Skocz do zawartości
Nerwica.com

boje sie ze jestem pedofilką pomocy


ALICJA3000

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc, od roku przezywam piekło, mam zdiagnozowane nn ale i tak boje się że jestem pedofilką. Najgorsze są myśli żeby pocałować moją córeczkę w miejsce intymne. Tak bardzo ją kocham że nie chce jej skrzywdzić. Biorę anafranil i chodze na psychoterapie a i tak boje sie ze jestem pedofilką, Przeczytałam w internecie że pedofil ma tez pociąg seksualny do dorosłych i boje sie ze jestem takim pedofilem. Prosze napiszcie cos o tej pedofilii czy  naprawde pedofila pociągają dorośli czy tylko dzieci? Mnie moja coreczka nie pociąga tylko te myśli o tym całowaniu mnie wykańczają. proszę pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ALICJA3000, skoro masz zdiagnozowaną nerwicę natręctw, to tego się trzymaj. Gdybyś była pedofilem, to lekarz dałby Ci taką diagnozę. Masz nerwicę natręctw. Każdy ma głupie myśli, ale nie każdy się tak na nich koncentruje. To są tylko myśli, jak nie będziesz dawać im uwagi, to zaczną znikać. 

Pomaga Ci ten anafranil? A psychoterapia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alicja,

Czy pedofilia została zdiagnozowana przez lekarza psychiatrę jako to natręctwo, na które przepisał leki?Chyba nie, bo by Cię skierował do seksuologa.Tak sądzę.
Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne zwane dawniej nerwicą natręctw, daje taki objaw choroby ,że natrętna myśl/myśli/ powoduje fizyczny skutek w postaci jej realizacji.Przykład : mam natęctwo ,że drzwi są niezamknięte/obsesja/ i idę sprawdzić szarpiąc klamkę/kompulsja/.

Pedofilia nie ma nic wspólnego z zaburzeniami OK.To zaburzenie popędu seksualnego skierowane na małe dzieci.Wszystkie małe dzieci, nie tylko potomstwo.To zaburzenie popędu seksualnego wrodzone, tak jak homoseksualizm.Jeżeli chcesz pocałować córkę w cipkę z miłości, to ja nie widzę nic w tym złego.Nie można zmienić preferencji seksualnych z wtorku na środę.Chyba ,że miałaś pociąg seksualny do dzieci od bardzo wczesnej dorosłości i to ukrywałaś.Lecz to zupełnie inna historia.

Może napisz szerzej.

Pozdrawiam.

Edytowane przez appendix
pomyłka autora wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaburzenia obsesyjno kompulsywne zostaly zdiagnozowane przez 2 seksuologow i 2 psychiatrów.  Mysli dotyczą tylko corki innych dzieci nie. Wczesniej nie mialam takich mysli. Od zawsze bylam heteroseksualna a teraz takie cos☹ juz brakuje mi sil caly dzien klepie regulki o pedofilii zeby przekonac sie chodz na chwile ze pedofilem nie jestem . Moze byc tak ze seksuolog sie pomylil i naprawde jestem pedofilem? Juz nic nie wiem czemu trafilo na moje dziecko czemu?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, phœnīx napisał:

@ALICJA3000, skoro masz zdiagnozowaną nerwicę natręctw, to tego się trzymaj. Gdybyś była pedofilem, to lekarz dałby Ci taką diagnozę. Masz nerwicę natręctw. Każdy ma głupie myśli, ale nie każdy się tak na nich koncentruje. To są tylko myśli, jak nie będziesz dawać im uwagi, to zaczną znikać. 

Pomaga Ci ten anafranil? A psychoterapia?

Nie wiem czy pomaga nowych mysli nie mam tylko te o tym calowaniu psychoterapia myslalam ze pomaga ale caly czas sie boje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 17:24, ALICJA3000 napisał:

Proszę o pomoc, od roku przezywam piekło, mam zdiagnozowane nn ale i tak boje się że jestem pedofilką.

A jeśli jesteś, to co? Boisz się agresji otoczenia? Co to znaczy "być pedofilką"?

W dniu 15.09.2018 o 17:24, ALICJA3000 napisał:

Najgorsze są myśli żeby pocałować moją córeczkę w miejsce intymne.

A co jest złego w tych myslach? Boisz się, że skłonią Cię do czynu i nie zapanujesz nad sobą? Jeśli nie chcesz, aby Cię skłoniły do czynu, to nie poświęcaj im uwagi, ingoruj je. Po co je karmić, walcząc z nimi? Po co je w ten sposób wzmacniać?

W dniu 15.09.2018 o 17:24, ALICJA3000 napisał:

Przeczytałam w internecie że pedofil ma tez pociąg seksualny do dorosłych i boje sie ze jestem takim pedofilem.

Dlaczego się tego boisz? Co to jest według Ciebie "pociąg seksualny"? Czy jeśli przechodzisz obok piekarni, w której ładnie pachnie, oznacza to, że musisz wejść, coś kupić i się objeść?

W dniu 15.09.2018 o 17:24, ALICJA3000 napisał:

Prosze napiszcie cos o tej pedofilii czy  naprawde pedofila pociągają dorośli czy tylko dzieci?

Takie roztrząsanie szkodzi na nerwicę natręctw.

Poczytaj sobie to: http://nerwica-natrectw.pl/historia-joanny

W dniu 15.09.2018 o 17:24, ALICJA3000 napisał:

Mnie moja coreczka nie pociąga tylko te myśli o tym całowaniu mnie wykańczają. proszę pomóżcie

Skoro Cię wykańczają, to przestań się nimi zajmować.

Filmik dla Ciebie:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alicjo nie jesteś pedofilką!!!!!

Nie masz też pełnoobjawowego OCD.Jak napisałem powyżej  pełnoobjawowe OCD zawiera element natrętnej myśli i fizycznej jej realizacji.U Ciebie występuje tylko element myśli bez jej fizycznego "rozładowania" czyli pocałunku,traktowanego jako przekroczenie norm moralno-obyczajowych.Jest taka jednostka chorobowa jak" zaburzenie obsesyjno kompulsyjne z przewagą obsesji".Czyli inaczej mówiąc element kompulsji/całowanie/ nie jest całkowicie wykluczony i myślę,że się zdarza sporadycznie/?/Ten brak kompulsji,nakręca spiralę lęku przed pedofilią.Bardziej i bardziej.

W latach 90 tych słynny był proces aktora i prezentera- Sobczuka.Grał m.in. w filmie "człowiek z marmuru".Został skazany za molestowanie małoletniego syna.Zapewne całowanie w miejsca intymne byłyby karalne w krajach skandy nawskich.To skąd inąd bardzo nietypowa obsesja.Jednak np.pełnoletnia już córka może Cię oskarżyć o molestowanie.Ergo, musisz tę obsesję leczyć.Może tak nietypowa obsesja, wymaga nietypowego leczenia?Hipnoza?Dobry psycholog?

Pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, appendix napisał:

Nie masz też pełnoobjawowego OCD.Jak napisałem powyżej  pełnoobjawowe OCD zawiera element natrętnej myśli i fizycznej jej realizacji.U Ciebie występuje tylko element myśli bez jej fizycznego "rozładowania" czyli pocałunku,traktowanego jako przekroczenie norm moralno-obyczajowych.Jest taka jednostka chorobowa jak" zaburzenie obsesyjno kompulsyjne z przewagą obsesji".Czyli inaczej mówiąc element kompulsji/całowanie/ nie jest całkowicie wykluczony i myślę,że się zdarza sporadycznie/?/Ten brak kompulsji,nakręca spiralę lęku przed pedofilią.Bardziej i bardziej.

Nie. Nie wiem skąd wziąłeś swoją definicję, ale jest ona błędna. OCD to obsesje (natrętne myśli) i kompulsje (rytuały). Rytuały mogą być też myślowe, jak ciągłe przekonywanie samej siebie, że nie jest się pedofilką. Albo pytanie o to na forum ( @nvm słusznie zauważył, że to szkodzi na dłuższą mete). @ALICJA3000 to wszystko przejawia, czyli ma "pełnoobjawowe" OCD (nie ma czegoś takiego jak niepełnoobjawowe, jak ktoś nie robi rytuałów to albo nie ma OCD albo właśnie się z niego leczy/robi pierwsze kroki w kierunku leczenia, bo brak kompulsji nie nasila lęku, tylko sprawia, że przerywa się błędne koło i natrętne myśli słabną). OCD nie ma nic wspólnego z realizacją tego, co jest treścią natrętnych myśli. Nie strasz dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ALICJA3000 napisał:

Nie wiem czy pomaga nowych mysli nie mam tylko te o tym calowaniu psychoterapia myslalam ze pomaga ale caly czas sie boje

Musisz przestać skupiać się na tych myślach. Skoro 4 specjalistów powiedziało Ci, że masz to OCD, to je masz i tego się trzymaj. Na pewno nikt tutaj nie zdiagnozuje Cię lepiej niż oni, a jeszcze może zrobić krzywdę. To błędne koło możesz przerwać tylko Ty. Wiem, że to trudne, ale inaczej nie da rady. Zapewnienia od nas, że nie jesteś pedofilką dadzą Ci ulgę tylko na jakiś czas, bo potem nerwica znajdzie sposób, żeby to obejść. 

Jaka to psychoterapia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Off Top do phenix,

Cześć,

Nie chcę toczyć sporów niedotyczących problemów Alicji ale dla czystości sprawy wg. obowiązującej w Polsce klasyfikacji ICD 10:

F42.0 Zaburzenie z PRZEWAGĄ myśli czy ruminacji natrętnych,

F42.1 Zaburzenie z przewagą czynności natrętnych/rytuały/,

F42.8 Inne natręctwa.

"Czyste OCD " wg.klasyfikacji ICD 10 brzmi :

F42.2 zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne/nerwica natręctw/

Czyli mogą występować większe akcenty po stronie myśli natrętnych/F42.0/ jak i czynności natrętnych/F42.1/ ale zawsze razem, niekoniecznie w równych proporcjach.Napisałem Alicji w języku bardziej potocznym nie sądząc,że będę in extenso przywoływał klasyfikację ICD-10.

Nie straszę dziewczyny ale nie ma jednostki chorobowej z kręgu OCD bez tych dwóch elementów.

Klasyfikacja ICD-10 obowiązuje w Polsce od końca lat 90-tych ,przyjęta na konferencji WHO.

Jedno jest pewne, ukierunkowanie popędu seksualnego na dzieci, jest klasyfikowana F65.4 Pedofilia.Jest to zupełnie inna jednostka chorobowa niż szeroko rozumiane zoburzenie obsesyjno-kompulsyjne.Definicję pedofilii można przeczytać choćby z Wkikipedii.

Pozdrawiam.

 

Pedofilia – rodzaj parafilii: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania[1].

Pedofilia
ICD-10 F65.4
DSM-IV 302.2

Czyny pedofilne mogą przybierać formę: obnażania się i masturbowania przy dziecku, dotykania jego narządów płciowych oraz stosunków seksualnych. Czyny takie nie są dokonywane wyłącznie przez pedofilów, lecz także przez osoby mające trudności w znalezieniu partnera seksualnego wśród dorosłych[2].

W klasyfikacji ICD-10 pedofilia ma kod F65.4, w klasyfikacji DSM-IV i DSM-5 – 302.2. W obu przypadkach zaliczana jest do kategorii zaburzeń preferencji seksualnych.

Edytowane przez appendix
błąd gramatyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suplement nr 2.

Pedofilii się nie leczy klomipraminą lecz poddaje kastracji chemicznej.Preferencji seksualnych się nie nabywa ale się z nią rodzimy.Taka jest wiedza współczesnej nauki,przyznaję, że odmienna od nauki Kościoła Katolickiego,który nie wyklucza "uwiedzenia"-cokolwiek to znaczy.

Pozdrawiam jeszcze raz alicję i phenix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 23:29, phœnīx napisał:

@ALICJA3000, skoro masz zdiagnozowaną nerwicę natręctw, to tego się trzymaj. Gdybyś była pedofilem, to lekarz dałby Ci taką diagnozę. Masz nerwicę natręctw. Każdy ma głupie myśli, ale nie każdy się tak na nich koncentruje. To są tylko myśli, jak nie będziesz dawać im uwagi, to zaczną znikać. 

Pomaga Ci ten anafranil? A psychoterapia?

Nie wiem czy pomaga nowych mysli nie mam tylko te o tym calowaniu psychoterapia myslalam ze pomaga ale caly czas sie boje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mbele, off top do Ciebie.

 Mariusz Trynkiewicz nie byl pedofilem?Nie pisz rzeczy mijających się z prawdą.Pedofilia istnieje.Tak samo osobowosć dyssocjalna.Też istnieje.Toczy się poważny spór prawny ,czy urodzeni mordercy, mający osobowość dyssocjalną winni być karani czy nie, bo są chorzy psychicznie.Ok.2 procent populacji ma taką osobowość.Zaburzenia osobowości to choroba, w 90 procentach uwarunkowana genetycznie tak więc czy można psychopatę karać?W polskim prawodawstwie odstępuje się od kary jeżeli osoba nie jest w stanie rozpoznać zła w swoim czynie.Lecz dla opinii publicznej byłoby to nie do pomyślenia i w tym kierunku idzie kara.Zadośćuczynić społeczeństwuTo są naprawdę poważne problemy,których nie można skwitować,że ich nie ma .To nielogiczne i nierozsądne.

Trochę odbiegłem o wątku Alicji za co przepraszam.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alicjo,

To trochę dziwne co napiszę ale stosuje się metody leczenia OCD- klin klinem.Obsesję zastąpić inną obsesją.Przykładowo, jeżeli obrócisz się trzynaście razy w lewo o godzinie 17,00 trzymając się za nos ,to nie będziesz miała obsesji z córką.Musisz to sobie wmówić i i twardo trzymać reżim.Jeżeli się obrócę trzynaście razy w lewo o 17,00 trzymając się za nos nie będę mieć obsesji na punkcie seksualności swojego dziecka.Oczywiście rytuał jest przykładowy ale może być skuteczny.To tak całkiem poważnie.

Intryguje mnie nietypowość tej obsesji.Być może traktowała Cię tak mama lub tata?Bo przyczyn być musi.

Pozdrwiam i nie martw się tyle bo Cię zjedzą motyle.

 

Edytowane przez appendix
błąd gramatyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 23:29, phœnīx napisał:

@ALICJA3000, skoro masz zdiagnozowaną nerwicę natręctw, to tego się trzymaj. Gdybyś była pedofilem, to lekarz dałby Ci taką diagnozę. Masz nerwicę natręctw. Każdy ma głupie myśli, ale nie każdy się tak na nich koncentruje. To są tylko myśli, jak nie będziesz dawać im uwagi, to zaczną znikać. 

Pomaga Ci ten anafranil? A psychoterapia?

Nie wiem czy pomaga nowych mysli nie mam tylko te o tym calowaniu psychoterapia myslalam ze pomaga ale caly czas sie boje

Edytowane przez ALICJA3000
Blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCD nie leczy się metodą klin klinem. To żadne leczenie. Nawet nie pozbywasz się pierwszego natręctwa, tylko stwarzasz kolejne. 

6 godzin temu, appendix napisał:

Intryguje mnie nietypowość tej obsesji.Być może traktowała Cię tak mama lub tata?Bo przyczyn być musi.

To nie jest nietypowa obsesja. Po prostu ludzie się tym nie "chwalą" z powodu tematyki. Jest dużo artykułów napisanych przez specjalistów na ten temat. Ta obsesja jest nawet wymieniona w Skali Yale-Brown (Y-BOCS):

ybocs-5-728.jpg

12 godzin temu, appendix napisał:

wg. obowiązującej w Polsce klasyfikacji ICD 10:

F42.0 Zaburzenie z PRZEWAGĄ myśli czy ruminacji natrętnych,

F42.1 Zaburzenie z przewagą czynności natrętnych/rytuały/,

F42.8 Inne natręctwa.

"Czyste OCD " wg.klasyfikacji ICD 10 brzmi :

F42.2 zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne/nerwica natręctw/

Czyli mogą występować większe akcenty po stronie myśli natrętnych/F42.0/ jak i czynności natrętnych/F42.1/ ale zawsze razem, niekoniecznie w równych proporcjach.Napisałem Alicji w języku bardziej potocznym nie sądząc,że będę in extenso przywoływał klasyfikację ICD-10.

Który to podział najwidoczniej nie jest zbyt użyteczny, skoro WHO już zastępuje go podziałem dotyczącym wglądu:

6B20.0 Obsessive-compulsive disorder with fair to good insight

6B20.1 Obsessive-compulsive disorder with poor to absent insight

6B20.Z Obsessive-compulsive disorder, unspecified

12 godzin temu, appendix napisał:

Nie straszę dziewczyny ale nie ma jednostki chorobowej z kręgu OCD bez tych dwóch elementów.

Oczywiście, że nie ma. Ja o tym pisałam. W przeciwieństwie do Ciebie w Twojej pierwszej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

off top do phenix,

Zapewne masz rację, lecz celem takiego forum nie jest detalizacja choroby przez konsylium amatorów.Chcemy sobie pomóc uczestnicząc w pewnej zbiorowości.Posty piszemy tylko do autora wątku.Niestety, w większości jest to pisanie do "wroga" i w tonie nadzwyczaj nieprzyjaznym, pomijając postać  autora wątku. Nie dotyczy to tylko problemu Alicji ale takie jest to forum po prostu.Ja mam pewne przyzwyczajenia typu proszę,przepraszam,dziękuję.Mam nawrót choroby i nie chce mi się brać udziału w forumowej karczmie.

Do widzenia.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@appendix, nie musisz mnie pouczać, co wolno, a czego nie na tym forum, bo jestem tu już kilka lat i dobrze wiem co mogę ;) Bynajmniej nie ma takiej zasady, żeby można było pisać tylko do autora wątku. A cały ten offtop robię tylko dlatego, że to co piszesz o rzekomej "fizycznej realizacji" natrętnych myśli, o metodzie klin klinem oraz o nietypowości tej obsesji jest zwyczajnie błędne, a nawet szkodliwe. Nie chcę, żeby @ALICJA3000 czy ktoś inny, kto tu wejdzie i przeczyta uwierzył w to, bo jest to po prostu nieprawda. Zbyt długo siedzę w temacie własnego zaburzenia, żeby nie poznać, że ktoś jest mało obeznany z tematem. Chcesz pomagać, a tego nie robisz, bo nie masz wiedzy, ale za to możesz zaszkodzić. Nie ma też potrzeby, żebyś się obrażał i pisał o karczmie, tylko dlatego, że ktoś Ci zwrócił uwagę, że możesz czegoś nie wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, appendix napisał:

 

Trynkiewicz przedewszystkim jest morderercą dzieci nie pisze przecież że seks z dziećmi jest normalny, osobowość dyssocjalna istnieje, pisE tylko że dotykanie czy całowanie to nie pedofila bo rodzice też to robią. Pedofilia istnieje ale jako seks z dziećmi, nie jako dotykanie czy całowanie dzieci. Pedofile to psychopaci? Mają osobowość dyssocjalną? To pytanie do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Off top do phenix,

Pisanie do autora wątku to zwykła grzeczność,zawarta w niepisanej net etykiecie.To po pierwsze.Po drugie ,czy egzegeza teorii OCD jest naprawdę Alicji potrzebna?Co WHO w klasyfikowaniu tej choroby dopiero zamierza?Po trzecie,Ty najnormalniej mnie nie rozumiesz albo nie chcesz.Tak, świadomie w drugim czy trzecim poście, trochę pomieszałem ale dla dobra...pro publico.

Pisałem ogólnie o forum, gdzie prześciganie się wiedzą interlokutorów  jest ponad tym, czego oczekuje autor wątku.Zauważ, że pisze tu stale ok 20 osób.Może 30.Nowi, po miłym przywitaniu są od razu sprowadzeni do parteru i siedzą cicho.

Czy nie lepiej byłoby, gdyby zamiast wymieniać poglądy między nami, napisałbyś do autora wątku ,zaczynając zdanie od słów: nie zgadzam sie z  appendixem ale moim zdaniem sprawa wygląda tak i tak.Byłoby uprzejmiej i też merytorycznie.Zaznaczam, że piszę o braku kultury na całym forum.Akurat Ty jesteś z tych uprzejmniejszych.

Chorzy chcą uczestniczyć w pewnej zbiorowości, bo to pomaga w terapii.Ja już w 2 czy 3 poście dostałem nauczkę od forumowej fali, zbesztany jak świnia co weszła nie do swojego chlewika.Po co tyle chamstwa?

Co do mojej wiedzy.Fakt nie mam OCD ani nie jestem pedofilem.Lecz leczę się dłużej niż podejrzewam Ty masz lat, na inne choroby psychiczne i moja wiedza w porównaniu do niektórych, stale się wypowiadających ,to Himalaje.Nie piszę tego przez próżność ale tak sądzę, może nieskromnie.

Na koniec.To co jest napisane w niektórych postach nie ma wiele wspólnego z językiem polskim.Ja po prostu pewnych zdań nie rozumiem.To jakiś knajacki slang. Nawet słynny twórca kminy/grypsery/, niejaki Kicior ułożył coś na kształt słownika i reguł gramatycznych.Lecz i on pewnie przewraca się w grobie bo to ani kmina ani język polski.Jeżeli widziałeś film Konopielka, to nawet chłop wiedział,że jak się pisze, to trzeba to robić mądrze i starannie.Oczywiście nie chcę aby tu aby pisano literacko ale po polsku.Nawet jest taki zapis w regulaminie.

To wszystko .

Pozdrawiam Alicję , Ciebie Phenix i wszystkich, którzy ten tekst przeczytali.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pisał Appendix, tylko ja. Co za głupie, masakra sory, przepraszamcCiebie. Masz racje ze wszystkim, ja pisalem jakies pierdoły po pijaku

Usuńcie to, To moje słowa, poniższe, aż się wkurzyłem, tak to jest jak się na komie pisze

Trynkiewicz przedewszystkim jest morderercą dzieci nie pisze przecież że seks z dziećmi jest normalny, osobowość dyssocjalna istnieje, pisE tylko że dotykanie czy całowanie to nie pedofila bo rodzice też to robią. Pedofilia istnieje ale jako seks z dziećmi, nie jako dotykanie czy całowanie dzieci. Pedofile to psychopaci? Mają osobowość dyssocjalną? To pytanie do Ciebie

Edytowane przez Mbleble1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×