Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja


mario1946

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkownikow forom od 18 lat cierpie na jak to lekarz stwierdził depresja nie do końca jestem przekonany ze to to.A mianowicie moje problemy polegają na natretwych myślach czy to o sobie czy bliskich,atakow paniki jak mam np. rozmowe z szefem  w pracy strasznie się stresuje nie mogę tego powstrzymać.Do tego dochodzą jakies szumy ,glosy, piski w uszach nie bardzo nie mam z kim porozmawiać o tym mam już dość lekarzy i innych terapeltow.Leki które do tej pory bralem tez mi nie pomagają, zarejestrowałem wlasnie się na forum żeby pogadać  z kims lyb wymienić się jakimiś informacjami odnośnie mojej choroby.Nie wiem czy starczy mi sily żeby walczyc z tym co mnie spotkalo pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1946Witaj ja cierpię na nerwicę lękową . Miałam silne ataki paniki . Obecnie nie mam ataków cały miesiąc . Natrętne myśli miałam . Nadal  czasem występują , ale już mniej nasilone . Biorę leki i to dzięki nim nie mam ataków. Tylko trzeba znaleźć te właściwe i odpowiednią dawkę .Na depresję też niby cierpię . Mój nastrój nie jest super . Ale wierzę , że będzie lepiej . Trzymam się nadziei , że w przyszłości będę żyć normalnie . Nie możesz się poddawać 🙂 . Wiem , że to tylko puste słowa . Ale naprawdę uwierz w siebie . Na pewno masz tę siłę by o siebie zawalczyć . O lepsze zdrowsze życie . Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Natallia97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×