Skocz do zawartości
Nerwica.com

Śnienie progresywne, moje eksperymenty + zagadka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Można dzielić się tu swoimi doświadczeniami jak ktoś chce :classic_smile: jestem początkujący i w tego typu eksperymentowaniu mam praktycznie zerowe doświadczenie.
Dobrze jest obejrzeć serię filmów na yt pod tytułem "opowieści topografa" i "śnienie progresywne". Trochę tego dużo, dla chcącego nic trudnego :classic_smile:

Następnie stronka:
https://snienieprogresywne.pl/

i Suplement do Rozkawałkowanie mistycznego:
https://snienieprogresywne.pl/suplement-do-rozkawalkowanie-mistycznego/

Dzięki temu cytatowi połknąłem zarzutkę, w przyszłości może kupię te książki

Cytat

Aby śnić poziomy 1-4 , wkładamy pod poduszkę odpowiedni tom Krajobazów. Okładką tytułową do wierzchu. Jeżeli chcemy śnić cztery poziomy małej karmy jednocześnie nie powinniśmy wkładać czterech książek naraz bo wtedy nie da się zasnąć :)Wystarczy tom trzeci.
Jeżeli zamierzmy śnić na poziomie 5 zastosujmy odpowiedni tom ale jeżeli chcemy przekroczyć Granicę 5/6, część 5 Krajobrazów wkładamy pod poduszkę okładką tylną do wierzchu.
Jeżeli chcemy indukować sny z poziomów szeroko pojętej Duszy 6-8, wkładamy pod poduszkę Codex Gigas okładką tytułową do wierzchu.
Jeżeli indukujemy sny z poziomu Nieprzejawienia 8-12, wkładamy pod poduszką Codex Gigas, tylną okładką do wierzchu ale książka powinna być obrócona do góry nogami.


A tu mamy Pana Mariusza, którego lubię i szanuję, włożył pod łóżko kulę i miał sny w 4k, mówi o tym od 6:00 minuty, fajne ale drożyzna straszna. 

 

 


Na koniec mój mały eksperyment :D 
Nie mam takiej kuli, ale uznałem, że będę umieszczał pod poduszką różne rzeczy i gadżety

IMG_20180924_154851_HDR.thumb.jpg.21a6fde6ba46df34f45422b93c650722.jpg

Książki widoczne na stole to:
Witold Piechocki - Dziewczyna z kosmosu
Aleksander Rowiński - Podróże prosto przed siebie

1. Wkładając "dziewczynę z kosmosu" pod poduszkę, śniłem samego siebie z przyszłości, świetny sen, inny niż wszystkie do tej pory, ten z przyszłości powiedział mi jedną rzecz, którą sobie zapamiętam do końca życia. Pominę szczegóły, ale to było coś na wzór dobrej rady, jak w temacie na forum "Co byście powiedzieli sobie, dziecku?"

2. Umieszczając "Podróże prosto przed siebie", śniła mi się jedna osoba z forum 😍


Próbowałem w kolejne dni powtórzyć pierwszy i drugi eksperyment, niestety nic z tego, albo nie mogłem zasnąć, albo śniły mi się jakieś głupoty. Książek nie przeczytałem, uznałem, że treść mogłaby zasugerować sen. Po fakcie przeczytałem pobieżnie Podróże przed siebie, nawet ciekawa lektura :D 

 

PS.

Zagadka, co to jest to na środku, czarne, idealny połysk, przypomina trochę smartfona, tylko, że mniejsze i cieńsze :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×