Skocz do zawartości
Nerwica.com

Grające kobiety rosną w siłę. Nie zgadniecie ile wydają już na gry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.10.2018 o 21:48, el33 napisał:

@Liber8 to czekamy na post odnośnie zlotu. Dwa lata to daleko, ale może karta się odwróci i będzie ok

Wstępnie rozmawiałem z rodzicami, tego typu decyzje mogę podejmować samodzielnie, ale wolę nie robić im niespodzianek w postaci kilk/kilkunastu jak by nie było obcych ludzi, którzy przyjechali do ogródka na zlot.

Matka nawet się ucieszyła i dała jeszcze lepszą sugestię, by to spotkanie odbyło się na działce u sąsiada, jakieś 500 m. dalej.

On zimą organizuje kuligi, ma zarąbistą miejscówkę, która latem stoi wolna. Płynie tam rzeczka, dookoła jest bardziej zielono, niż u mnie w ogródku,  jest "budka" na oknisko, kibelek, zmotoryzowani mogą postawić auto, dużo ciszy i przestrzeni. 

Odsadziłem termin na 2020, dlatego, żeby w przyszłym roku dać sobie czas na obfotografowanie terenu, wskazania dokładnego dojazdu łącznie z mapą i ustalenie terminu. 

Jeśli znajdą się chętni, to super, jeśli nie, to trudno.

 

A przechodząc do "grających kobiet" to świat uciekł mi tak bardzo, że widząc taki obrazek:

team-prezka.png

 

Nie jestem w stanie powiedzieć co to za gra, kim one są, dlaczego są sławne, ale pewnie zasłużyły, inaczej by to zdjęcie nie powstało. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2018 o 11:04, Liber8 napisał:

Wstępnie rozmawiałem z rodzicami, tego typu decyzje mogę podejmować samodzielnie, ale wolę nie robić im niespodzianek w postaci kilk/kilkunastu jak by nie było obcych ludzi, którzy przyjechali do ogródka na zlot.

Matka nawet się ucieszyła i dała jeszcze lepszą sugestię, by to spotkanie odbyło się na działce u sąsiada, jakieś 500 m. dalej.

On zimą organizuje kuligi, ma zarąbistą miejscówkę, która latem stoi wolna. Płynie tam rzeczka, dookoła jest bardziej zielono, niż u mnie w ogródku,  jest "budka" na oknisko, kibelek, zmotoryzowani mogą postawić auto, dużo ciszy i przestrzeni. 

Odsadziłem termin na 2020, dlatego, żeby w przyszłym roku dać sobie czas na obfotografowanie terenu, wskazania dokładnego dojazdu łącznie z mapą i ustalenie terminu. 

Jeśli znajdą się chętni, to super, jeśli nie, to trudno.

 

A przechodząc do "grających kobiet" to świat uciekł mi tak bardzo, że widząc taki obrazek:

team-prezka.png

 

Nie jestem w stanie powiedzieć co to za gra, kim one są, dlaczego są sławne, ale pewnie zasłużyły, inaczej by to zdjęcie nie powstało. 

 

 

Może bym wpadł o ile bym nie dostał ataków paniki, gdzie mieszkasz :P?
Musiałbym raczej jechać pociągiem ale może bym dotarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Reghum napisał:

gdzie mieszkasz :P?

Jaworzynka, gmina Istebna, śląskie :D 

Pierwszy screen ze street view 2012, drugie zrobiłem dwa dni temu, jak widać w 6 lat Jaworzynka zrobiła gigantyczny postęp technologiczny, pojawił się drewniany domek i można zrobić  tam grila. Prądu nadal brak :lol: Nie pogramy w nic, chyba, że na smartfonach.

Zasadnicze pytanie jest takie, czy ktoś chciałby do takiej dziury przyjechać :D W przyszłym roku zrobię temat, o ile wcześniej nie dostanę bana od Lilith, trochę se przegiąłem, ale ona jest spoko i toleruje moje wybryki :D 

2012.thumb.jpg.af85e9dd3c33610703ff41b49af38c1b.jpg

 

IMG_20181010_152356_HDR.thumb.jpg.fe5e80b2e4b3e24dfcc420f1ddf37523.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, el33 napisał:

@Liber8 widoki piękne, aż zazdroszczę 🙂 ja mam tylko beton i trochę trawy... Nawet mój lasek mi wycieli :(

Thx, u nas też wycinają, akurat nie po tej stronie stoku co widać na zdjęciach, ale generalnie wszędzie betonują ostro. Kiedyś dojdą do tego, że nie można żreć betonu ani pieniędzy, ale będzie już za późno. 

Krew i wino ciągle nie ukończone, nie bardzo mam czas na granie, 

22 godziny temu, el33 napisał:

Star Citizen: Squadron 42

Wygląda bosko, jak zwykle nie jestem na bieżąco i mało wiem o tej grze :sad:

17 godzin temu, Reghum napisał:

Śląsk, czyli z Olsztyna jakieś 8h jazdy, meeeh :(

Jakoś dasz radę :D Zabierzesz ze sobą parę sztuk raspberry pi i zmontujemy automatyczne nawadnianie dla pomidorów. Tak bym nacisnął guzik i samo podlało roślinki :D A nie z konewką chodzę jak debil :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Liber8 napisał:

Thx, u nas też wycinają, akurat nie po tej stronie stoku co widać na zdjęciach, ale generalnie wszędzie betonują ostro. Kiedyś dojdą do tego, że nie można żreć betonu ani pieniędzy, ale będzie już za późno. 

Krew i wino ciągle nie ukończone, nie bardzo mam czas na granie, 

Wygląda bosko, jak zwykle nie jestem na bieżąco i mało wiem o tej grze :sad:

Jakoś dasz radę :D Zabierzesz ze sobą parę sztuk raspberry pi i zmontujemy automatyczne nawadnianie dla pomidorów. Tak bym nacisnął guzik i samo podlało roślinki :D A nie z konewką chodzę jak debil :D 

Raspi mam tylko jedno w wersji 2B :P

 

Ja też nie mam czasu na granie, tak bardzo że wchodząc na steama zdziwiła mnie liczba godzin spędzonych w przeciągu dwóch ostatnich tygodni, bo wynosiła półtorej godziny a zawsze miałem coś koło 45 :P

 

Zobaczy się czy wpadnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×