Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ALICJA3000

boje sie ze jestem pedofilką pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyśmy pisali na tym forum tylko do autora, to co drugi temat by już nie żył ;)

Godzinę temu, appendix napisał:

Po trzecie,Ty najnormalniej mnie nie rozumiesz albo nie chcesz.Tak, świadomie w drugim czy trzecim poście, trochę pomieszałem ale dla dobra...pro publico.

Pisałem ogólnie o forum, gdzie prześciganie się wiedzą interlokutorów  jest ponad tym, czego oczekuje autor wątku.

Jeśli Cię nie rozumiem, to za pewne piszesz niezrozumiale. Ale myślę, że jednak rozumiem. Namieszałeś, ale żadne dobro z tego mieszania nie wynika. "Egzegeze teorii OCD" napisałam, żebyś przestał mieszać i tym samym szkodzić. To żadne prześciganie się wiedzą, gdyby nie było potrzeby to bym takich elaboratów nie pisała. Źle zrobiłeś, przyjmij to na klatę, zamiast się wykręcać.

Słowa o nieuprzejmości na forum pomijam, bo ja nie jestem wszyscy i odpowiadam tylko za siebie.

Czy nie lepiej byłoby, gdyby zamiast wymieniać poglądy między nami, napisałbyś do autora wątku ,zaczynając zdanie od słów: nie zgadzam sie z  appendixem ale moim zdaniem sprawa wygląda tak i tak.Byłoby uprzejmiej i też merytorycznie.

W takie konwenanse to ja się bawię, gdy temat jest lekki, a osoba z którą się nie zgadzam nie szkodzi swoją opinią innym.

Co do mojej wiedzy.Fakt nie mam OCD ani nie jestem pedofilem.Lecz leczę się dłużej niż podejrzewam Ty masz lat, na inne choroby psychiczne i moja wiedza w porównaniu do niektórych, stale się wypowiadających ,to Himalaje.Nie piszę tego przez próżność ale tak sądzę, może nieskromnie.

Piszesz tyle o uprzejmości, a wyciągasz argument z wiekiem? Skąd w ogóle wiesz ile mam lat, żeby takie rzeczy zakładać? Zapoznaj się z terminem "adultyzm" - to jest to, co właśnie teraz robisz. 

Można się leczyć nawet i 100 lat, a nie mieć pojęcia o chorobie innej osoby. Nie wiesz, ale się wypowiesz. 

I jeszcze jedno. Kultura zakłada, że do interlokutora zwracamy się stosownie do jego płci. Ja już dawno dałam znać, że jestem kobietą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość appendix

Witaj Mbele,

Przeprosiny przyjmuję.

Pedofilia to choroba psychiczna.Ma swój kod i sposoby leczenia.Niestety nie wiem wiele na temat terapii.Oczywiście pedofilów świadomych swojej choroby i chcących się leczyć.

Za czasów Tuska modne było pojęcie kastracji chemicznej lecz dotyczyło tych podofilów,którzy po odsiedzeniu wyroku wychodzili na wolność.Wniosek z tego jest taki, że nie ma skutecznej metody zmiany preferencji seksualnych a pedofilii w szczególności, bo zrobiliby to w więzieniu.Może jest na forum pedofil i napisze co i jak.Jesteśmy przecież anonimowi.Jednak sądzę, że jedyną metodą skuteczną jest owa kastracja.Bo ryzyko społeczne jest zbyt wysokie.Lecz jak to wygląda technicznie i jaką substancją chemiczną, naprawdę nie wiem.Może zwykłe 40 mg paroksetyny?Pozbawia pobędu aż miło.Inne lpd też są niezgorsze.Lecz seksuolodzy pewnie mają coś innego,skuteczniejszego

Osobowość dyssosjalna to inna choroba niż pedofilia.Phenix pewnie wie więcej.Lecz u takiej osoby stale pojawiają się obsesje czynienia zła dla przyjemności.Niestety, często przekuwane w czyn.Nie jest wykluczone,że część osobników z taką osobowością ma skłonności pedofilskie.

Ps.jeżeli to nie tajemnica to co to jest koma?W medycynie to pojęcie śpiączki,lecz to chyba nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość appendix

Do Phenix,

Skąd wiesz co by było gdyby?Może byłoby jednak lepiej?Bo zaczeliśmy na tym wątku o OCD a kończymy o osobowości dyssocjalnej.Na użytek tego postu wystarczy "zwykłe" ICD-10 a nie plany WHO.To zwykły popis z Twojej strony.Co tak na poważnie namieszałem?O podmianie obsesji?Jest taka metoda

.," Gdy chodzi o obsesje, czyli natrętne myśli, można próbować je wyolbrzymiać lub zastępować. Skuteczne jest też blokowanie ich lub rozpraszanie uwagi."źródło: medme np.

O różnych proporcjach w sferze myśli i czynu?To wynika wprost z ICD-10.Zawsze pisałem,że myśl i czyn muszą występować razem.Może delikatnie aby nie spowodować niepożądanych reakcji.

Co jeszcze?

O wieku napisałem, bo mam przedwojenną maturę i nie trawię nazwijmy to eufemistycznie-złego wychowania.Przy okazji trochę poczytałem o psychiatrii, bo do teraz bym się leczył na serce,żołądek,astmę i co tam jeszcze.A,że długość tego czytania jest wprost proporcjonalna do wieku to i zostało to i owo. Zapewniam Cię, że lista moich ułomności jest długa, nie wiem wszystkiego i  jestem za pax vobis, włącznie z Tobą Phenix.

Pozdrawiam.

Przepraszam za pisanie w osobie męskiej.

Tak w ogóle to nie jestem taki stary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczor. Czy jest ktos kto przeżywał podobny problem?? Bardzo prosze o kontakt. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.09.2018 o 14:32, Gość appendix napisał:

...

Za czasów Tuska modne było pojęcie kastracji chemicznej lecz dotyczyło tych podofilów,którzy po odsiedzeniu wyroku wychodzili na wolność.

Bełkot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi