Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
nvm

Nie lubię uczucia lepkości - stąd dość częste mycie rąk

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, nvm napisał:

Czy będzie się czuła bezpiecznie przy brutalu, który z byle powodu wpada we wściekłość i stosuje przemoc fizyczną?

Oczywiście nie chodzi tutaj o sytuację z Twojego posta, gdzie jest ona odpowiedzią na fizyczny atak. Po prostu zajęcie się problemem od drugiej strony, pokazanie drugiej skrajności.

Tzn. @Liber8 flirtuje z @anemon ("przystawia się"), @nvm czuje się niepewnie, więc wybiera wpadnięcie we wściekłość i atak fizyczny na @Liber8.

Taki scenariusz byłby niewskazany. Lepsze byłoby pozwolenie na flirt ("Niech się dzieje wola nieba") i utratę złudzeń. Zawsze to krok w stronę prawdy.

Nic na siłę. Jeśli chce odejść, droga wolna. Jeśli nie ma gotowości do dania takiej wolności, to znaczy że jest nad czym popracować.

Edytowane przez nvm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, tosia_j napisał:

odpowiadasz sam sobie?? :classic_unsure:

Sprostowanie, gdyż wyłączyła się możliwość edycji posta. Zapobieganie ewentualnym niepotrzebnym nieporozumieniom z @Liber8

Liber dobry sojusznik.

W dniu 13.10.2018 o 08:13, Liber8 napisał:

fajna lista, spoko z Ciebie człowiek, serio :classic_smile:

Dziękować. Miło.

Edytowane przez nvm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie co, mnie już tego całego analizowania głowa boli.

Z rana dostałem kosza od @Lilith :classic_biggrin::classic_laugh: A mogło być gorzej, bo mógł polecieć ban.

Nie jestem też w typie @anemonki, czuję to we krwi.

"Za wysoko" celuję i Panie albo nie są mną zainteresowane, albo zajęte, albo dla świętego spokoju mówią, że są zajęte, a nie są zajęte. 

Istnieje też realny świat :classic_laugh: Tu było podobnie, kosz x2 :classic_smile: Normalka, za ładne i też powiedziały, że już kogoś mają. 

Dam sobie całkowicie na luz, odpaliłem Final Fantasy X i tam mogę sobie pograć. Wypieprzę wszystkich facetów z drużyny (łącznie z sobą) i będę najwięcej grał lilithką, anemonką i luną.

Edytowane przez Liber8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.10.2018 o 17:29, nvm napisał:

Jeśli nie ma gotowości do dania takiej wolności, to znaczy że jest nad czym popracować.

I tu jest u mnie pieseł pogrzebany. Szczeka, spod ziemi, a dalej szczeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi