorąca, dziwne dretwienie tyłu głowy i jakieś ciśnienie w niej... 

 

Tak bardzo często przy nerwach czuje uczucie gorąca i miewam stan podgoraczkowy Ale nie jakaś wysoka temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kasku napisał:

Nie nie kontaktowałam się z żadnym lekarzem, nie wierzę w lekarzy bo to wszystko biznes firm farmaceutycznych. Niacyna w leczeniu psychiatrycznym jest pomocna ale o tym się nie mówi, bo ludzie przestaliby kupować leki 😉

No nie wiem, ja wolę kontaktować się z lekarzami iż nie wiadomo jak to tak naprawdę działa. Mimo wszystko jest jak jest ale lekarze mam pomagają... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marcelina 28 napisał:

Tak bardzo często przy nerwach czuje uczucie gorąca i miewam stan podgoraczkowy Ale nie jakaś wysoka temp.

Bardzo dziękuję. Ja mam tak 37 37,3 różnie przy ataku wiadomo że więcej 😔szukałam tysiąca przyczyn i jeszcze gorzej się czułam... Bardzo się cieszę że na Was trafiłam... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Olusia96 napisał:

Ja temperatury nie miałam. Anis czy robiłaś sobie jakieś badania? 

Tak cała morfologia ob crp tsh wszystko super... Badania ginekologiczne wszystko ok a im więcej o tym myślę tym bardziej się nakrecam😔

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Marcelina 28 napisał:

I naprawdę Cię ona tak uspokoiła? Kupię to normalnie w aptece?

Przepraszam przeoczylam wczoraj Twój wpis taka bylam zamotana. Ja zamawiałam swoją przez internet, taka czysta niacyna bo te w aptece to są pomieszane z czym innym zazwyczaj. Ja zaczelam od niacyny z firmy medverita 50 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kasku napisał:

Przepraszam przeoczylam wczoraj Twój wpis taka bylam zamotana. Ja zamawiałam swoją przez internet, taka czysta niacyna bo te w aptece to są pomieszane z czym innym zazwyczaj. Ja zaczelam od niacyny z firmy medverita 50 mg.

No i poczułam różnice przy 600mg dziennie. Tak jak bałam się autobusu, że złapie mnie w nim atak i nie wiem co się ze mną stanie, tak zaczęłam nim jeździć, normalnie jeść i wychodzić. Tylko poczułam się za pewnie i gdy była okazja to piwko, to drinka i to był mój błąd. Bo alkohol osłabia działanie niacyny i nie powinno się tego mieszać. Mam nauczkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kasku napisał:

No i poczułam różnice przy 600mg dziennie. Tak jak bałam się autobusu, że złapie mnie w nim atak i nie wiem co się ze mną stanie, tak zaczęłam nim jeździć, normalnie jeść i wychodzić. Tylko poczułam się za pewnie i gdy była okazja to piwko, to drinka i to był mój błąd. Bo alkohol osłabia działanie niacyny i nie powinno się tego mieszać. Mam nauczkę

Ok. Dzięki. Czekam właśnie w kolejce do swojego dr to zaraz zapytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×