Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOZAPINA (Clopizam, Klozapol, Symcloza)


realbarca

Czy klozapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klozapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      1
    • Nie
      1
    • Zaszkodziła
      3


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, reebok91 napisał:

Pogadam z lekarzem na temat tego leku, jak dalej nie będę spał to innego wyjścia nie mam.

Przy tym leku trzeba badać krew przez pierwsze dwa miesiące co tydzień a potem co miesiąc....

ja badam co dwa miesiące....czasem co miesiąc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lusesita Dolores napisał:

Zapytam lekarkę przy następnej wizycie o coś na ten ślinotok.

Ja biorę między innymi na ślinotok, kiedyś zauważyłam, bardziej mi pomagał, a teraz zauważyłam, że znów siedzę i mi z buzi leci jak zombie... będę musiała chyba zwiększyć dawkę .-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cynthia napisał:

Ja biorę między innymi na ślinotok, kiedyś zauważyłam, bardziej mi pomagał, a teraz zauważyłam, że znów siedzę i mi z buzi leci jak zombie... będę musiała chyba zwiększyć dawkę .-.

Ten ditropan ma mnóstwo skutków ubocznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cynthia napisał:

Ja biorę między innymi na ślinotok, kiedyś zauważyłam, bardziej mi pomagał, a teraz zauważyłam, że znów siedzę i mi z buzi leci jak zombie... będę musiała chyba zwiększyć dawkę .-.


Nawet z zamkniętą buzią ślina ci leci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy to są siniaki samoistne czy pourazowe. Mi np. Samoistnie wylatywało po parę siniaków na prawej ręce z niczego, schodziły, i za chwilę wylatywały znów, i tak z 3-4 razy, za ostatnim razem wyleciał nawet taki fioletowy. Jestem pewien że to od klozapolu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te siniaki to jednak najprawdopodobniej  od aspiryny cardio na serce, rozrzedza krew, przec wystepuja śiniaki,i tak bardzo czesto bywa.

Poza tym próbowałem odstawić klozapol 350mg dziennie bez zadnego stopniowego schodzenia, to mnie dopadły nudności, wymioty itd po kilku dniach.. xD Nie sądziłem że można mieć takie zejście z neuroleptyku, przez 2 dni nic nie jadłem.

 

Także wracam na niego, i już jest lepiej, ale dalej nie mogę palić fajek bo mnie na wymioty zbiera 😅 i co prawda nie chce mi sie wcale palić, co dziwne, ale chciałoby się dla tego po prostu powiedzmy "rytuału" :D

Edytowane przez Hooded Spirit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×