Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie szukam kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wiejskifilozof napisał:

Od dziś nie szukam i się nie staram.

no i słusznie bo szukanie tej jedynej tylko dla nas przeznaczonej to jak szukanie złotego pociągu :D czyli inwestujesz swoje środki (poświęcasz pieniądze, czas który mógłbyś przeznaczyć na hobby, panienki czy co tam kto lubi), a po odkopaniu okazuje się znaleźliśmy tylko piach, dżdżownice i teściową :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też. W sumie to nigdy nie szukałem po co mi ma ktoś grać na uczuciach i nerwach. W ogóle przestałem spotykać się ze znajomymi odkąd jedna laska i rodzina doprowadziła mnie do nerwicy i depresji. Wszędzie gdzie pójdziesz to alkohol a ja pić nie mogę bo jestem alkoholikiem trzeźwym już 4 miesiące ostatni ciąg doprowadził mnie do oddziału psychiatrycznego na miesiąc bo się zabić chciałem. Praca mieszkanie praca tyle mi zostaje i branie leków do usranej śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższy poziom przegrywu...

Nie ma to jak wmawianie sobie, że związki to awantury, kłótnie i problemy, dokładnie po to by poczuć się lepiej z faktem, że się nikogo nie ma i nikt się nie interesuje. A w ostateczności wmawiać sobie, że się nikogo nie chce... 

Chociaż już zachowajcie odrobinę honoru i nie pajacujcie. Pierwsza lepsza kobieta się pojawi to i ten cały twój idiotyczny wpis straci na jakiejkolwiek wartości. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×