Skocz do zawartości
Nerwica.com

Studia, a zaburzenia lękowe


Felica

Rekomendowane odpowiedzi

Acha, sprawdziłam, nie znalazłam go, bo nie jest w ogóle refundowany, a Kwetaplex ogólnie podlega refundacji (ale i tak nie w Twoim wypadku). Masz rację 🙂 

XR - czyli powinien mniej działać nasennie, a bardziej długotrwale uspokajać.

Edytowane przez Abigail_1Sm25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Elme Przekieruj tą energię na naukę, ustaw sobie za cel być np. najlepsza w grupie, czy coś, co jak się będziesz uczyć, to będziesz wiedzieć po co to robisz.

Ja też studiuję i chciałbym mieć tą energię której nie mam :( Ostatnio jak byłem na sertralinie, to powyciągałem wszystkie oceny sposobem opisanym wyżej. Ba, wykładowcy mnie dostrzegli, zaproponowali pracę ..

Teraz wszystko się popsuło, jest jakby inne. Mam nadzieje, że wrócę do stanu przebojowości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem ten nadmiar energii jest destrukcyjny. Rządzi mną chaos. Ja sam jestem ucieleśnieniem chaosu. Nie potrafię żyć w harmonii i już nigdy nie będę potrafił. Widziałem i czułem kilka razy prawdziwe szaleństwo. Tego się nie zapomina. Nosi mnie na tych wykładach, wysiedzieć nie mogę, a to na papierosa wyjdę, a to do toalety. I tak jest już lepiej, ale po prostu potrzebuję być w ciągłym ruchu, nienawidzę czekać. To częściowe przeciwieństwo mnie, tego przed lekami. 

Nie chcę być najlepszy w grupie, nie zależy mi na tym. Widziałem i czułem tyle, że nie potrzebuję tak przyziemnych rozrywek.

PS. Jestem Facetem :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×