Skocz do zawartości
Nerwica.com

Związek i zazdrość


Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłam w związku przez 2 i pół miesiąca, miesiąc temu mój chłopak zerwał ze mną ponieważ miał dość moich zazdrości wiecznych problemów do niego o byle co i wiele innych, stwierdził że to koniec na tą chwilę i że już nic do mnie nie czuje ale jeszcze to przemyśli po 3 godzinach napisał mi wiadomość że mnie przeprasza że zachował się jak głupek ale niektóre osoby i rzeczy docenia się dopiero po tym jak się to straci i obiecał że nigdy się to już nie powtórzy i że mnie kocha i nie ma co do tego żadnych wątpliwości starałam się walczyć z tą zazdrością przez dłuższy czas było dobrze ale później zaczęło się znowu komplikować, nie panuje nad tym, 3 dni temu mój chłopak znowu ze mną zerwał, napisał że już nic do mnie nie czuje i że to podobno miała być tylko wakacyjna miłość lecz poprosiłam kogoś żeby z nim o tym porozmawiał i okazało się że chodzi o to że nie może się w tygodniu ze mną spotykać i właśnie o to że mam problem o takie głupstwa stwierdził że nic do mnie nie czuje chodź ja wiem ze czuł i czuję po pierwsze nie raz mi o tym mówił i pisał a po drugie czułam to gdy z nim przebywałam ja również go kocham czuje ze to ten jedyny i nie potrafię się poddać nie mogę po prostu kocham go i nie potrafię bez niego żyć, proszę o porady to bardzo ważne już sama nie wiem co mam robić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amek, wnioskuję, że oboje z chłopakiem jesteście młodymi osobami i trochę się pogubiliście. Kryzys w związku po 2,5 miesiącu bycia razem to dość wcześnie. Zazwyczaj partnerzy na takim etapie znajomości są sobą zafascynowani i nie widzą w sobie niemal żadnych wad. Patrzą przez różowe okulary. U Was te różowe okulary opadły dość wcześnie. Pojawiła się zazdrość, która potrafi zatruć niejeden związek. Zauważ, że czynisz pretensje chłopakowi o coś, na co nie ma już wpływu. Nie zmieni swojej przeszłości, tego, z kim się spotykał, jakie miał dziewczyny etc. Nie ma na to wpływu. To, nad czym może pracować, jest Wasz aktualny związek, dlatego skupcie się teraz na sobie. Z drugiej strony, Twój partner też powinien zastanowić się nad sobą i nad tym, jak Cię traktuje. Rozumiem, że może być poirytowany Twoim zachowaniem, Twoją zazdrością, ale to niedojrzałe, że raz mówi, że z Tobą zrywa, by za chwilę zmienić zdanie. Nie żongluje się czyimiś uczuciami. Oboje popracujcie nad szczerą, dojrzałą rozmową. Mówcie o swoich emocjach i oczekiwaniach, zamiast czynić sobie pretensje i uderzać w oskarżycielski ton. Pozdrawiam i powodzenia! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×