Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trauma po przedawkowaniu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem trollem. 

Wiem, zagubiłem się, ale się zmieniłem. To, że mam problemy z narkotykami czyni mnie gorszym człowiekiem? Mam siłę i potrafię z tym walczyć, a to co zrobiłem męczy mnie do tej pory. Nie jestem żadną patologią tylko chorym człowiekiem, który szuka ucieczki w substancjach psychoaktywnych. 

@distorted_level68, nie wiem za co mnie tak nienawidzisz. Od prawie początku tak było. Żałuję tego co zrobiłem i co napisałem. Wiem, że byłem aroganckim gburem. I wiem, że zmiana nie przychodzi od razu. Czeka mnie długa droga i mam nadzieję, że chociaż będziesz mnie tolerował.

@Abigail_1Sm25, swoją karę już poniosłem. Wróciłem do leków i jestem od miesiąca czysty. Nie ciągnie mnie do brania. Staram się jak mogę. Mam wsparcie rodziny.

Nie wiem co więcej napisać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elme napisał:

@distorted_level68, nie wiem za co mnie tak nienawidzisz. Od prawie początku tak było. Żałuję tego co zrobiłem i co napisałem. Wiem, że byłem aroganckim gburem. I wiem, że zmiana nie przychodzi od razu. Czeka mnie długa droga i mam nadzieję, że chociaż będziesz mnie tolerował.

ale ckliwa historyjka, bo się popłaczę! niektórych słów się nie wybacza! Kogo ty chcesz nabrać? Pieprzysz na fazie jak potłuczony...! Taki przypadek jak ty, na tym Forum jest do zgłoszenia, bo jak sobie sam nie radzisz, to muszą się zająć tobą inne służby! to Forum to nie hyperreal! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@distorted_level68, a co ja takiego złego robię by mnie gdzieś zgłaszać? 🙂 

Dlaczego reagujesz na mnie taką agresją? 

Swoje odpokutowałem i wiem, co zrobiłem i tego żałuję. A Ciebie przepraszać nie mam za co, bo co niby takiego Tobie zrobiłem?

Nie będę się rozpisywał bo ta sprawa nie dotyczy Ciebie. Od początku się na mnie uwziąłeś a wyżywanie się na kimś to chyba Twoje hobby. Ale nie będę nic więcej na ten temat pisał. Nie chcę kłótni. Nauczyłem się ponosić konsekwencje za swoje czyny, ale także nauczyłem się wybaczać. 

I nie piszę na fazie, bo jestem trzeźwy. Tego się nauczyłem.

Edytowane przez Elme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Elme napisał:

@distorted_level68, a co ja takiego złego robię by mnie gdzieś zgłaszać? 🙂 

bo jesteś zwykłym ćpunem!

 

40 minut temu, Elme napisał:

Dlaczego reagujesz na mnie taką agresją? 

nie widziałeś jeszcze agresji ćpunie!

41 minut temu, Elme napisał:

Swoje odpokutowałem i wiem, co zrobiłem i tego żałuję. A Ciebie przepraszać nie mam za co, bo co niby takiego Tobie zrobiłem?

biedactwo! :( może cyca chcesz za to? odpokutujesz, to dopiero!

43 minuty temu, Elme napisał:

Od początku się na mnie uwziąłeś a wyżywanie się na kimś to chyba Twoje hobby.

nienawidzę takich ćpunów jak ty! marnotrawią powietrze i zabierają go innym, potrzebującym! ty to jesteś najzwyklejszym paprochem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxx.thumb.jpg.8936d4f68935ca9330f2204bfda22cc1.jpg

@Lilith NIE! to jest dla mnie ważne...! jeśli piszę prawdę i chcę skończyć z syfem, to jest to pewna droga! tego wymagam! bo inaczej to mnie będziecie musieli stąd wyrzucić! krótkie i szczere przeprosiny publiczne! tylko tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith, przecież ja nic złego nie napisałem. To On zaczął mnie obrażać i prowokować. Odpisałem, ale nic prowokującego w tym nie było. 

Jak widzisz to On mnie ciągle prowokuje, a ja nic złego nie robię...

Założyłem ważny dla mnie temat, a On wpadł i zaczął go niszczyć.

@distorted_level68, nie będziesz mnie zmuszał do publicznych przeprosin. Nie zrobię tego i musisz się z tym pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×