Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć...


Zlatan89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.Obserwuje forum od dluzszego czasu i wreszcie chcialbym sie ujawnić.

Mam prawie 29 lat.Jestem szanownaym czlowiek, uważanym niemalże za wzór,a nie radzę sobie z depresją i alkoholem... Może cos ruszy w mojej glowie, po wpisach.Może...albo sam siebie oszukuje.

Ps:Ma ktoś patent jak przestać udawac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj  @Zlatan89 :).Sama piłam dużo alkoholu , ale głównie w towarzystwie  głównie . Przestałam sama z siebie .Trzeba sobie uświadomić , że ma się problem .Jest się słabym wobec alkoholu .  A depresja też na nią cierpię . Pomagają dużo leki mi bynajmniej . Oczywiście czasem długo zajmuję znalezienie tego dobrego i odpowiedniej dawki . Ale też dużo pomaga psychoterapia . Polecam ci spotkania z psychoterapeutą  lub psychologiem .  Najlepsza jest rozmowa . Tu na forum możesz też znaleźć  osobę by podzielić się doświadczeniami . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi,że ja sobie nie potrafie uświadomic problemu.Alkohol nie ciągnie mniena dno pod względem społecznym,wręcz przeciwnie.Jest on zwiazany z moją pracą( teraz zawieszoną).Nie wiem w sumie jakbym funkcjonowal nie pijąc drinka po pracy.

Psychiatra uczęszczałem,ale nic nie pomoglo.Zobaczymy co się dalej urodzi.Nie wiem czy ktoś miał podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×