Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
myślący91

Łączenie dwóch leków SSRI

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was łączy dwa leki ssri razem ?. Co wgl sądzicie o takim połączeniu jeżeli wszystkie inne leki zawiodły ?Myślałem na połączeniu paroksetyny z escitopramem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym chętnie dodał sertralinę do mojej flluoksetyny, bo mi zastała paczka, a ta druga dupy nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia niestety, musiałbyś pogadać z psychiatrą raczej. Ogólnie słyszałem, że raczej nie zaleca się łączenia dwóch SSRI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, myślący91 napisał:

Czy ktoś z was łączy dwa leki ssri razem ?. Co wgl sądzicie o takim połączeniu jeżeli wszystkie inne leki zawiodły ?Myślałem na połączeniu paroksetyny z escitopramem.

łączyłem obydwa Esci + Paro .Około  , przez pól roku , kiedy nie było ze mna najlepiej 

Mix dobry i skuteczny . Najlepiej dodać do tego Lamo na stabilizację .

warto mieszać , kiedy jeden lek nie daje rady .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Namówiliście mnie i dziś po tym jak wstałem, zarzuciłem sobie do mojej fluo 20mg, 100mg serty. Przynajmniej czuję, że coś wziąłem. Poszedłem biegać, i ustawiłem się z kolegą. Mam dobry nastrój, tyle, że po bieganiu zawsze mam dobry. Zobaczymy, za tydz. psychol i daje mu ultimatum -> 200mg serty lub 60mg fluo, taki jestem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

łączyłem obydwa Esci + Paro .Około  , przez pól roku , kiedy nie było ze mna najlepiej 

Mix dobry i skuteczny . Najlepiej dodać do tego Lamo na stabilizację .

warto mieszać , kiedy jeden lek nie daje rady .

Jakie dawki stosowałeś tych leków ?,albo jakie dawki stosować żeby było bezpiecznie ?

tej lamo na stabilizacje ile zarzucić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, myślący91 napisał:

Jakie dawki stosowałeś tych leków ?,albo jakie dawki stosować żeby było bezpiecznie ?

tej lamo na stabilizacje ile zarzucić ?

10 mg Paro + 7,5-10 mg Esci  . Lamo 50 mg .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Dragon Ball napisał:

200mg serty lub 60mg fluo, taki jestem!

ostrooo ,żeby Cię po tygodniu nie powyginało 🤸‍♂️

sorry , myślałem ,że chcesz je brać razem , a Ty napisałeś LUB . Jeśli lub to luzzz,,,

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

10 mg Paro + 7,5-10 mg Esci  . Lamo 50 mg .

A tak maksymalnie z dawką to jak myślisz ile można by dać ?. Myślisz że jakieś inne miksy 2 leków ssri były by lepsze ?,wybrałem paro i esci ze względu na to że niby najlepiej działa na zaburzenia lękowe. Ogólnie jestem teraz na crt California Rocket Fuel 225 mg wenli i 45 mg mirty od 4 tygodni jak na razie bez powodzenia, myślisz że jak już taki miks jak wenla i mirta nie wypali to sens brania 2 ssri będzie bez sensu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, myślący91 napisał:

. Ogólnie jestem teraz na crt California Rocket Fuel 225 mg wenli i 45 mg mirty od 4 tygodni jak na razie bez powodzenia, myślisz że jak już taki miks jak wenla i mirta nie wypali to sens brania 2 ssri będzie bez sensu ?

ciężka sprawa ,,, skoro po 4 tygodniach na takim "dopalaczu "( mirta + Wenla )i w tej dawce nie daje  to efektu .Musisz zaryzykowac i podjąc się jakiejś modyfikacji leczenia 

Nie lepiej zamienić mirtę na Paro ( 20 mg ) , a na sen brać jakieś benzo  + 5HTP 100 mg + ew. lit .  Ew  . możesz zmniejszyć wenlę do150  + paro z rana ( zacząć od 10 mg )+ Lamo + na noc mirta , 5htp ( lub benzo na sen )

Dopierdziel również SAM z rana 400 mgi mega dawki Kwasu foliowego + B6 100mg+ B12 . SAM w dawce 400 mg po miesiacu daje mocnego kopa .

Musisz modyfikować , ,, w obecnym położeniu 

Ja w ostrej fazie depresji to napier-dala-łem prochami aż huczało i zawsze to dawało radę i to dosyc szybko  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

ciężka sprawa ,,, skoro po 4 tygodniach na takim "dopalaczu "( mirta + Wenla )i w tej dawce nie daje  to efektu .Musisz zaryzykowac i podjąc się jakiejś modyfikacji leczenia 

Nie lepiej zamienić mirtę na Paro ( 20 mg ) , a na sen brać jakieś benzo  + 5HTP 100 mg + ew. lit .  Ew  . możesz zmniejszyć wenlę do150  + paro z rana ( zacząć od 10 mg )+ Lamo + na noc mirta , 5htp ( lub benzo na sen )

Dopierdziel również SAM z rana 400 mgi mega dawki Kwasu foliowego + B6 100mg+ B12 . SAM w dawce 400 mg po miesiacu daje mocnego kopa .

Musisz modyfikować , ,, w obecnym położeniu 

Ja w ostrej fazie depresji to napier-dala-łem prochami aż huczało i zawsze to dawało radę i to dosyc szybko  

5htp już brałem lata temu bez skutecznie, w wysokie dawki witamin też się bawiłem i też bez skutecznie,benzo się ratuje ale nie biorę cały czas robię przerwy

Co to jest tem SAM ?

Jakie dawki tej paro i esci co pisałeś wcześniej mogę maksymalnie brać wdł ciebie ? 

Z połączeń ssri to jak sądzisz co by jeszcze razem ze sobą dobrze się komponowało ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi